1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance’den yeni bir listeleme daha!

Binance’den yeni bir listeleme daha!

Binance’den yeni bir listeleme daha!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, portföyüne genişletmeye devam ediyor. İşte Binance’nin listelediği yeni koin ve özellikleri!

Binance GYEN’i listeliyor!

 

2017’de kurulmasına yani henüz sadece 4 yıllık bir maziye sahip olmasına rağmen kripto para sektörünün en yüksek hacimli borsası haline gelen Binance, büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta yeni bir koin listeleyerek portföyünü genişleten Binance, bu hafta GYEN listeleyeceğini duyurdu.

”Binance, GYEN’i listeleyecek. Kullanıcılar BTC/GYEN ve USDT/GYEN ticaret çiftleri ile işlem yapabilecek. Ticaret 12 mayıs 2021 günü yani bugün 07:00 (UTC) ‘de başlayacak. (Türkiye saatiyle sabah 07:00)”

GYEN nedir?

Gven tamamen Japon yenine sabitlenmiş, GMO-Z.com Trust Company tarafından basılan ve dünyanın regule edilmiş ilk JPY stablecoinidir. Yani dolar için USDT ne anlama geliyorsa, Japon yeni içinde GYEN aynı anlama gelmektedir.

%100 fiat destekli bir coindir. Her token, sigortalı banka hesaplarındada bire bir rezerv bakiyesine sahip olacaktır. Ve oran her zaman 1:1 olacaktır.

GYEN, akıllı sözleşmeler için en iyi bilinen standart olan Ethereum teknolojisini kullanıyor. Tüm işlemler, insan hatasını ortadan kaldıran akıllı bir sözleşmenin kurallarına göre çalışır.

İlgili haber: Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?