1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu kripto para insanları zengin edecek!

Ünlü analiste göre bu kripto para insanları zengin edecek!

Ünlü analiste göre bu kripto para insanları zengin edecek!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Bern Armstrong, resmi twitter hesabından çok iddialı bir tahminde bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu kripto para insanları zengin edecek!

Ripple (XRP) 2021 yılının en çok konuşulan kripto paralarından biri oldu. Kripto paranın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile girdiği dava sürecinin uzaması XRP’nin beklenen patlamayı yapmasını geciktirdi. Davadan önce, XRP’nin ETH’yi geçmesi için olasılıklar ve umutlar vardı. Ancak SEC davası Ripple’ı gerilere itti.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl?

Davadan sonra, Coinbase gibi önde gelen borsalar, en büyük kripto varlık yöneticisi Grayscale Investments ile XRP’yi listeden çıkarmaya başladı. Bu da bir anda çöküşe neden oldu.

Ripple, bu kötü gidişi bir nebzede olsa durdurmayı başardı ve en azından düşüşü kontrol altına almış oldu. Dava süreci devam ederken Ripple’a önemli bir destek ünlü kripto analisti Bern Armstrong’tan geldi. Armstorong, XRP’nin insanları zengin edeceğini düşünüyor.

Ünlü analist, daha önce yaptığı yayınlarda davanın Ripple, lehine sonuçlanması ihtimalinin kripto para yatırımcıları için yatırım yapılabilecek bir olasılık olduğunu vurgulamıştı. Bu ihtimali satın alacak kripto para yatırımcılarının dava Ripple lehine sonuçlanırsa zengin olacağına vurgu yapıyor. Analiste göre, davadan sonra büyük borsaların yeniden Ripple’ı listelemesi onun için fiyatı uçuracak bir katalizör olacak.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

“XRP büyük borsalarda yeniden listelenirse, fiyat patlayacak! Yeniden medyadaki gücünü arkasına alacak.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’da geçtiğimiz günlerde yaptığı yapılan engellemelere rağmen büyümeyi sürdürdüklerini ve 2022 yılına güçlü başladıklarını belirtti.

“SEC ile olan bu çılgın engellere ve açıkçası SEC davası nedeniyle bazı müşterileri kaybetmemize rağmen çok hızlı bir şekilde büyüdük ve 2022’ye çok güçlü bir şekilde başladığımızı hissediyoruz.”

Ripple, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,602 dolardan işlem görüyor. XRP, 28,7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer ile kripto piyasasının en değerli 7’nci varlığı durumunda.

Kaynak