Bitcomglobal: Kripto para işlemlerinde yeni standart, açığa satış, kaldıraçlı işlem

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası son bir kaç ayda yaşanan boğa piyasası ile yeni yatırımcıların akınına uğradı. Bu canlılıkla birlikte bir çok yeni platform açılırken mevcut kripto ticaret platformları ise hizmetlerini geniş kitlelere yaymaya ve daha fonksiyonel özellikler sunmaya başladılar. Bunlardan biri de yakın zamanda Türkiye kripto para yatırımcısına da hizmet vermeye başlayan Bitcom Global.

Bitcom Global bir çok yatırımcının şikayetçi olduğu konularda çözümleri ile öne çıkan bir borsa. İster tecrübeli ister yeni, ister büyük ister küçük yatırımcı olun sektörde herkesin şikayet ettiği benzer problemler var. Birbirinin kopyası borsalar, yüksek komisyon oranları, güvenlik endişeleri yada kripto yatırımı konusunda yüksek riskin getirdiği tereddütler.

Bu yazımızda son dönemlerde öne çıkan uluslar arası ödüller alan bir borsadan ve avantajlarından bahsedeceğiz. Bitcom Global düşük komisyon oranları, entegre fonksiyonel yapısı ile sektörün en temel sorunlarına çare olan hızlı ve yüksek işlem hacmine sahip bir borsa. Platform gelişmiş analiz araçlarıyla da bir çok borsanın önüne geçmiş görünüyor.

Bitcomglobal: Kripto para işlemlerinde yeni standart, açığa satış, kaldıraçlı işlem
Bitcom Global

Bitcom Global, sürekli gelişen ve köklü bir geçmişe dayanan bir platform. Platform 2018 yılında aldığı Finance Magnates Ödül Zirvesi’nde en iyi ticaret platformu seçilerek bütün dünyada adını duyurmuş bir platform. Bazı özellikleri ile dünyada benzeri olmayan platform her türlü yatırımcıya hizmet sunacak şekilde yapılandırılmış. Bugün itibariyle 1,5 milyona varan bir kullanıcı tabanına sahip olan borsa uzman ve yeni yatırımcıların kazan kazan prensibi ile paylaşımına imkan sağlıyor. İşte platformun öne çıkan özelliklerinden bazıları.

Bitcomglobal: Kripto para işlemlerinde yeni standart, açığa satış, kaldıraçlı işlem
  • Yüksek Kaldıraç Oranı
  • Açığa Satış İmkanı
  • Düşük Sermaye Gereksinimi
  • 7/24 Yüksek Likidite
  • İşlemleriniz Üzerinde Tam Kontrol
  • Ayarlanabilir Fiyat Uyarıları
  • Ayrıntılı Raporlamalar
  • Hızlı ve Güvenilir Emir iletimi

Şimdi platformun öne çıkan özelliklerinden bazılarını daha detaylı inceleyelim.

Kaldıraçlı işlem imkanı

Bitcomglobal: Kripto para işlemlerinde yeni standart, açığa satış, kaldıraçlı işlem

Bitcom Global sadece üst düzey gelişmiş borsalarda bulunan kaldıraçlı işlem yapma imkanı sunan bir platform. Platformda sermayenizin kat be kat üzerinde kaldıraçlı işlem yapabilir ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri tek yönlü değil hem uzun hem de kısa pozisyonlar da açarak piyasanın her durumunda sermayenizin üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Gelişmiş analiz araçları

Bitcom Global’de en gelişmiş grafik ve analiz araçları platformda entegre olarak sunuluyor. Böylece her hangi bir üçüncü taraf analiz yada grafik aracına ihtiyaç duymadan tüm teknik analizlerinizi platform içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da yüksek kullanıcı deneyimi sayesinde platform içi yeterlilik ve kullanıcı memnuniyetinin üst düzeye çıkmasını sağlıyor.

Açığa satış ile kazanma imkanı

Temelde bir yatırımcının yatırım yaptığı bir kripto paradan kazanç elde etmesi için düşük fiyata alıp yükseldiği zaman satması gerekir. Bitcom Global’de ise özellikle gelişmiş emtia piyasalarında olduğu gibi bir kripto paranın düşmesi durumunda da kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için düşeceğine inandığınız kripto para için kısa pozisyon yani düşüşe yönelik pozisyon açmanız yeterli.

İşlem kopyalama ile uzmanları kopyalayın

Bitcom Global gelişmiş trade platformları ile kripto para botlarında bulunan özellikleri bir araya getiren benzersiz bir platform. Bu özelliklerden biri de işlem kopyalama. Özellikle hangi kripto paraya ne kadar ve nasıl yatırım yapacağını bilmeyen yatırımcılar için benzersiz bir özellik. Bu özellik sayesinde başarılı traderları aynen kopyalayarak kazanç elde edebilirsiniz. Ve başarılı bir traderı kopyalamak için bir tık yeter. Böylece artık uzman trader ne işlem açarsa siz de otomatik aynı işlemi açmış olursunuz. Dilediğiniz zaman takibi bırakabilir ve bir başka traderı kopyalayabilirsiniz.

Uzmanlığınızı paraya dönüştürün

Uzman bir trader olarak yılların tecrübesi ile strateji oluşturuyor, haberleri takip ediyor, teknik analiz yapıyor ve açtığınız işlemlerden kazanç elde ediyorsunuz. İşte size uzmanlık, tecrübe ve analizlerinizi paylaşarak daha fazla kazanç elde etme imkanı. İşlemlerinizi takibe açın ve diğer kullanıcıların işlemleri kopyalayarak onların da kazanç sağlamasına imkan sunun. Böylece onlarla birlikte siz de kazanç elde edin.

Düşük komisyon oranları

Kripto para sektöründe kullanıcıların en fazla şikayet ettiği konuların başında yüksek işlem komisyonları gelir. Günden güne rekabet artsa ve komisyon oranları düşse de halen oranlar oldukça yüksek. Bitcom Global ise sektör ortalamasının altında komisyon oranları ile işlem imkanı sunarak kullanıcılarının çok daha sık işlem yapması konusunda tereddütleri gideriyor.

Yüksek referans primi

Kripto para sektöründe referans primleri oldukça iyi gelirler sunabiliyor. Dolayısıyla başarı potansiyeli yüksek bir platform ve projeyi tavsiye ederek çok ciddi gelirler elde etmek mümkün. Bitcom Global de yüksek referans primleri ile kendisine destek veren kullanıcı ve tanıtıcılara oldukça cazip bir fırsat sunuyor.

Ayarlanabilir fiyat uyarıları

Bitcom Global bir çok platformda yer almayan ve kullanıcıların genelde portföy takip araçları ve benzeri uygulamalar üzerinden kullanabildikleri çok önemli bir özelliği platform içinde hazır ve entegre olarak sunuyor. Ayarlanabilir fiyat uyarıları; Bu özellik sayesinde bir kripto para belirli bir fiyata geldiğinde sizi uyaracak şekilde ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Böylece platformun başında olmadığınız anda dahi takipte kalabiliyorsunuz.

Bitcom Global bu ve benzeri özellikleri ile adeta bir kripto botu bir kripto para borsasının bileşimi bir platform ortaya çıkarmış durumda. Borsa bu özellikleri sayesinde bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kullanıcılar tarafından yüksek bir tercih oranına sahip olacak gibi görünüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcomglobal: Kripto para işlemlerinde yeni standart, açığa satış, kaldıraçlı işlem
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.