Loading...
btc
BTC
0.9%
Bitcoin
67.262,22 USDT
eth
ETH
0.64%
Ethereum
3.526,00 USDT
bch
BCH
1.37%
Bitcoin Cash
396,66 USDT
xrp
XRP
3.68%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.32%
Litecoin
73,63 USDT
bnb
BNB
0.61%
Binance Coin
597,01 USDT
sol
SOL
1.66%
Solana
171,94 USDT
avax
AVAX
1.51%
Avalanche
28,59 USDT
ada
ADA
-0.27%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.58%
Poladot
6,37 USDT
doge
DOGE
7.08%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.23%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. ABD’de işler karıştı: Bay Bitcoin parti kuruyor!

ABD’de işler karıştı: Bay Bitcoin parti kuruyor!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’e verdiği destekle bilinen Demokrat Parti üyesi Andrew Yang yeni bir siyasi parti kuruyor. Detaylar haberimizde.

ABD’de işler karıştı: Bay Bitcoin parti kuruyor!

Amerika Birleşik Devletleri’nde bazı siyasilerin Bitcoin başta olmak üzere kripto paralara destek verdiği biliniyor. Bitcoin’e desteğini açıklayan siyasilerden biri de eski bir başkan adayı ve Demokrat Parti üyesi Andrew Yang. Yang yaptığı açıklamada “Forward Party” adıyla yeni bir siyasi parti kuracağını açıkladı.

Yang, kripto yanlısı açıklamaları ile Amerika Birleşik Devletleri’nde gündem olmuştu. Ünlü siyasetçi ülkedeki ikili parti yapısından kurtulmak için Demokrat partiden ayrılarak yeni bir oluşuma gidiyor.

Parti duruyurusuna ilişkin yapılan yorumlarda partinin parasal manipülasyon ve enflasyon konusunda ne tür bir politikası olacağını ve bu sorunlara bir çözüm olarak Bitcoin’e destek gösterip göstermeyeceğini soruldu.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Yang, soruya Bitcoin’in ve genel olarak kripto para birimi kavramının büyük bir savunucusu olduğunu söyleyerek cevap verdi.

Yang, ayrıca Twitter’da Forward Party’nin düzenleyiciler tarafından devam eden kripto baskılarına karşı çıkarak “kripto para birimlerinin makul ve rasyonel düzenlenmesini” destekleyeceğini açıkladı. Andrew Yang, Bitcoin’in manüpüle edilemeyecek sağlam bir temeli olduğunu ifade etti.

Ancak Yang’a açıklamalarının ardından tepkilerde geldi. Bir Bitcoin savunucusu olan Jameson Lopp, Andrew Yang’ın Finans açıklamalarını tweetledi ve boş kripto cüzdanını gösterdi. Lopp, ünlü siyasetçinin kripto endüstrisinin yükseliş trendini kendi lehine kullanmaya çalıştığını değerlendiryor.

Amerika Birleşik Devletleri’de daha önce de bazı politikacılar kampanyalarında gelişen kripto endüstrisini kullanmıştı.  Geçen ay, New York belediye başkan adayı Curtis Sliwa, kazandıktan sonra New York şehrinin ülkedeki en kripto para dostu şehir olmasını sağlayacağını açıklamıştı.  Ayrıca, ağustos ayında, Lake County Saymanı Holly Kim, Illinois’de kampanyalarda kripto paraları kampanyasında kabul etmiş hatta kripto para ile bağış kabul etmişti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.