Loading...
btc
BTC
-0.04%
Bitcoin
66.200,49 USDT
eth
ETH
-0.17%
Ethereum
3.562,89 USDT
bch
BCH
-0.05%
Bitcoin Cash
429,76 USDT
xrp
XRP
-0.18%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.04%
Litecoin
79,19 USDT
bnb
BNB
-0.4%
Binance Coin
605,71 USDT
sol
SOL
-0.34%
Solana
145,02 USDT
avax
AVAX
0.48%
Avalanche
30,15 USDT
ada
ADA
-0.1%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.13%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
-0.17%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.2%
Shiba Inu
0,00 USDT

Alonzo güncellemesi oyunun kurallarını değiştirir mi? ADA’nın fiyatına etkisi ne olur?

alonzo güncellemesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano’nun Alonzo güncellemesi kripto piyasasında oyunun kurallarını değiştirecek mi? Ünlü analist, Cardano’nun yeni akıllı sözleşme güncellemesini değerlendirdi. Detaylar için haberimize göz atın.

Alonzo güncellemesi oyunun kurallarını değiştirir mi?  ADA’nın fiyatına etkisi ne olur?

Youtube kanalında 1,2 milyon abonesi bulunan ünlü kripto analisti Coin Bureau, son yaptığı yayında Cardano’nun yeni akıllı sözleşme güncellemesine ve piyasa için getireceklerine değindi.

Popüler piyasa analisti, Cardano’nun gelecek güncellemesinin piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para birimi için bir oyun değiştirici olabileceğine inandığını söyledi.

Analist, önümüzdeki birkaç haftanın, aralarında Cardano (ADA) da dahil olmak üzere büyük proje için heyecan verici olacağını beklediğini dile getirdi. Coin Bureau, akıllı sözleşme güncellemesinin sektör için çok öenmli bir klometre taşı olduğunu belirtti.

“Cardano’nun yaklaşmakta olan akıllı sözleşme güncellemesi, bu endüstrinin bugüne kadar gördüğü en önemli gelişmelerden biri olabilir. Cardano’nun akıllı sözleşme yetenekleri yıllardır çalışıyor ve bu devrim niteliğindeki sunumun son aşamasında olabiliriz gibi görünüyor.”

2015 yılında Charles Hoskinson tarafından kurulan Cardano, Eylül 2017’de hayata geçti. Cardano Vakfı, projenin gelişimini denetliyor ve iki şirket olan Input Output Hong Kong (IOHK) ve Emurgo’nun yazılımını geliştirmesini sağlıyor.

Bkz: Ünlü analistin tahminlerine göz atın!

Koinmedya.com  olarak daha öce birçok kez haberlerimizde yer verdiğimiz üzere geçtiğimiz birkaç ay boyunca Cardano, toplu olarak “Goguen dönemi” olarak bilinen ve akıllı sözleşme işlevselliğine odaklanan bir dizi protokol yükseltmesi getirdi. Mart ayında, “Mary” hard fork olarak adlandırılan Goguen döneminin ilk güncellemesi, Cardano’nun yerel varlıklarını tanıttı.

Güncel Cardano (ADA) fiyatı

Cardano şimdi, resmi olarak akıllı kontakları tanıtacak olan “Alonzo” adlı bir sonraki güncelleme aşamasını tamamlamaya hazırlanıyor. Alonzo’nun bu ayın başlarında bir hard fork’ta piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ünlü analist Cardano için fiyat tahminin de de bulunarak güncelleme sonrası ADA’nın 4 ila 5 dolara ulaşacağını tahmin etti.

“Bitcoin’in Eylül veya Ekim aylarında yukarı yönlü başka momentum gördüğünü varsayarsak, ADA’nın yıl sonuna kadar 4 ila 5 dolara ulaştığını görebiliyordum, ki bu benim görüşüme göre muhtemel.”

Bureau, Cardano’nun piyasaya sürülmesinden bu yana geçirdiği uzun gelişmelere rağmen, akıllı sözleşmelerin tanıtılmasının ADA için sadece bir başlangıç ​​olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.