Uzman analistten Bitcoin direnç noktası uyarısı!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin direnç noktası yatırım uzmanlarının Bitcoin’in hareket yönü açısından çok önem verdiği bir seviye. https://remotepilot101.com Uzman kripto analistlerinden CREDİBLE ,  çok önemli bir direnç noktası seviyesinin uyarısını veriyor.

Bitcoin direnç noktası hangi seviyede?

Tanınmış bir kripto analisti ve yatırımcısı olan Credible , piyasanın  önde gelen kripto para birimi BTC nin 50.000 doların üzerine çıkarak son 90 günün en yüksek seviyesini ulaşmasını , Bitcoin yatırımcılarına ve takipçilerine bir uyarı olarak  bildiriyor.

Sektörde Credible olarak bilinen kripto stratejisti, 228.100 takipçisine Bitcoin’in kritik bir direnç alanına yaklaşırken geri çekilme ihtimalinin de gözardı edilmemesi gerektiğini söylüyor.

“52.000 – 60.000 Dolar arasındaki kritik zirve  direncine yaklaşılırken, temkinli olmanın ve her ne kadar  bu direnç noktasının aşılmasının  yüksek ihtimal olarak görülmesine rağmen , bu noktada olası hafif dalgalanmaların en az riskle karşılanması için daha tutarlı davranılması ve ani hamleler yerine .düzeltilebilir hamleler için EN UYGUN DİRENÇ NOKTASI olduğu bilgisini bizimle paylaşıyor.  Ayrıca, Kripto para finansmanının  gördüğü 28.000 Dolarlık dip noktasından bu yana ilk kez pozitife döndüğünü ve bunun ilerisi için daha umutlu bakmaya yol açtığını söylüyor.”

bitcoin direnç Uzman analistten Bitcoin direnç noktası uyarısı!

Credible’ın olasılık grafiğine göre, kripto krallığının zirvesindeki BİTCOİN 60.000 doların üzerine çıkabilecek yeni bir zorlu serüveni başlatmadan önce kısa ama sert düşüş yaşayarak muhtemelen 42.000 dolar civarına gelebileceğini gösteriyor. 

Kripto analisti, son 90 günün en yüksek seviyesi olan 1,35 dolara ulaştıktan sonra tekrar bir geri çekilmenin ortasında olduğunu düşündüğü XRP’ye de dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor.

“Bunu yukarı yönlü oldukça temiz bir beş dalgalı hareket  olarak görüyorum, ve grafikte görülen ikinci dalganın aşağı yönlü olması iyi  bir satın alma fırsatı olduğu anlamına geliyor. Grafiğe göre en düşük seviyelerin 0,69 dolar olacağı öngörülüyor. Ancak tam bu noktada  günlük desteğimizin (1,07 dolar) civarı olması öngörülüyor, bu  bizim ters çevirdiğimiz direnç olarak hareket eden seviye ve tabiki  her zamanki gibi  destek görevi görmesi muhtemeldir. Bunun altında ise,  kırılmaya yol açan yükselişin  hareket noktası  (yaklaşık 1 dolar) seviyesidir. 

İdeal görülen  bu seviyelerde  bir fitil   görebiliriz, ancak günlük öngörülerin  altında hiçbir günlük kapanış olmayacağını tahmin ediyoruz.”

Credible’ın tahminleri, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine dayanmaktadır.

Düşüş eğrisindeki ikinci dalganin düzelme evresinden  sonra ise,   kripto stratejisti  Credible XRP’nin ilk hedefine 1,50 dolarla başlayacağını ve daha da toparlayacağını tahmin ediyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Uzman analistten Bitcoin direnç noktası uyarısı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.