1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin (BTC)’in yukarı yönlü hareketini doğrulayan göstergeler

Bitcoin (BTC)’in yukarı yönlü hareketini doğrulayan göstergeler

Bitcoin (BTC)’in yukarı yönlü hareketini doğrulayan göstergeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin fiyatı dün konsolide oldu. Ancak, varlık son 24 saat içinde yukarı taşındı. BTC %2.2 değer kazandı. Söz konusu seviye Bitcoin fiyatı için güçlü bir destek olarak hareket etmeye devam ediyor, kripto şimdi 18.200 dolarlık destek seviyesinden uzaklaştı.

Bitcoin 18 bin dolar destek seviyesinden uzaklaştı

Teknik görünüm, boğaların piyasada hakimiyet kurmadığına da işaret etti. Bitcoin fiyatındaki hafif bir artışa rağmen alıcılar piyasada hala güçlü değil. Bitcoin, şimdi bile, sırasıyla 18.000 ila 24.000 dolar arasında konsolide oluyor. Kripto para yükseliş trendini sürdürürse, Bitcoin 19.600 doların üzerine çıkmayı hedefleyebilir ve bu da boğaları yardım rallisi için geri getirecektir.

bitcoin

Varlık ayrıca, düşüş eğiliminin bir işareti olan azalan bir kama deseni oluşturdu. Bugün küresel kripto para piyasa değeri, son 24 saatte %1.1 pozitif değişimle 968 milyar dolar. BTC, yazı yazılırken 19495 dolardan işlem görüyordu. BTC, düşüş gücünün bir işareti olan alçalan bir kama deseni oluşturdu. Alıcılar piyasaya geri dönmezlerse, 18.000 dolarlık bir düşüş kaçınılmaz olacaktır.

BTC için genel direnç 21.000 dolarda kaldı. Boğalar bu seviyeyi geçmeyi başarırsa, coin sonraki ticaret seanslarında toplanabilir. Satış gücü, yazı yazılırken hakim olmaya devam ediyor. 18.000 dolarlık fiyat işaretine bir düşüş, Bitcoin fiyatını tekrar 17.400 dolara getirebilir. BTC yukarıda belirtilen seviyeye düşmeye başladığında, 16.000 ila 14.000 dolar fiyat seviyeleri de varlık için çok uzak değil. Son işlem seansında, işlem gören BTC miktarı biraz arttı ve satın alma baskısında hafif bir artış olduğunu gösterdi.

Bitcoin Price

Bitcoin fiyatı son 24 saatte arttı ve bu, satın alma gücündeki artışı biraz yansıttı. Göreceli Güç Endeksi bir yükseliş gösterdi ve yarı çizgiye dokundu, bu da coinin grafikte çift sayıda alıcı ve satıcı yaşadığı anlamına geliyordu. Bununla birlikte, BTC 20-SMA’nın altında görüldüğü için talep varlığı 20-SMA’nın üzerine itmekti. Şu anda gösterge, satıcıların piyasadaki fiyat ivmesini yönlendirdiğini gösteriyor.

BTC’nin yukarı yönlü hareketi diğer göstergelere de yansıdı. Teknik görünüm, alıcıların alım sinyalleri nedeniyle geri dönebileceğini gösterdi. Bu, Bitcoin’in yukarı doğru hareket etmeye devam edebileceği anlamına gelir. The Awesome Oscillator, genel fiyat momentumunu okuyor ve Bitcoin için bir satın alma sinyaline bağlı olan yeşil çubukları görüntülüyor. Bollinger Bantları, fiyat oynaklığını ve fiyat dalgalanması olasılığını gösteriyor. Bantlar, sonraki işlem seanslarında yoğun bir fiyat hareketinin işareti olarak ciddi şekilde sıkılaştı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: