fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin ve güzellik ürünleri para kazandırmaya devam ediyor

Bitcoin ve güzellik ürünleri para kazandırmaya devam ediyor

Bitcoin ve güzellik ürünleri para kazandırmaya devam ediyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve güzellik ürünleri para kazandırmaya devam ediyor. Legg Mason Hedge Fonu Başkanı Bill Miller, 2019’da Bitcoin ve güzellik ürünlerine yatırım yaparak %46 kar elde ettiklerini açıkladık!


Bitcoin ve güzellik ürünleri para basmaya devam ediyor

 

Bitcoin geçtiğimiz birkaç hafta içinde, 14,000 dolardan 9.700 dolar seviyesine kadar gerilemesine ve 2019 yılı için kar marjını %164’e kadar düşürmesine rağmen, hala global pazarın en iyi performans gösteren yatırım araçlarından biri olma özelliğini koruyor.

Bitcoin ve guzellik urunleri para

Kurumsal yatırımcılardan gelen sermaye girişinin tutarlı bir şekilde artması, 2020’de Bitcoin blok ödüllerinin yarıya inecek olması ve yatırımcıya güven veren kripto para alım satım alanlarının düzenlenmesi gibi çeşitli faktörler, Bitcoin’e olan saygı bir hayli arttırmış durumda.

koinmedya_paradex

Yukarıda bahsettiğimiz kurumsal yatırımcılardan biri olan Legg Mason Hedge Fonu Başkanı Bill Miller, geçtiğimiz günlerde bir röportaj verdi. Bill verdiği röportajda 2019 yılında, Bitcoin ve Avon gibi güzellik ürünlerine yatırım yaparak %46 oranında kar yaptıklarını açıkladı.

Bill Miller:

”21.Yüzyılın ilk çeyreğinin sonralarına yaklaşırken, itiraf etmeliyiz ki 2000’li yılların başında olduğu gibi ekonomide dev büyümeler göremiyoruz. Daha mütevazi bir hal aldık. Ancak ne kadar durağan olursa olsun çağın gerekliliklerini iyi analiz ederseniz her zaman yüksek kar marjlarına ulaşabilirsiniz. Bizlerde birer hedge fonu olarak bunun bilincindeyiz. Bu nedenle yatırımlarımızı her çağda olduğu gibi şimdide kadınların vazgeçilmezi olan güzellik ürünlerine ve gelecekte çok daha önemli yerlere geleceğini düşündüğümüz Bitcoin’e yönlendirdik. Bu yatırımlarımızdan şimdilik %46 kar elde ettik. Ancak özellikle Bitcoin’de uzun vadede çok daha yüksek kar marjlarına ulaşacağımızı düşünüyoruz.”

Efsanevi yatırımcı Bill Miller’ın da altını çizdiği gibi, bizlerde Bitcoin ve kripto para piyasalarının önümüzdeki yıllarda çok daha önemli yerlere geleceğini düşünüyoruz. Hatta öyle ki ilerleyen yıllarda, klasik sektörde faaliyet gösteren şirketlerin hisselerinin işlendiği Dow Jones gibi, ya da Silicon Valley çıkışlı start up şirketlerinin işlem gördüğü ve second market olarak da adlandırılan Nasdaq gibi borsaların, kısmen kripto para sektörüne geçiş yaptıklarını bile görebiliriz.

Sağlıcakla kalın.

“koinmedya_binance”

KAYNAK

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler: