1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin (BTC)’in her adımını bilen CEO: Ralli çok yakında

Bitcoin (BTC)’in her adımını bilen CEO: Ralli çok yakında

Bitcoin (BTC)’in her adımını bilen CEO: Ralli çok yakında
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Pantera Capital CEO’su, milyarlarca insanın yakında blockchain teknolojisini kullanacağını söyledi. Dan Morehead, önümüzdeki dört-beş yıl içinde artan blok zinciri benimsemesinin bazı dijital varlıklar için fiyat artışına yol açabileceğini iddia etti.

Bitcoin dışındaki projelere dikkat çekti

Pantera Capital kurumsal varlık yöneticisi başkanı Dan Morehead, önümüzdeki yıllarda birçok sıkıntılı finansal sektör olabileceğini, ancak dijital varlık endüstrisinin bunların arasında olmayacağını düşünüyor. Yönetici, önceki açıklamalarına benzer şekilde, bir kripto boğa piyasasının yolda olduğunu ve blok zinciri teknolojisinin önümüzdeki yıllarda milyarlarca kişi tarafından kullanılacağını savundu.

CNBC’ye verdiği bir röportajda Morehead, kripto para birimlerinin parasal ağa sağlayabileceği avantajlar nedeniyle yakın gelecekte oldukça popüler hale geleceğini belirtti. CEO: “Akılda tutulması gereken önemli şey, kriptonun önümüzdeki on yılda hayatımızın pek çok yönünü değiştirecek kadar yıkıcı bir şey olduğu” dedi.

 bitcoin

Ek olarak, Pantera Capital CEO’su önümüzdeki yıllarda milyarlarca tüketicinin dijital varlıkların fiyatlarını artırabilecek blok zinciri teknolojisini kullanacağını öngördü. Morehead şöyle dedi:

Bundan birkaç yıl sonra, risk varlıklarının hala mücadele edebileceği bir dünya görebiliyorum, ancak blockchain kendi temellerine dayalı olarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönecek. Bugün yüz milyonlarca insan blok zinciri kullanıyor, ancak bence 4-5 yıl içinde, kelimenin tam anlamıyla milyarlarca insan olacak ve eğer bir milyar insanınız varsa, sabit sayıda coin satın almak istiyorlar, bu yüzden fiyatlar muhtemelen yükslecek.

Morehead’in önceki tahminlerinden bazılarının oldukça doğru olduğunu belirtmekte fayda var. Mart 2020’de Bitcoin’in değerlemesinin önümüzdeki 12 ay içinde yeni bir rekor kıracağını iddia etti. Açıklamasından tam olarak bir yıl sonra BTC, 60.000 doların üzerinde zirve yaptı. Yine de, röportajın sonunda Morehead, sayısız diğer kripto para birimi protokolleri de aynı derecede önemliyken, insanların birincil dijital varlığa çok fazla dikkat ettiğini savundu. CEO: “Hepimiz bitcoin’i blok zinciri için bir vekil olarak kullanmaya alışkınız, yüzlerce gerçekten ilginç proje var” dedi.

 bitcoin

Ralli çok yakında

Bu ayın başlarında, Amerikalı benzer bir pozisyon sergiledi ve piyasanın daha önce düşüşleri atlattığını ve devam edenlerin de üstesinden geleceğini hatırlattı. Ona göre, bitcoin fiyatı yılda yaklaşık 2,5 kat artmaya devam ederken, bazı alternatif kripto paralar onun geliştirme süresini aşabilir. Ona göre, “Bitcoin artık her şey değil. Bitcoin’in pazarın %100’ü olduğu bir zaman vardı ve bir süre için Bitcoin ve Ethereum aslında her şeydi. Şimdi çok, çok önemli projeler var ve Bitcoin yükselişini biraz gördünüz, ancak gerçek hikaye Bitcoin ve Ethereum dışındaki projelerde daha fazla ralli.”

Kaynak

Etiketler: