1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Balinalar bugün çok hareketli: Dev BTC, ETH ve 3 altcoin transferi nereye gitti?

Balinalar bugün çok hareketli: Dev BTC, ETH ve 3 altcoin transferi nereye gitti?

Balinalar bugün çok hareketli: Dev BTC, ETH ve 3 altcoin transferi nereye gitti?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para balinaları bugün çok hareketli görünüyor. Yüklü miktarda kripto yatırımlara sahip bu büyük oyuncuların bugün Bitcoin, Ethereum ve 3 altcoin transferleri dikkat çekti. Bu transferlerin ayrıntılarına ve kripto paraların nereye gittiğine bakalım.


Balinalar bugün çok hareketli: Dev BTC, ETH ve 3 altcoin transferi nereye gitti?

Kripto para piyasasında bugün ilk önce eş zamanlı olarak görülebilecek 3 balina hareketliliği kayda alındı. Bu balinalar dikkat çeken miktarlarda Bitcoin ve 2 altcoin transferi yaptı.

İlk balina 165,6 milyon dolar değerinde 229.355.145 Decentraland (MANA) coini bilinmeyen bir cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana transfer etti. Dev balinanın bu hareketi tam da MANA’nın son 24 saatte yüzde 2,1 oranında yükselerek 0,73 dolardan işlem yaptığı sırada gerçekleşti.

Sadece dört dakika sonra ise başka bir balina aniden 106,8 milyon dolar değerinde 13.161.093 Chainlink (LINK) transfer etti. LINK şu an 8,15 dolardan işlem görüyor ve günlük bazda çok az fiyat hareketi gördü.

Bu ikinci transferden yine dört dakika sonra bu sefer Bitcoin (BTC) balinası 112,5 milyon dolar değerinde 4.600 BTC transfer etti. Bu transfer de bilinmeyen iki cüzdan arasında oldu.

İlgili – Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analiste göre BTC’de ralli yakın: İşte, hedefleri

Toplamda ise bu üç işlemin değeri 384,9 milyar dolar.

Coinbase’e 250 milyar Shiba Inu and 2.500 Ethereum gönderildi

Coinbase haberi sonrası Ethereum tabanlı altcoinden büyük pump!

Lider kripto para analiz şirketi PeckShield ise başka bir dikkat çeken kripto hareketini haber veriyor. Bu sefer büyük miktarlarda Shiba Inu (SHIB) ve Ethereum (ETH), ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’e gönderildi.

PeckShield, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, bu transferlerin ayrıntılarını şöyle duyurdu:

  • 4,2 milyon dolar değerinde 2.500 ETH
  • 3,4 milyon dolar değerinde 250 milyar SHIB

Bu coinler iflas eden kripto ödünç platformu Voyager’den Coinbase’e gönderildi. Borsaya yapılan böyle transferler genelde satış için yapılıyor. Voyager geçen hafta da Coinbase’e benzer kripto para transferleri yapmıştı.

İlgili – Kripto balinalar yeni haftaya bu 2 altcoinle başladı: İşte, dev transferler

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.