Loading...
btc
BTC
-0.44%
Bitcoin
65.647,80 USDT
eth
ETH
-1.35%
Ethereum
3.435,62 USDT
bch
BCH
-0.21%
Bitcoin Cash
365,65 USDT
xrp
XRP
-0.15%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
72,59 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
582,36 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
172,35 USDT
avax
AVAX
-3.4%
Avalanche
28,81 USDT
ada
ADA
-0.62%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-0.02%
Poladot
5,92 USDT
doge
DOGE
-0.32%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin Haberleri
  3. Bitcoin fiyatında parabolik ralli öncesi son fırsat: Analist zamanını açıkladı

Bitcoin fiyatında parabolik ralli öncesi son fırsat: Analist zamanını açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin fiyatı parabolik ralli öncesi konsolidasyon aşamasında görünüyor. Ünlü analist, bahsettiği bu parabolik rallinin ne zaman olacağını açıklıyor. İşte, açıklamalarının ayrıntıları.

Bitcoin fiyatında parabolik ralli öncesi son fırsat: Analist ne zaman olacağını açıkladı

Yakından takip edilen bir analist, Bitcoin’in (BTC) şu anda parabolik bir hareket için hazırlanırken konsolide olduğuna inanıyor.

YouTube’da yeni bir video paylaşan Rekt Capital adını kullanan analist, 70.600 abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in mevcut değerinin çok uzun sürmeyebileceğini ifade ediyor. Lider kripto paranın tarihsel emsallere dayanarak yakında tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru ralli yapmasını bekliyor. Analist şöyle diyor:

“Bu yüksek seviyelerdeki, 70.000 dolar civarındaki, bu yeniden birikim aralığı sadece gürültüdür ve bizi daha büyük bir harekete hazırlıyor.

Bu bir “eğer” değil “ne zaman” meselesi ve aynı zamanda bir zaman meselesi, çünkü burada ne kadar konsolide olabilirsek, kaçınılmaz olarak yukarıya doğru o fantastik harekete başlamadan önce o kadar fazla coin satın alma fırsatına sahip oluruz. Yani herhangi bir geri çekilme, buralardaki herhangi bir konsolidasyon, parabolik yükselişe girmeden önceki son satın alma fırsatlarıdır.

Tarihsel olarak, bu parabolik yükseliş yarılanmadan (halving) sonra ve yarılanmadan birkaç hafta hatta birkaç ay sonra gerçekleşmelidir.”

İlgili – 15 milyar dolarlık Bitcoin, Ethereum opsiyonu bugün doluyor: Fiyatlar nasıl etkilenir?

Bitcoin fiyatında parabolik ralli öncesi son fırsat: Analist zamanlamayı açıkladı

Kaynak: Rekt Capital/YouTube

Trader ayrıca, Bitcoin’in yarılanma olaylarının ardından genellikle gelen parabolik yükselişin, Ocak ayında piyasaya sürülen spot Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) etkisi nedeniyle bu döngüde normalden daha erken gerçekleşebileceğini öne sürüyor. Bitcoin bu döngüde tüm zamanların en yüksek seviyesine tarihi fiyat modellerinden daha erken ulaştı. Sözlerine şöyle devam ediyor:

“Bu eski tüm zamanların en yüksek seviyelerini aştığımızda, fiyat keşfine gireceğiz ve bu parabolik yükseliş, yeniden biriktirme aşamasını gerçekten önemli ölçüde kısaltacak ve bizi daha önce hiç yapılmamış olan parabolik bir ralliye doğru tüm zamanların en yüksek seviyelerine götürecek. Bu anlaşılabilir bir durum çünkü ETF’lerin fiyat üzerinde etkisi görülüyor.”

İlgili – Ünlü analistten Bitcoin’in hedefleri ve altcoin sezonu açıklaması

Bitcoin bu yazının yazıldığı sırada 69.983 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1’den fazla düşüş gösterdi.

İşte, ilgili video:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.