1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Binance CEO’su CZ’den çok önemli açıklamalar!

Binance CEO’su CZ’den çok önemli açıklamalar!

Binance CEO’su CZ’den çok önemli açıklamalar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son zamanlarda kısıtlayıcı düzenlemeler ile başı dertte olan dünyanın en büyük kripto para borsası Binace’nin CEO’su Changpeng Zhao süreç ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Binance CEO’su CZ’den çok önemli açıklamalar!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bir süredir farklı ülkelerdeki düzenleyici otoritelerin kıskacında. Koinmedya.com olarak süreci tüm ayrıntıları ile siz değerli okuyucularımıza aktarmaya çalıştık.

Binance, İngiltere, ABD, Cayman Adaları, Tayland ve Almanya’nın da aralarında bulunduğu ülkelerin düzenleyici kuruluşları tarafından uyarıldı. İngiltere’de faaliyetleri yasaklandı. Bu sırada birçok kez kullanıcıların karşısına geçen CEO Changpeng Zhao (CZ), Binace’nin faaliyet gösterdiği her ülkede yerelleşmeye gideceğini, otoriteler ile bir sorunu olmadığını ve kurallara uyacağını söyledi.

Zhoa, aksaklıkların hızlı büyümeden kaynaklandığını dile getirdi. Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı son açıklamada, kripto para borsasının mevzuat uyumluluğuna yönelik proaktif bir yaklaşım benimsediğini söyledi.

“Binance, reaktif uyumluluktan proaktif uyumluluğa geçiş yapıyor. Bizi izlemeye devam edin.”

Binance CEO’su ayrıca, kripto para borsasının “proaktif uyumluluğu” benimsediği için, Hong Kong kullanıcılarının yeni türev ürün hesapları açmasını askıya aldıklarını belirtti.

“Hong Kong’dan yeni Binance kullanıcıları artık vadeli hesap açamayacak ve mevcut kullanıcılar için erişimi azaltacağız. Bu, Binance’in dünya çapında kripto uyumluluğu en iyi uygulamalarını oluşturmaya yardımcı olmak için aldığı birçok proaktif önlemden biri.”

Hong Kong kullanıcıları, mevcut vadeli işlem pozisyonlarından çıkmak için 90 günlük bir ödemesiz süreye sahip olacak. Binance, ödemesiz dönemde yeni pozisyonların açılmasına izin vermeyecek.

Bkz: Ethereum’da yeni fiyat hedefi!

Binance, geçtiğimiz haftada düzenleyicilerin kıskacından kurtulabilmek için çeşitli ürünlerini sonlandırdı ve işletim uygulamalarını değiştirdi. Örneğin kimlik doğrulama prosedürünü tamamlamayan müşterilerinin günlük Bitcoin çekim miktarını düşürdü. Kripto para borsası ayrıca, marj ticaretinde belirli itibari para çiftlerinin kullanımını durdururken, sunulan kaldıraç miktarını maksimum 20x ile

Binace CEO’su yaptığı açıklamalar ve uygulamaya koyduğu değişiklikler ile borsanın üzerindeki kara bulutları dağıtmayı hedefliyor. Binance aynı zamanda uyumluluk ekibini genişleterek bu zorlukları aşmanın planlarını yapıyor.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.