okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.81%
Bitcoin
67.847,60 USDT
eth
ETH
-0.77%
Ethereum
3.815,25 USDT
bch
BCH
-0.51%
Bitcoin Cash
468,00 USDT
xrp
XRP
0.11%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.25%
Litecoin
83,65 USDT
bnb
BNB
-0.28%
Binance Coin
599,98 USDT
sol
SOL
-0.35%
Solana
168,10 USDT
avax
AVAX
-0.26%
Avalanche
36,92 USDT
ada
ADA
0.68%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.22%
Poladot
7,39 USDT
doge
DOGE
-0.08%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.46%
Shiba Inu
0,00 USDT

ABD’nin en büyük bankası JPMorgan Chase’den sürpriz Bitcoin yatırımı

jpmorgan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin en büyük bankası JPMorgan Chase de artık bir Bitcoin yatırımcısı. Dev bankanın ne kadarlık BTC yatırımı olduğu ortaya çıktı. İşte, ayrıntılar.

ABD’nin en büyük bankası JPMorgan Chase’den sürpriz Bitcoin yatırımı

ABD’nin en büyük bankası JPMorgan Chase, şu anda müşterileri adına spot Bitcoin ETF’lerinde yaklaşık 760.000 dolar yatırıma sahip olduğunu açıkladı.

JPMorgan, kurumsal yatırım yöneticilerinin varlıklarını açıklamalarını gerektiren yeni bir Form F13 dosyasında, Bitcoin yatırımının spot BTC ETF’de olduğunu bildirdi. Hangi spot Bitcoin ETF yatırımı olduğunu da açıkladı. Yatırımları BlackRock’ın iShares Bitcoin Trust (IBIT), ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO), Fidelity’nin Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC), Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ve Bitwise Bitcoin ETF’sine yayıldı.

Bu açıklama, Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC)  121.207 dolar değerinde 2.245 hissesine sahip olduğunu söyleyen rakip kuruluş Wells Fargo’nun benzer bir başvurusunun ardından geldi.

İlgili – Notcoin (NOT) nedir? NOT/USD yorum, geleceği ve haberler

Bitcoin ABD’nin en büyük bankası JPMorgan Chase’den sürpriz Bitcoin yatırımı

JPMorgan aynı zamanda BlackRock’ın Bitcoin ETF’sine güç veren yetkili katılımcılardan biri ve fona giriş çıkışları kolaylaştırıyor.

Bitcoin’in Wall Street’te aniden benimsenmesine rağmen, JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, BTC’ye karşı en yüksek sesli eleştirmenlerden biri olmaya devam ediyor.

İlgili – Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır ve BTC madenciliği nasıl yapılır?

Dimon kısa bir süre önce Bitcoin’i yalnızca suçlular ve spekülatörler tarafından kullanılan bir oyuncak olarak nitelendirmişti. Yeni ETF’lerin düşüncesini değiştirip değiştirmediği sorulduğunda Dimon, CNBC’ye bunun lider kripto para hakkında son kez yorum yapacağını söyledi. Şöyle dedi:

“Umurumda değil. Bu yüzden lütfen bu konu hakkında konuşmayı bırakın. Bu, fikrimi son kez açıklamam olacak.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.