1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. İşte son çeyrekte Bitcoin’in hedefi!

İşte son çeyrekte Bitcoin’in hedefi!

İşte son çeyrekte Bitcoin’in hedefi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ile ilgili birçok yol haritası ve tahmin paylaşılıyor. BTC yıl sonuna kadar 100,000 dolar olacak mı? Ünlü analistler ne söylüyor? Tahminler ve teknik detaylar haberimizde.

İşte son çeyrekte Bitcoin’in hedefi!

Kripto piyasası geçtiğimiz hafta yaşadığı düşüşün ardından rayına oturmuş gibi gözüküyor. Bitcoin ve altcoinler yükselişe geçti. Lider kripto para birimi son 24 saatte yaklaşık %4 değer kazandı ve yazının kaleme alındığı anlarda 46,400 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin şüphesiz gün geçtikçe daha güçlü bir yapıya dönüşüyor. Gözde kripto para bireysel ilginin yanında kurumsal olarak da benimsenmeye devam ediyor. Birçok yatırımcı Bitcoin’in yıl sonu ulaşacağı değeri merak ediyor. Bununla ilgili tahminler ve analizler yapılıyor. Bitcoin yıl sonu 6 haneli rakamlara ulaşabilecek mi? Bazı metrikler bu tahminleri destekliyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bitcoin’in yaklaşan güncellemeleri

Bitcoin, Taproot yükseltmesinin getirdiği gelişmiş komut dosyası oluşturma özelliklerinden yararlanabilen cüzdanlar ve diğer BTC ekosistem uygulamaları oluşturmayı hedefliyor. Taproot, BTC’nin akıllı sözleşme işlevselliğini geliştirecek. İlginç bir şekilde, yükseltmeden sonra BTC ekosistemi DeFi uygulamalarını destekleyecek. Bu, BTC için büyük oyun değiştirici olabilir.

Kripto fenomeni CryptoBit, Taproot başlatıldığında BTC fiyatına ne olabilir? Sorusuna “cüzdan yükseltmeleri, müşteri hizmetleri, zincir üstü veriler ve madencilik zamanında yürürlüğe girer ve ardından BTC fiyatı yıl sonuna kadar 100 bin dolara ulaşabilir” cevabını veriyor.

Popüler kripto analisti Lark Davis, BTC’nin 4. çeyrekte büyük bir fiyat hareketi göreceğini söylüyor.  4. çeyrekte fiyatın 100 bin dolara çıkma olasılığı olduğunu belirten ünlü analiste göre geçmiş trendlere göre eylül ayı BTC fiyatı için iyi bir ay değil. Ekim ve Kasım, BTC için 4. çeyrekte oyunun kurallarının değiştiği zaman.

Bitcoin’in şu anda önündeki en büyük direnç noktası 50,000 dolarda görünüyor. Bu seviyenin karalı bir şekilde aşılması ile Bitcoin için daha sağlıklı yorumlar yapılabilir.

Kaynak