1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Kıdemli analistten Bitcoin, Solana ve Gala konusunda uyarı geldi

Kıdemli analistten Bitcoin, Solana ve Gala konusunda uyarı geldi

Kıdemli analistten Bitcoin, Solana ve Gala konusunda uyarı geldi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti, Solana (SOL) için yakın zamanda derin bir düzeltme uyarısında bulundu. Yakından takip edilen bir kripto analisti, Solana (SOL) sahiplerini akıllı sözleşme platformunun düşüş trendinin muhtemelen sona ermekten çok uzak olduğu konusunda uyarıyor. Ayrıntılar haberimizde…

Analist, Solana (SOL) için karamsar tablo çizdi

Yeni bir açıklamasında, Cheds takma adlı analist, 50.200 YouTube abonesine Ethereum‘un (ETH) önde gelen rakibi Solana’nın düşüş eğilimi gösterdiğini ve SOL’un 15 dolara çıkması durumunda açığa satış yapmayı planladığını söyledi. Bir sıçrama gerçekleşmezse Cheds, SOL’un şu anki 12.45$ fiyatından %75’in üzerinde bir düzeltme yapmasını beklediğini söylüyor. Analist konu hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Temel olarak desteği kırıyoruz. Sanırım bir sonraki destek 3-4 dolar civarında… Bunun daha çok yolu var. Düz [aşağı] gitmeyebilir… Ama bu, uzun süre bakmanız gereken bir tablo değil. Bundan kaçınmak istiyor olabilirsiniz.”

SOLANA

Kripto stratejisti ayrıca oyuncu kontrollü blockchain platformu Gala’yı (GALA) yakından izliyor. Cheds’e göre GALA ciddi bir düşüş trendine tanık oluyor. Cheds GALA hakkında şunları dile getiriyor: “[GALA] bir sonraki boğa koşusunda asla yeni bir zirve yapamayabilir. Belki bir sonraki boğa koşusunda sadece 0,05 dolara kadar çıkar. Bunun nereye varacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Bu sadece korkunç bir tablo. Tutmanız gereken bir [coin] değil… Bu, yavaş yavaş sıfıra giden bir grafik.” Bu yazının yazıldığı sırada GALA, gün içinde %2,57 artışla 0,025 $ değerindeydi.

Cheds ayrıca radarını, ayı piyasası hedefine yaklaştığını söylediği Bitcoin’e (BTC) kilitledi. Cheds’e göre, BTC boğalarının yıllarca süren mücadeleden sonra bu seviyeyi fethetmeyi başardığı düşünüldüğünde, 12.000 dolarlık fiyat alanı güçlü bir destek görevi görmelidir. Analist şöyle devam ediyor: “Şu anda altı ya da yedi aydır bahsettiğim senaryo, ki bu çılgınca, gerçekten gerçekleşiyor olabilir… Benim düşüncem, burada [yaklaşık 12.000$] iyi bir destek temelimiz olduğuydu. Bu gerçekten destek olmalı.” Yazım sırasında, Bitcoin son 24 saatte %2,78 artışla 16.206 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: