1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Blockstack teknik analizi ve güncel STX yorumu

Blockstack teknik analizi ve güncel STX yorumu

Blockstack teknik analizi ve güncel STX yorumu
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockstack teknik analizi bizlere güzel bir yatırım fırsatının kıyısında olabileceğimizi işaret ediyor. Kripto para yatırımı yaparken dikkatli olduğumuz kadar olası yatırım fırsatlarını değerlendirme noktasında agresif olmamız gerekebilir.

Blockstack teknik analizi yapmadan önce bu projenin temelde neyi amaçladığını, yatırım yapmaya değer olup olmadığını anlamak için mutlaka Blockstack nedir? yazımıza göz atmalısınız. Blockstack coinin detaylıca incelendiği ve size yol gösterecek kritik bilgiler için lütfen Tıklayın

Projeye ait temel bilgileri öğrendikten sonra gelelim STX grafiğinin bize neler söylediğine. Teknik analiz, işleme giriş ve çıkış yerlerinin belirlenmesi ve kârı maksimize etmek için olmazsa olmaz bir yöntemdir.

11 Aralık STX Coin Teknik Analizi

4 gün önce STX fiyatını son bıraktığımızda grafik şu haldeydi:

Şimdi ise şu halde:

4 gün önce fiyat mavi okla gösterdiğimiz yerdeydi. Sadece 4 gün içinde STX coin önce 1250 satoshiden 1684 satoshiye çıktı, sonra golden zone düzeltmesini yapıp yeniden 1600 satoshi bölgesine tırmanmayı başardı.

Özellikle bugün gösterdiği %16’lık performans takdire şayan zira bugün piyasa tam anlamıyla kan gölüne boğulmuş durumda.

Bitcoin 18.000 dolar, Ethereum ise 550 dolar altına sarktı. Piyasada yeşil yakan proje sayısı bir elin parmakları kadar. Bu kadar karamsar bir günde STX’in bu kadar güzel performans sergilemesi sizleri şaşırtmasın. STX çok daha fazlasını yapabilecek kabiliyette.

Blockstack STX coinin bu ay, hem temel hem de teknik analiz açısından son derece uygun bir konumda olduğunu belirtmiştik. lütfen aşağıdaki, 7 Aralık tarihli analizimize de göz atmayı ihmal etmeyin. Büyük resmi görmek için bugünü geçmişler birlikte değerlendirmek gerekir.

7 Aralık Blockstack Teknik Analizi

STX Binance 1 günlük grafiği bize bu coinin piyasaya çıktıktan sonra şiddetli bir değer kaybına maruz kaldığını gösteriyor. Ancak STX fiyatı 3 kere aynı destekten güç alarak ideal bir “üçlü dip formasyonu” örneği gösteriyor.

Üçlü dip teknik analizde güçlü geri dönüşlerin işaretçisi olarak tanımlanır. Bundan sonar neler olabileceğini anlamak için 4h zaman grafiğine geçmemiz gerekiyor.

STX Fiyat Hedefi

STX teknik analizi doğruysa BTC bazında önce 2533 satoshiye sonrasında ise 3018 satoshiye kadar yükseliş beklenebilir. Bu ise %138’lik yükseliş manasına geliyor. Peki bu mümkün mü?

https://twitter.com/CryptoNewton/status/1335703755271118851

Her ne kadar tweette 15 Aralık 2020 tarihinde gösterilse de Mainnet 14 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirecek. Bir kripto para projesinin yol haritasındaki en önemli dönüm noktası Mainnet gerçekleştirmesidir. Kripto para projesinin artık kendi blockchain ağında işlerlik kazanması, bir diğer deyişle kendi ayakları üzerinde durması manasına gelen Mainnet fiyatlanacaktır. STX fiyatlanırken orada olmak isteyebilirsiniz!

Blockstack resmi sayfası için Tıklayın

STX Roadmap için Tıklayın

Not: Teknik analiz yatırım tavsiyesi içermez.

Etiketler: