1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin bu direnci kırarsa yeni hedef 50,000 dolar!

Bitcoin bu direnci kırarsa yeni hedef 50,000 dolar!

Bitcoin bu direnci kırarsa yeni hedef 50,000 dolar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Lider kripto para birimi son günlerde yükseliş rüzgarını arkasına aldı. Bitcoin bu direnci de aşarsa 50,000 dolar yolu açık. Detaylar için haberimize göz atın.

Bitcoin bu direnci kırarsa yeni hedef 50,000 dolar!

Bitcoin’in (BTC) fiyatı, 40.000 dolarlık kilit direnci kırdıktan sonra iki ayın en yüksek seviyesi olan 43.901 dolar kaydetmeyi başardı. Lider kripto para birimi uzun süreli direncini zincir üstü desteğe dönüştürmeyi başardı ve şimdi 45 bin doları zorluyor.

Bitcoin yazım anında Coinmarketcap verilerine göre günlük %7,46 getiri ile 43,600 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in piyasa değeri 820 milyar doların üzerine çıktı.

BTC için bir sonraki kilit direnç 45 bin dolarda ve yükseliş momentumunu sürdürürse, kilit direnç desteğe dönüşecek ve 50 bin dolar yakın olacak. En iyi kripto para birimi, düşüş hissinin hakim olduğu yaklaşık üç aylık fiyat uykusundan çıktı. 4 yıl içinde ilk kez 10 ardışık günlük yeşil mum kaydetti.

 

Bitcoin Bitcoin bu direnci kırarsa yeni hedef 50,000 dolar!

 

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bitcoin bu ay ikincikez kırılma aralığından çıktı ve net bir kıılma 50,000 dolar yolunu açacak gibi görünüyor.

Bitcoin 30,000 doların altına düştüğünde ve piyasa satışlarının zirvesi sırasında, birçok ana akım uzman bunu boğa sezonunun sonu olarak nitelendirdi. Ancak lider kripto para birimi kontrolü tekrar geri aldı.

Güncel Bitcoin fiyatı

Bitcoin fiyatları yükselmeye devam ederken, borsalarda tutulan Bitcoin arzı miktarı sürekli bir düşüş gördü. Borsalarda tutulan önemli miktarda BTC geçen hafta tekrar taşındı. Tüccarlar genellikle fiyat artışı beklentisiyle varlıklarını Hodl’a taşıdıklarından, Bitcoin arzının borsalardan uzaklaşması yükseliş olarak kabul ediliyor.

Altın ve Bitcoin arasındaki momentumda ters ilişki devam ediyor. BTC fiyatı bu hafta boyunca çoğunlukla yükselirken, altın fiyatı düşüş eğilimi kaydetti. BTC ve Altın, değer deposu yarışında genellikle birbirleriyle karşı karşıya ve Bitcoin şu an da kazanan tarafta.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.