1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. “Bitcoin yeni zirve öncesi, mutlaka bu seviyeye düşmeli!”

“Bitcoin yeni zirve öncesi, mutlaka bu seviyeye düşmeli!”

“Bitcoin yeni zirve öncesi, mutlaka bu seviyeye düşmeli!”
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, önümüzdeki hafta daha yüksek bir ATH için Bitcoin fiyatının bu seviyeyi mutlaka test etmesi gerektiğini iddia ediyor.

Bitcoin yeni zirve için geri çekilebilir!

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in bu hafta sonunda, hızlı bir şekilde geri çekileceğini ve daha yüksek bir zirvenin bu seviyeye bağlı olduğunu düşünüyor.

"Bitcoin yeni zirve öncesi, mutlaka bu seviyeye düşmeli!"

Tecrübeli kripto para analisti Tone Vays, YouTube’da yayınladığı son piyasa değerlendirmesinde, BTC’nin 63.000 doları aştığında büyük bir çıkış yapabileceğini söylüyor. Ancak analist, önce paritede 55.000 dolarlık bölgeye doğru bir hareket bekliyor.

“Bu pek hoşuma gitmiyor. Ancak, şimdi kırılma alanımızı 63.000 dolara indirebiliriz. 63.000 doların üzerine çıkarsa, önceki zirveyi (66.900 dolar) kıracağız.

Fakat şu anda, gerçekten görmek istediğim şey bir geri çekilme daha. Bu hafta sonu bir geri çekilme görmek istiyorum. Fiyatı 55.000$’a geri çekin ve ardından hemen fırlasın.”

Bu ay 67.000 doların hemen altında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, BTC 60.000 doların üzerinde konsolide oluyor. CoinGecko verilerine göre ise, şu anda Bitcoin 62.586 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ünlü analistten en gerçekçi 2022 Bitcoin tahmini! 

 

Peki kırılma sonrası Bitcoin kaç dolar olacak?

Vays, 55.000 doların Bitcoin için harika bir giriş fırsatı sunacağını düşünüyor. Ancak 100.000 dolara yükselmeden önce daha büyük bir düzeltme gelmesini umut ediyor.

“Bence bu seviye dip olacak. Eğer 55.000$ veya 56.000$’a düşersek, bunun harika bir alım fırsatı olacağını düşünüyorum…

En kötü senaryom gerçekten, 52.000 dolar veya 53.000 dolar. Bu benim için en kötü senaryo. Bu destek alanının altına ineceğimizi sanmıyorum ve yıl sonunda hala 100.000 dolar bekliyorum. Her an büyük bir ralli bekliyorum.”

İlgili: Güncel Bitcoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2021- 2025

Bu arada eylül ayında Vays, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini ekim ortasında göreceğini tahmin etmişti. Ve bu gerçekleşti. O dönemde yaptığı tahminin devamına göre, aralık ayı sonlarında altı haneli bir Bitcoin fiyatı öngörüyor.

İlgili: Ünlülerden şok Bitcoin yorumları! BTC’nin geleceğine dair müthiş öngörüler

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: