BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance’den yeni bir listeleme daha: FORTH!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Binance’den yeni bir listeleme daha: FORTH!

Binance’den yeni bir listeleme daha: FORTH!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2017 yılında kurulmasına karşın kısa sürede dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası haline gelen Binance’den yeni bir listeleme duyurusu geldi. İşte Binance’nin son göz ağrı FORTH!

FORTH ticareti 3 pariteyle başlatıldı!

 

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası binance’den yeni bir listeleme duyurusu geldi. Yapılan açıklamaya binaen Binance, Ampleforth Governance Token‘ı (FORTH), FORTH/BTC, FORTH/BUSD ve FORTH/USDT ticaret çiftleriyle beraber listeledi. FORTH alım satımı 23 Nisan 2021 günü yani bugün Türkiye saatiyle saat 12:00’da başlatıldı.

İlgili haber: Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

Ampleforth Governance Token (FORTH) nedir?

Ampleforth Governance Token (FORTH), dalgalanan bir arza sahip algoritmik bir stabilcoin olan Ampleforth’un (AMPL) yönetim tokenidir. FORTH sahipleri, Ampleforth protokolündeki önerilen değişiklikleri oylayabilir veya oylarını kendileri adına oy veren bir temsilciye devredebilir.

Toplam arzı 15 milyon olan FORTH’un dolaşımdaki arzı ise  yaklaşık 3,7 milyon adettir. 21 Nisan’da Coinbase’de listelenmeye de başlayan FORTH’a ilgi her geçen gün artmaktadır.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.