Bitcoin Gold nedir? BTG coin nasıl alınır?

bitcoin gold nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Gold, Bitcoin’e alternatif olarak geliştirilmiş bir blockchain ağıdır. BTG coin kripto piyasasının geneline, DeFi ve DApp alanlarına da erişmeyi amaçlar.

Bitcoin Gold nedir?

Bitcoin Gold, 2017’de Bitcoin’e alternatif, kullanıcı dostu bir ağ olarak kurulmuştur. Bitcoin Gold, blockchain alanında güvenliği ve sağlamlığı bir araya getirme parolasıyla ortaya çıkmıştır.

Bitcoin Gold kripto alanına, Bitcoin’in karakteristik özellikleri yanında DeFi ve DApp gibi alanın farklı elemanlarıyla da uyumlu bir coin geliştirme amacıyla BTG coini piyasaya sürmüştür.

 

bitcoin gold nedir

Bitcoin Gold BTG coin kurucuları kimlerdir?

Bitcoin Gold, bir gurup kripto meraklısı tarafından kurulmuştur. Kurucuları arasında, Hang Yin ve Martin Kuvandzhiev öne çıkmaktadır.

Bitcoin Gold’un Bitcoin’den farkı nedir?

Bitcoin Gold, orijinal Bitcoin’in doğasında bulunan özelliklere blockchain teknolojisindeki yeni gelişmeleri birleştirmeye çalışmaktadır.

Orijinal Bitcoin tokeninin bir hard forku olan BTG, Bitcoin’in mücadele ettiği ölçeklenebilirlik sorunlarıyla mücadele eden yeni birPoW algoritması sunarak madencilik sürecinde devrim yaratmayı hedefliyor.

Açık kaynaklı bir protokol olarak Bitcoin Gold, geliştiricilerin blok zincirinin yönetimine ve geliştirilmesine özgürce katılmalarına izin verir. Şirkete göre bu, ademi merkeziyetçiliği zorlamak için olmazsa olmaz bir gereklilik ve Bitcoin’in mücadele ettiği ana noktalardan biri.


Bitcoin Gold, kurumsal ve kurumsal yatırımcıların dikkatini çeken orijinal kripto para biriminin ilk hard fork’larından biridir. BTG, takas hizmetleri ve cüzdanların yanı sıra çok çeşitli borsalarda mevcuttur. Son olarak, Bitcoin Gold, çeşitli çevrimiçi tarayıcılar ve servis sağlayıcılar tarafından aktif olarak benimsenmiştir.

BTG coin

BTG coin fiyatı nedir?

BTG coin fiyatı: Canlı BTG fiyatı: [mcrypto coin=”BTG” currency=”USD”]

BTG coin market cap değeri nedir?

BTG coin market cap değeri 971.045.751 USD

Bitcoin Gold maksimum arzı kaçtır?

Bitcoin Gold maksimum arzı 21.000.000 BTG

Bitcoin Gold BTG coinin dolaşımdaki arzı kaçtır?

BTG coinin dolaşımdaki arzı 17.513.924 BTG

Bitcoin Gold BTG coin nasıl alınır?

BTG coin, Binance, Bithumb, Huobi Global ve Bitfinex gibi önde gelen kripto para borsalarından satın alınabilir.

İlgili: Bitcoin nereden nasıl alınır?

 

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin Gold nedir? BTG coin nasıl alınır?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.