1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Binance CEO ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!!

Binance CEO ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!!

Binance CEO ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance CEO’su CZ, CNBC’ye verdiği demeçte, ayı piyasasının ne kadar sürebileceğini açıkladı. 

Binance CEO ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!!

Binance CEO’su Changeng Zhao CNBC’de katıldığı programda Bitcoin trendi hakkında konuştu. Programda, CZ’ye mevcut düşüş trendinin ne kadar sürebileceği soruldu.

Ünlü CEO soruya verdiği cevapta, Bitcoin düşüş trendinin ne kadar süreceğini kimsenin bilemeyeceğini ifade ederken, tarihsel olarak bir fikir yürütülebileceğini söyledi. CZ, bu tür trendlerin, 2013-2017-2021 olmak üzerei genellikle 4’er yıl sürdüğünün altını çizdi.

Tabi, tarihin öyle olması gelecekte de öyle olacağı anlamına gelmez.

Binance

Programda ayrıca, Binance’ın kaldıraçlı işlem politikası üzerine de sorular soruldu. Binance CEO’su bu konuda, kendilerinin sadece yasal olarak izin verilen bölgelerde kaldıraçlı işlemlere izin verdiklerini vurguladı. CZ ayrıca, Binance’ın kaldıraçlı işlem açmak isteyen kullanıcılarına şu soruyu yönelttiğini söyledi:

“Bu işlemle para kazanma şansınızın %50’nin üzerinde olduğuna inanıyor musunuz?”

Eğer bu soruya “Evet” yanıtı alırlarsa Binance’ın işlem açmalarına izin vermediğini ve belirli sürede para kaybetmeye devam eden kullanıcıların farklı sürelerde işlem açma yasağı ile karşı karşıya kaldıklarını vurguladı.

CZ ayrıca, kaldıraçlı işlemlerin, kripto para piyasası üzerine sert düzenlemelerin gelmesi konusunda düzenleyicileri kışkırttığını da ifade etti.

Etiketler: