1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance’den NFT odaklı yeni listeleme duyurusu!

Binance’den NFT odaklı yeni listeleme duyurusu!

Binance’den NFT odaklı yeni listeleme duyurusu!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, Ethernity Chain’i (ERN) 3 parite şeklinde listeleyeceği duyurdu! Peki ERN nedir? Ne zaman listelenecek? İşte ayrıntılar!

Binance’nin son gözdesi ERN!

 

2017’de kurulmasına ve henüz 4 yıllık bir maziye sahip olmasına rağmen kripto para sektörünün en yüksek hacimli kripto para borsası haline gelen Binance, büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta bir kaç yeni koin listeleyerek portföyünü genişleten Binance’nin, bu haftaki ilk listeleme duyurusu ise Ethernity Chain (ERN) oldu.

”Binance olarak Ethernity Chain’i (ERN), 22 Haziran 2021 günü Türkiye saatiyle 09:00’da ERN/BNB, ERN/BUSD ve ERN/USDT olmak üzere 3 pariteyle İnovasyon Bölgesinde listeleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyarız.”

İlgili haber: Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

Ethernity Chain (ERN) nedir?

Ethernity Chain, 8 Mart‘ta Uniswap’ta ilk listelenmesi gerçekleşen, ido fiyatı ise 0,275 dolar olan ve toplam arzının %30’unu bu ön satışta satan NFT tabanlı bir kripto para birimidir. Teknik olarak açıklamak gerekirse Ethernity Chain, sınırlı sayıda kimliği doğrulanmış NFT’ler ve ticaret kartları üreten topluluk odaklı bir platformdur. ERN, platformun yerel kripto parasıdır ve NFT’leri satın almak, ödüller için stake yapmak ve platform tekliflerini oylamak için kullanılır.

Ethernity Chain’in toplam arzı 30 milyon olmakla beraber an itibariyle dolaşımdaki arzı 10 milyondur.

Innovation Zone (İnovasyon Bölgesi) nedir?

Innovation Zone, kullanıcıların, daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlardan daha fazla risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi tokenları alıp satabilecekleri özel bir trade bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddinin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekir.