Loading...
btc
BTC
-1.63%
Bitcoin
65.414,34 USDT
eth
ETH
-2.42%
Ethereum
3.426,30 USDT
bch
BCH
-6.79%
Bitcoin Cash
391,26 USDT
xrp
XRP
-1.24%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-4.22%
Litecoin
73,37 USDT
bnb
BNB
-2.91%
Binance Coin
586,71 USDT
sol
SOL
-4.39%
Solana
136,98 USDT
avax
AVAX
-7.55%
Avalanche
26,32 USDT
ada
ADA
-6.22%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-3.26%
Poladot
5,87 USDT
doge
DOGE
-5.72%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-6.76%
Shiba Inu
0,00 USDT

‘Bitcoin tarihi bir çıkışın eşiğinde’ diyen analistten önemli BTC analizi

Bitcoin ETF tarihi olan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geniş bir takipçi kitlesi olan kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) tarihi bir çıkışın eşiğinde olduğunu ve bu çıkışın sadece günler içinde gerçekleşebileceğini düşünüyor.

‘Bitcoin tarihi bir çıkışın eşiğinde’ diyen analistten önemli BTC analizi

Takma isimli kripto trader Rekt Capital, sosyal medya platformu X’teki 475.500 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in 2020 ve 2021’de büyük kazançlar yaşanan piyasa döngüsünün bir aşamasına girmek üzere olduğunu söyledi.

Rekt Capital, “Bitcoin tarihi bir çıkışın eşiğinde” dedi. Analist, Bitcoin’in piyasa döngüsünün “parabolik fazına” girmenin eşiğinde olduğunu ve bunun önceki döngülerden daha erken gerçekleşebileceğini belirtti. Şöyle diyor:

“Bitcoin yakında tarih yazabilir. Sadece bu yeniden birikim aralığından bir çıkış fiyatın döngünün parabolik fazına girmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu, şimdiye kadarki en hızlı yarılanma sonrası yeniden birikim çıkışı olabilir.”

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

‘Bitcoin tarihi bir çıkışın eşiğinde’ diyen analistten önemli BTC analizi

Analist ayrıca, parabolik bir Bitcoin’in, artan piyasa likiditesi sonucu altcoinlerin de yükselmesine neden olacağını düşünüyor. “Bir BTC çıkışı, tüm kripto piyasasına gerekli sermayeyi enjekte eder, bu da ikinci çeyrek altcoin ralli döngüsünü tetikler.” diye de ekliyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 69,208 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1’den fazla düşüş göstermiş durumda.

Analist ayrıca, Dogwifhat (WIF) hakkında da görüşlerini paylaştı. WIF’in, destek olarak ana trend çizgisini koruyamazsa, meme coinin yükseliş trendinin sona erebileceği konusunda uyarıda bulundu. Analizine şöyle devam ediyor:

“Bu teknik yükseliş, Mart başından bu yana fiyatı destekledi ve şu anda WIF için en önemli trend çizgisi. Bu diyagonal, teknik yükselişin devamını sağlamak için korunmalıdır. Bu trend çizgisi, WIF’in ya mavi seviyeyi (3,04 dolar) direnç olarak kıramadığında ya da en son olarak, mavi seviyeyi destek olarak yeniden test edemediğinde her zaman ziyaret edilmiştir.”

İlgili – Dogwifhat WIF coin nedir? WIF/USD yorum, geleceği ve haberler

bitcoin ‘Bitcoin tarihi bir çıkışın eşiğinde’ diyen analistten önemli BTC analizi

Bu yazının yazıldığı sırada, WIF 2,93 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %9,27 düşüş yaşadı.

Bu gelişmeler, Bitcoin’in ve genel kripto piyasasının gelecekteki hareketleri hakkında önemli ipuçları sunuyor. Kripto piyasalarının volatil doğası göz önüne alındığında, yatırımcıların bu tür analizleri dikkatle takip etmeleri önemlidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.