Bitcoin zirvedeyken bu seviyelere ineceğini bilen ünlü CEO yıl sonu tahminini açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini yaşarken bir düzeltme yaşanacağını tahmin eden ünlü yönetici, Bitcoin’in yıl sonunda hangi seviyelerde olacağını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Bitcoin zirvedeyken bu seviyelere ineceğini bilen ünlü CEO yıl sonu tahminini açıkladı

Merkezi İngiltere’de bulunan kripto para sağlama platformu Celcius’un krucu ortağı ve aynı zamanda CEO’su olan Alex Mashinsky, yıl sonu Bitcoin tahminini açıkladı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Dünyanın en iyi kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı 30.000 dolar civarında gezinmeye devam ederken, bazı endüstri uzmanları konuyla ilgili uzun vadeli yükseliş görüşlerini dile getiriyor. Ünlü CEO daha önce Bitcoin tarihin en yüksek seviyelerine ulaştığında düzeltme yaşanacağını doğru tahmin etmişti.

“Çok yükseğe, çok hızlı gittiğinizde bir düzeltmeye mecbursunuz  dedi. “Mart ve Şubat aylarında attığım tweetleri görebilirsiniz ‘bir kaza yapacağız; bir düzeltme yapacağız.’ 30.000 dolar tahmin etmiştim. Bitcoin bir yay gibidir onu çok fazla esnetiyoruz ve çok fazla kaldıraç kullanıyoruz. Çok fazla insan açgözlü oldu.”

Mashinsky, yıl sonunda Bitcoin’in 160 bin doları veya biraz daha altını göreceğine inandığını belirtti. 2021 yılında henüz en yüksek seviyeleri görmediğini de ekledi.

“160,000 dolar veya biraz daha altını göreceğimize inanıyorum. 2021 için henüz en yüksek seviyeleri görmedik.”

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Bitcoin hakkındaki tweetlerine de değinen Mashinsky, iş adamının kripto topluluğuna yardım etmek yerine piyasayı manipüle ettiğini kaydetti. Bu nedenle Musk’ın, kripto dünyasında sadece bir “turist” olduğunu söyledi.


Bitcoin yazım anında Coinmarketcap verilerine göre 33,375 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para biriminin toplam değeri ise 625 milyar dolar dolar seviyesinde.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin zirvedeyken bu seviyelere ineceğini bilen ünlü CEO yıl sonu tahminini açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.