BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Avalanche’tan önemli DeFi adımı; AVAX büyüyor!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Avalanche’tan önemli DeFi adımı; AVAX büyüyor!

Avalanche’tan önemli DeFi adımı; AVAX büyüyor!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Amleforth Avalanche entekrasyonu tamamlandı. AMPL token Avalanche’ta.

Avalanch’a DeFi’de yeni ortak, Avalanche büyüyor!

Ampleforth AMPL token ana şirketi Fragments Inc., Salı günü yaptığı açıklamada, son dönemin popüler Layer 1 networku Avalanche’a katıldığını duyurdu.

Ethereum üzerinde geliştirilen AMPL token artık Avalance’ın DeFi protokollerini de destekleyecek.

Ampleforth protokolü kendisini merkezi stablecoinlere bir alternatif olarak görüyor. Günümüzde stablecoinlerin pek çoğu hala geleneksel bankalara ve kredi sağlayıcılara dayı durumunda.

Ampleforth protokolü algoritması fiyat volailitesini arz volatilitesine dönüştüren önemli bir yapıya sahip. Bunun anlamı AMPL coin fiyatı 1 dolardan sapmaya başladığında, coin sahibinin cüzdanındaki AMPL miktarı da artar ya da azalır. Bu mekanizma AMPL coini mevcut stablecoinlere nazaran çok daha merkezsiz hale getirir.

 Avalanche (AVAX)

İlgili: Avalanche AVAX teknik analiz yorum, fiyat tahmini

 

Fragments Inc. CEO’su Evan Kuo konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu.

DeFi ekosisteminin, likidite ve kredi teminatı için şu anda merkezi stablecoinlere bu kadar bağımlı olması oldukça ironik. Değişen regulasyon ortamında birlikte, DeFi’nin merkezsiz, sansürsüz ve fiyat öngörülebilirliği veya istikrarına sahip bir finansal yapıya sahip olması önemli.

Ağustos ayından beri Avalanchce önemli sıçrayışlarla Layer 1 ekosisteminin önemli bir parçası olduğunu gösterdi. Avalanche şu anda 8,6 milyar dolar likiditeye sahip durumda.

Canlı AVAX fiyatı: $ 17.78

İlgili: Chainlink-Avalanche ortaklığı, Avalanche “çığ” gibi büyüyor, AVAX’a dikkat!!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.