1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 2 milyon kişi artık Phemex üzerinde bir çok Metaverse Tokeniyle işlem yapabilir

2 milyon kişi artık Phemex üzerinde bir çok Metaverse Tokeniyle işlem yapabilir

2 milyon kişi artık Phemex üzerinde bir çok Metaverse Tokeniyle işlem yapabilir
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Proje tokenlerinin borsalarda listelenmesi uzun zaman alabilir, özellikle de platform hangi projeleri kabul edeceği konusunda seçiciyse. Phemex, token listeleme konusunda her zaman seçici olmuştur ve bu da kullanıcıların tutarlı bir deneyim yaşamasını sağlamaya yardımcı olur. Ocak ayında, borsa zaten seçkin olan işlem çiftleri yelpazesine 12 yeni token daha ekledi.

Phemex Metaverse’e verdiği desteği, söylemleri ve eylemleri ile göstermeye devam ediyor. Metaverse hareketinin ön saflarında yer alan blok zinciri tabanlı NFT projeleri ile, en bilinen Metaverse ve WEB 3.0 ile ilgili projelerden bazılarını listelemeleri gayet doğal. Bunlar arasında SAND, ALICE, ANKR, GTC, YGG, AGLD ve SLP bulunuyor.

phemex

Singapur merkezli borsa ayrıca, Ethereum tabanlı bir merkeziyetsiz tanımlama protokolü olan ENS ve merkeziyetsiz bir şifreleme ve erişim kontrol sistemi olan NU’yu listelemiş bulunmakta. Merkeziyetsiz bir veri para kazanma girişimi olan OCEAN ve kullanıcıların Facebook ve Twitter üzerinden şifreli mesaj alıp göndermelerine olanak sağlayan bir ağ olan MASK da platformda listelendi.

 

Ayrıca Phemex, USDC tokeninin ERC-20 versiyonunu listeleyerek USD’ye sabitli stabilcoinler için bir başka seçeneği daha kullanıcılarına sunmuş oldu. Böylece Phemex, toplam token sayısını 52’ye çıkartmış oldu.

 

Borsa, büyümesini kutlamak ve kullanıcılarına olan bağlılığını göstermek için, yeni kayıt yapan kullanıcıların ENS, GTC ve MASK gibi çeşitli tokenleri kazanabilecekleri popüler Kap Bi Coin Kampanyasının özel bir WEB 3.0 edisyonuna ev sahipliği yapıyor.

 

Phemex’in kuruluşundan bugüne olan hızlı büyümesi

Phemex’in en güvenilir kripto platformlarından biri olma çabaları son iki yılda oldukça verimli oldu. Geçen ay borsa ikinci yıl dönümünü şanslı birkaç kullanıcının hayallerinin gerçekleştirileceği “Phemex ile Hayal Et” kampanyasıyla kutladı.

 

2019’dan bu yana çok sayıda işlem yarışması düzenlemenin yanı sıra, Phemex çeşitli tanıtım etkinlikleri, kamuyu bilinçlendirme kampanyaları ve bir çok ödül dağıttığı etkinliklere ev sahipliği yaparak topluluğunun ihtiyaçlarına yakından ilgi göstermiştir.

 

Singapur merkezli borsa, lansmanında sadece üç işlem çiftine sahipken, şu anda 52 işlem çifti ve 2 milyondan fazla üye (2020’ye göre %300’lük bir artış) ile dünyanın en popüler dijital varlık işlem platformlarından birine dönüştü. Bu yıl, Phemex, topluluğuna sunduğu seçenekleri artırmak için listelemelerini artırmayı planlıyor.

 

İlham veren değişim

 

Phemex’e başlamadan önce, Jack Tao neredeyse on yıl Wall Street’te çalıştı. Geleneksel finansal sistemin daha varlıklı yatırımcılar lehine ne kadar çarpık olduğunu fark ettikten sonra, borsayı deneyimli Morgan Stanley yöneticilerinden oluşan bir ekiple birlikte kurdu.

 

Merkezileşme, geleneksel finansı mahvediyor olabilir, ancak blok zincir teknolojisi, uzun vadeli etkilere karşı koymaya yardımcı olabilir. Tao, gücü ağ genelinde dağıttığı ve her kullanıcıya bir miktar sahiplik sağladığı için blok zincirinin finansal hizmetler endüstrisine getirebileceği potansiyel kaymanın farkına vardı.

 

Bugün kripto para işlemlerinin nasıl güvence altına alındığının temeli budur. Phemex, yatırımcılarını her zaman birinci önceliği olarak tutmuştur. Milyonlarca dolar değerinde ödüllü özel anahtar kendi kendine saklama ve büyük ölçekli etkinlikler konusunda farkındalığı artırmak için sık sık online etkinliklerle ödül dağıtmalarının nedeni de budur. Phemex müşteri memnuniyetine verdiği önemle biliniyor ve Wall Street profesyonelliğini korurken ayni zamanda perakende yatırımcılara da dengeli bir hizmet sunuyor.