Avalanche ile Ethereum arasında güçlü iş bilirliği!

Avalanche ile Ethereum arasında güçlü iş bilirliği!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Emin Gün Sirer Hocanın Avalanche protokolü (AVAX) ile Ethereum arasında sağlanan iş birliği sayesinde Avalanche blockchain’i daha güçlü hale geliyor!


Avalanche ile Ethereum arasında güçlü iş bilirliği!

Avalanche ile Ethereum arasında sağlanan iş birliğinin ardından Avalanche dünyanın en büyük blockchain ağı ile entegre hale geldi. Avalanche ile Ethereum arasında yeni bir köprü kuruldu. Bu sayede başta Avalanche Cüzdanı olmak üzere Avalanche Explorer Ethereum ağı ile bütünleşti. Böylece Avalanche üzerindeki tüm uygulamalar Ethereum’daki yüzlerce platformla etkileşim kurabilecek.

Bilindiği üzere Ethereum ağı birçok DeFi (merkezsiz finans), dApps, akıllı sözleşme ve token’a ev sahipliği yapıyor. Avalanche ve Ethereum arasında kurulan köprü sayesinde Avalanche, Ethereum ağındaki tüm misafirlerle etkileşim içerisinde olabilecek.

Intel SGX teknolojisi ile güçlendirilen köprü oldukça güvenli veri ve fon akışına imkan sağlayacak. Emin Hoca Avalancheve Ethereum arasında gerçekleşen iş birliği hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Günden güne Avalancheçevresinde olağan üstü yenilik ve inovasyon hamleleri yaşanıyor. Ethereum ile kurulan köprü, Avalanche geliştiricileri için birçok fırsat doğuruyor.”

Avalanche ağı Eylül 2020’de başlatıldı. Kurulduğu günden beri ölçeklendirme konusunda oldukça mesafe alan Avalanche ağı saniyede 4,500’den fazla işlemi yapabilecek hale geldi. Avalanche Solana ve Binance Smart Chain’e oldukça benzetiliyor. Avalanche, birçok DeFi platformuna ve akıllı sözleşmeye ev sahipliği yapabilecek şekilde geliştirildi. Avalanche hızlı, güvenli ve ucuza fon ve veri transferi sağlayabilen altyapısı sayesinde bu alanda güçlü aktör olmaya aday.

Lütfen Bkz: Bitcoin teknik analizi: Her ayın son Cuma gününe dikkat!

Avalanche’nin AVAX token’ı yazının kaleme alındığı saatte 12 doların üstünde işlem görüyor. AVAX tüm zamanların rekorunu 10 Şubat 2021’de 59.94 dolar ile gördü. Aşağıdaki grafikte AVAX fiyatlarındaki değişimi görebiliyor.

Avalanche ile Ethereum Avalanche ile Ethereum arasında güçlü iş bilirliği!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Avalanche ile Ethereum arasında güçlü iş bilirliği!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.