fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Kripto analistinden heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Kripto analistinden heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Kripto analistinden heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin ve Ethereum’un 2021’in sonuna kadar büyük bir boğa koşusu gerçekleştireceğini iddia ediyor.

En pozitif Bitcoin ve Ethereum tahmini

Popüler bir kripto para analisti, yatırımcıların boğa piyasasının ikinci ayağını hafife aldıklarını ve sırf bu yüzden Bitcoin ve Ethereum’un, 2021 sona ermeden önce büyük bir ralliye imza atabileceğini söylüyor.

 

Kripto analistinden heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Twitter’da 61.600 kişi tarafından takip edilen Justin Bennett, en büyük kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 65.000 doları kırması durumunda, altı haneli seviyenin oldukça üzerinde, muhteşem bir ralli başlatmasını bekliyor.

https://twitter.com/JustinBennettFX/status/1424800586600431616

 

“Birçoğu, 65.000$’ın üzerinde gerçekleşecek FOMO* ( (Fear of Missing Out– fırsatları kaçırma korkusu) seviyesini küçümsüyor.

Herkes boğa piyasasının bittiğini düşündü. Eğer öyle değilse ve Bitcoin 65.000 doları geri alırsa, daha önce hiç görmediğimiz bir FOMO’ya şahit olacağız. Bu durumda, yıl sonuna doğru 200.000 doları aşabiliriz..”

200.000 dolarlık bir BTC hedefi ihtimal dahilinde olsa da, Bennett tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolun çok da kolay aşılmayacağını söylüyor.

“Her zaman olduğu gibi, bunun garantisi yok. Ayrıca, Bitcoin’in 65.000 doları geri almak için çok uğraşması gerekecek. Elbette kolay olmayacak ama bence çoğu kişi bu boğa koşusunun ikinci ayağının potansiyelini hala hafife alıyor.”

Ayrıca analist Bitcoin için, muhtemelen 100.000$’lık bir koşuyu tetikleyecek kilit bir direncin altını çiziyor.

“BTC için, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önce kırılması gereken iki kilit direnç var. İlki 47.000$ bölgesi, diğeri ise tabi ki 65.000 dolar. Günlük ve haftalık zaman dilimlerinde 47.000$, desteğe dönüşürse boğa koşusu muhtemelen 100.000$’ın üzerinde devam eder. 

bitcoin ve ethereum tahmini Kripto analistinden heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

 

Ayrıca analist, Ethereum ile igili heyecan verici tahminlerde bulundu. Ve ETH’nin devasa bir yükselen kanal içinde bir yükseliş formasyonu oluşturduğunu söyledi.

“Bir başka devasa yükselen kanal. Şaşırdık mı? Hayır!”

bitcoin ve ethereum tahmini Kripto analistinden heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

 

Analist tarafından paylaşılan grafiğe göre, en büyük akıllı sözleşme platformu, mevcut fiyatlardan %475’in üzerinde bir artış kaydederek 18.000$’a çıkabilir.

Kısa vadede ise Bennett, kilit bir seviyeyi koruması koşuluyla, varlığın 3.600 dolara yükseleceğini öngörüyor.

“ETH, Temmuz ayından beri traderlerin hayallerini süslüyor.. 1.700 dolardan geri döndüğünden beri fırsat sıkıntısı yok.

Bir sonraki durak, 2.900 dolar destek olarak kaldığı sürece kısa vadeli hedef 3.600 dolar.”

https://twitter.com/JustinBennettFX/status/1424809644078293002

Kaynak

 

*FOMO nedir? Bitcoin piyasalarında FOMO ne anlama gelir?

bitcoin fomo

İngilizce kökenli bir terim olan FOMO (Fear of Missing Out) kaçırma korkusu anlamına geliyor. FOMO, başkalarının deneyimlediği şeylerden eksik kalma duygusu ile karakterize edilen bir tür sosyal kaygı olarak tanımlanır.
Aynı zamanda FOMO, pişmanlık duygusu olarak da tanımlanabilir; kişi bu durumda eğlenceli bir etkinlikten, karlı bir yatırımdan veya sosyal bir etkileşimden mahrum kalma korkusu yaşar. Kripto piyasasında ise, fırsatları kaçırma korkusu olarak kullanılıyor.

 

FOMO, yeni yatırımcıları kripto alanına çekme konusunda oldukça etkili. FOMO yatırımcıları, olası kazançları kaçırmamak adına Bitcoin’i herhangi bir fiyattan satın alıyor. Ancak kripto piyasasına yeni başlayanlarda bu his, kötü bir satın alma deneyimi ile sonuçlanabilir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.