1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin 34,000 doları geçti! İşte McGlone’un bundan sonraki tahmini

Bitcoin 34,000 doları geçti! İşte McGlone’un bundan sonraki tahmini

Bitcoin 34,000 doları geçti! İşte McGlone’un bundan sonraki tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Lider kripto para birimi Bitcoin yukarı doğru bir harekete başladı. Ünlü analist Mike McGlone yeni tahmini paylaştı. Detaylar için göz haberimize göz atın.

Bitcoin 34,000 doları geçti! İşte McGlone’un bundan sonraki tahmini

Lider kripto para birimi düşüş eğiliminden kurtuldu. 30,000 doların altını göre Bitcoin yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre günlük %2,21 değer kazancı ile 34,474 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in haftalık kazancı ise %7,83. Toplam piyasa değeri 643 milyar dolar.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, bir süredir uzun süredir Bitcoin sahibi ve geçen ay Bitcoin’in “kolunda bir yükseliş ası” olduğunu söylemişti.

23 Temmuz’da Bloomberg’in kıdemli borsa yatırım fonu (ETF) analisti Eric Balchunas, Mike McGlone’un mevcut Bitcoin piyasalarıyla ilgili yazılı açıklamasının bir ekran görüntüsünü paylaştı. 4 Temmuz’da 35,960 dolara ulaştıktan sonra, önde gelen kripto varlık 19 gün sonra birim başına 29,300 dolara düştü. 24 Temmuz’da Bitcoin (BTC), son 48 saat içinde hafif bir trend dönüşü olduğu için 34 bin dolarlık bölgeye geri tırmanmayı başardı.

McGlone, ilgili açıklamasında Bitcoin’in 20,000 dolarlık destekte olduğunu ancak 60,000 dolarlık direnç noktasına dönmesinin daha olası olduğunu belirtti.

McGlone ayrıca Çin’in Bitcoin’i kısıtlamasına vurgu yaparak Bitcoin’in değil Çin’in kaybedeceğini belirtti.

Birçok kripto yatırımcısı McGlone’un öngörüsüne katıldıklarını belirten cevaplar ile ünlü analiste destek verdiler. Daha önce de ünlü ekonomistler, Çin’in Bitcoin yasaklarının bir süre sonra Bitcoin lehine sonuçlar vereceğini açıklamıştı.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.