Loading...
btc
BTC
0.77%
Bitcoin
67.173,14 USDT
eth
ETH
0.45%
Ethereum
3.519,51 USDT
bch
BCH
0.91%
Bitcoin Cash
394,85 USDT
xrp
XRP
3.92%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.49%
Litecoin
73,04 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
593,79 USDT
sol
SOL
2.92%
Solana
174,06 USDT
avax
AVAX
3.29%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.48%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.2%
Poladot
6,33 USDT
doge
DOGE
7.04%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.94%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Ayı piyasası mı geliyor? Belirsiz zamanlarda $MX token tutmak için 3 neden!

Ayı piyasası mı geliyor? Belirsiz zamanlarda $MX token tutmak için 3 neden!

Ayı Piyasalarında Kripto ETF'lerin Değerini Yeniden Keşfedin: ETF İşlem Hacmi Borsalarda 360 Milyon Dolara Ulaştı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

3 aylık soğuk bir kışın ardından, kripto piyasası Ocak ayı sonu itibariyle geri döndü: Bitcoin fiyatı, Ocak ayının sonunda belirlenen en düşük seviyelere göre %20’den fazla artarak 40.000 doların üzerinde destek buldu. İyileşmeyi takiben, MX fiyatı şimdi yükseliyor ve 2 dolarlık dirençli bölgenin daha da üzerine çıkabilir. $MX, kripto ticaret platformu MEXC Global’in yerel tokenidir.

 

Küresel ekonomideki yavaşlama ve faiz oranlarındaki artış beklentileri, finansal piyasalarda artan bir belirsizliğe işaret ediyor. MEXC, bu yıl daha fazla pazar ve işbirliği genişletme hedefini ortaya koyarken, platform, $MX’in belirsiz zamanlarda güvenilir ve uzun vadeli olma gücüne sahip olduğunu kanıtlamak için çaba sarf ediyor.

 

Markalaşma ve beklentiler

 

Geçtiğimiz aylarda MEXC ekibi çok aktifti ve itibar kazandı. Ekim ayında MEXC Global, Bybit ile stratejik olarak ortaklık kurdu ve üst düzey projeleri teşvik etmek için ortak launchpad projesi başlattı. Kasım ayında MEXC Pioneer, Solana, Polygon, Avalanche ve Algorand gibi projeleri ilk günlerinde destekleyen 100 milyon dolarlık büyüme fonu ile hizmete girdi. MEXC, bu yılın başında blockchain endüstrisindeki en büyük etkinlik olan Bitcoin 2022’nin sponsorluğunu duyurdu.

 

Küresel operasyonlar hızla büyüdükçe, daha fazla şirket hamlesi ve pazarlama kampanyası gelecek ve dikkat çekecek. Kasım ayında MEXC, Crypto Expo Dubai 2021’de Asya’daki en iyi kripto borsası unvanını kazandı. MEXC’yi Asya’daki en iyi kripto ticaret platformu olarak gösteren ödül, platformun küresel pazarlama stratejisini ve değişen pazarlara uyum sağlama hedeflerini gösteriyor.

 

CEX rekabetini kazanıyoruz

 

Coinmarketcap’a göre, MEXC her gün ortalama 500 milyon doların üzerinde işlem hacmine sahip ve 200’den fazla ülkedeki kullanıcılara hizmet veriyor. Hızlı büyümesinin bir kanıtı, çeşitlendirilmiş portföy ve giderek daha fazla ilk listelenen tokenlerdir. Şu anda MEXC’de listelenen 1400’den fazla token var ve bu da yatırımcılara potansiyeli olan yeni tokenler için daha fazla seçenek sunuyor. Araştırmalar, 2021 H2’de MEXC’de piyasaya sürülen yaklaşık 300 yeni varlığın 29’unun Binance ve Coinbase Pro’da, 23’ü MEXC’de IEO ve ardından Binance ve Coinbase Pro’da listelendiğini gösteriyor.

mexc token

Bir varlığın listelendiği borsa sayısı ne kadar fazlaysa, piyasada yüksek kaliteli bir varlık olarak tanınmasına etkisi büyüktür. Bu bağlamda, çok sayıda yüksek kaliteli varlık başlangıçta MEXC’de listelendi. Varlık seçimi ve IEO hızı açısından Binance ve Coinbase’i geçerek MEXC borsası CEX’ler arasında farklı ve rekabetçi bir hale geldi. MEXC, CoinGecko’da 17. sırada yer alıyor ve bu yıl daha da hızlanacağına inanılıyor.

 

$MX için ayı ve boğa piyasası farketmez  

 

$MX, 2018’deki piyasaya sürülmesinden bu yana kademeli olarak değer kazandı ve geçen Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,7 $’a ulaştı ve erken dönem yatırımcılara 400 kat getiri sağladı.

mx token

Yatırımcılar bu yıl para politikasının sıkılaşmasını beklerken, kripto para birimlerine yönelik piyasa duyarlılığı değişiyor gibi görünüyor. Başka bir deyişle, 2022, iki yıl süren boğa piyasasının ardından başka bir kripto kışı olabilir. 17.000’den fazla kripto para biriminden hangisinin en hızlı toparlanacağını veya en çok yükseleceğini tahmin etmek oldukça zor. Bununla birlikte, bazı tokenler hala rekabetçi olmaya devam ediyor ve son haftalarda bunu görüyoruz. Çoğunlukla risksiz bir ortama geçmesine rağmen $MX kesinlikle izleme listesinde.

 

Bu içerik yazıldığı sırasında, MX tokeni %4,5 artarak 1,7 dolara yükseldi. İlk kilit direnç seviyesi Ocak ayının en yüksek seviyesi olan 2 dolar olacak. 2 $ seviyesinden bir çıkış, Aralık ayının en yüksek seviyesi 2,5 $’ını ve Kasım ayının ATH 3,7 $’ını devreye sokacaktır.

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.