1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Alonzo güncellemesi oyunun kurallarını değiştirir mi? ADA’nın fiyatına etkisi ne olur?

Alonzo güncellemesi oyunun kurallarını değiştirir mi? ADA’nın fiyatına etkisi ne olur?

Alonzo güncellemesi oyunun kurallarını değiştirir mi?  ADA’nın fiyatına etkisi ne olur?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano’nun Alonzo güncellemesi kripto piyasasında oyunun kurallarını değiştirecek mi? Ünlü analist, Cardano’nun yeni akıllı sözleşme güncellemesini değerlendirdi. Detaylar için haberimize göz atın.

Alonzo güncellemesi oyunun kurallarını değiştirir mi?  ADA’nın fiyatına etkisi ne olur?

Youtube kanalında 1,2 milyon abonesi bulunan ünlü kripto analisti Coin Bureau, son yaptığı yayında Cardano’nun yeni akıllı sözleşme güncellemesine ve piyasa için getireceklerine değindi.

Popüler piyasa analisti, Cardano’nun gelecek güncellemesinin piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para birimi için bir oyun değiştirici olabileceğine inandığını söyledi.

Analist, önümüzdeki birkaç haftanın, aralarında Cardano (ADA) da dahil olmak üzere büyük proje için heyecan verici olacağını beklediğini dile getirdi. Coin Bureau, akıllı sözleşme güncellemesinin sektör için çok öenmli bir klometre taşı olduğunu belirtti.

“Cardano’nun yaklaşmakta olan akıllı sözleşme güncellemesi, bu endüstrinin bugüne kadar gördüğü en önemli gelişmelerden biri olabilir. Cardano’nun akıllı sözleşme yetenekleri yıllardır çalışıyor ve bu devrim niteliğindeki sunumun son aşamasında olabiliriz gibi görünüyor.”

2015 yılında Charles Hoskinson tarafından kurulan Cardano, Eylül 2017’de hayata geçti. Cardano Vakfı, projenin gelişimini denetliyor ve iki şirket olan Input Output Hong Kong (IOHK) ve Emurgo’nun yazılımını geliştirmesini sağlıyor.

Bkz: Ünlü analistin tahminlerine göz atın!

Koinmedya.com  olarak daha öce birçok kez haberlerimizde yer verdiğimiz üzere geçtiğimiz birkaç ay boyunca Cardano, toplu olarak “Goguen dönemi” olarak bilinen ve akıllı sözleşme işlevselliğine odaklanan bir dizi protokol yükseltmesi getirdi. Mart ayında, “Mary” hard fork olarak adlandırılan Goguen döneminin ilk güncellemesi, Cardano’nun yerel varlıklarını tanıttı.

Güncel Cardano (ADA) fiyatı

Cardano şimdi, resmi olarak akıllı kontakları tanıtacak olan “Alonzo” adlı bir sonraki güncelleme aşamasını tamamlamaya hazırlanıyor. Alonzo’nun bu ayın başlarında bir hard fork’ta piyasaya sürülmesi bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=HF7dxD5ncks

Ünlü analist Cardano için fiyat tahminin de de bulunarak güncelleme sonrası ADA’nın 4 ila 5 dolara ulaşacağını tahmin etti.

“Bitcoin’in Eylül veya Ekim aylarında yukarı yönlü başka momentum gördüğünü varsayarsak, ADA’nın yıl sonuna kadar 4 ila 5 dolara ulaştığını görebiliyordum, ki bu benim görüşüme göre muhtemel.”

Bureau, Cardano’nun piyasaya sürülmesinden bu yana geçirdiği uzun gelişmelere rağmen, akıllı sözleşmelerin tanıtılmasının ADA için sadece bir başlangıç ​​olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.