1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance (BNB) coin 700 dolar olur mu?

Binance (BNB) coin 700 dolar olur mu?

Binance (BNB) coin 700 dolar olur mu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında bir altcoin sezonu yaşanıyor. Altcoinler nisan ayındadaki yüksek seviyelerine çok yakın. Binance (BNB) önündeki direnç engelini aşmaya çalışıyor. 700 dolar ulaşılabilir bir tahmin mi? Detaylar haberimizde.

Binance (BNB) coin 700 dolar olur mu?

Kripto piyasasının 2,1 trilyon dolarlık toplam hacminin 76 milyar dolarlık kısmını temsil eden ve piyasanın en büyük 4. Kripto varlığı olan Binance Coin (BNB), 500 dolar işaretine doğru ilerlemeye çalışıyor.

Binance Coin, yazının kaleme alındığı anlarda haftalık %14 artışla 456 dolardan işlem görüyor. BNB, küçük bir geri çekilmenin ardından 387 dolarlık desteği arkasına alarak yükseliş eğilimine devam etti. Bu yükseliş mum modeli, kripto parayı şimdi kritik bir destek seviyesi haline gelen 430 dolarlık kilit direnç seviyesine geri götürdü.

Bkz: Cardano’da yeni ATH’mi geliyor?

Boğalar kripto para biriminin piyasa davranışını yönlendirmeye devam ederken, Binance Coin fiyatı 450 dolarlık kritik dönüm noktasının üzerine çıktı.  BNB, 420 dolar ile 430 dolar arasında iyi bir destek buluyor ve bu da varlığın 500 dolara doğru yükseliş eğilimini desteklemeye yardımcı oluyor.

Genel olarak, 4 saatlik teknik analiz, mevcut fiyat seviyesinde yükseliş gücünü gösteren bir satın alma sinyali sunuyor. Analiz, 26 önemli teknik göstergeden 13’ünün Binance Coin fiyatının yükselmesinden yana olduğunu gösteriyor.

Popüler analist Justin Bennet’e göre BNB bir fiyat patlamasının eşiğinde. Bu bağlamda, anahtar seviyeye dikkat etmenin önemini vurguladı. Analist, 16 Ağustos’ta attığı bir tweette günlük bazda 428 doların üzerine çıkması durumunda 530 dolara yükseleceğini vurgulamıştı.

 

Bir başka ünlü analist Scott Melker ise BNB konusunda daha heyecan verici bir tahmin paylaşıyor. Melker BNB’nin 700 dolarlık bir direnç seviyesini hedeflediğini belirtiyor.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.