1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin zirvedeyken bu seviyelere ineceğini bilen ünlü CEO yıl sonu tahminini açıkladı!

Bitcoin zirvedeyken bu seviyelere ineceğini bilen ünlü CEO yıl sonu tahminini açıkladı!

Bitcoin zirvedeyken bu seviyelere ineceğini bilen ünlü CEO yıl sonu tahminini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini yaşarken bir düzeltme yaşanacağını tahmin eden ünlü yönetici, Bitcoin’in yıl sonunda hangi seviyelerde olacağını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Bitcoin zirvedeyken bu seviyelere ineceğini bilen ünlü CEO yıl sonu tahminini açıkladı

Merkezi İngiltere’de bulunan kripto para sağlama platformu Celcius’un krucu ortağı ve aynı zamanda CEO’su olan Alex Mashinsky, yıl sonu Bitcoin tahminini açıkladı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Dünyanın en iyi kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı 30.000 dolar civarında gezinmeye devam ederken, bazı endüstri uzmanları konuyla ilgili uzun vadeli yükseliş görüşlerini dile getiriyor. Ünlü CEO daha önce Bitcoin tarihin en yüksek seviyelerine ulaştığında düzeltme yaşanacağını doğru tahmin etmişti.

“Çok yükseğe, çok hızlı gittiğinizde bir düzeltmeye mecbursunuz  dedi. “Mart ve Şubat aylarında attığım tweetleri görebilirsiniz ‘bir kaza yapacağız; bir düzeltme yapacağız.’ 30.000 dolar tahmin etmiştim. Bitcoin bir yay gibidir onu çok fazla esnetiyoruz ve çok fazla kaldıraç kullanıyoruz. Çok fazla insan açgözlü oldu.”

Mashinsky, yıl sonunda Bitcoin’in 160 bin doları veya biraz daha altını göreceğine inandığını belirtti. 2021 yılında henüz en yüksek seviyeleri görmediğini de ekledi.

“160,000 dolar veya biraz daha altını göreceğimize inanıyorum. 2021 için henüz en yüksek seviyeleri görmedik.”

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Bitcoin hakkındaki tweetlerine de değinen Mashinsky, iş adamının kripto topluluğuna yardım etmek yerine piyasayı manipüle ettiğini kaydetti. Bu nedenle Musk’ın, kripto dünyasında sadece bir “turist” olduğunu söyledi.

Bitcoin yazım anında Coinmarketcap verilerine göre 33,375 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para biriminin toplam değeri ise 625 milyar dolar dolar seviyesinde.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: