1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 10 Gelir Akışına Sahip Yönetim Tokenı Uniswap’da; Nimbus’tan GNBU ile Tanışın

10 Gelir Akışına Sahip Yönetim Tokenı Uniswap’da; Nimbus’tan GNBU ile Tanışın

10 Gelir Akışına Sahip Yönetim Tokenı Uniswap’da; Nimbus’tan GNBU ile Tanışın
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Nimbus, kullanıcılarına klasik halka arz dahil olmak üzere zamana bağlı finansal araçlara dayalı 10’dan fazla kazanç stratejisi sunan, DAO (Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon) tarafından yönetilen bir ekosistemdir. Token 17 Mart 2021’de merkezi olmayan en büyük borsa olan Uniswap’te GNBU yönetim tokenının listelendiğini duyurdu.

GNBU tokenı, 10 Mart 2021’de Nimbus Dahili Swap Makinesinde resmen başladı. Ve sadece 2 günde % 200’lük bir meteorik fiyat artışı gösterdi. Diğer birçok yönetim tokenının aksine, GNBU yalnızca oylama ve ticarete izin veren bir token olmadığından, bu durum bir sürpriz değil. Token, sahiplerine Nimbus Platformu tarafından üretilen 10’dan fazla gelir akışı sağlar. Bu, mükemmel gelir çeşitlendirmesi sağlar, çünkü gelir getiren havuzlardan biri o kadar verimli değilse, bunu telafi edecek on kişi daha vardır.

GNBU tokenı Uniswap’te listelendi, ve kullanıcılar Nimbus Dahili Swap ve Uniswap arasındaki heyecan verici arbitraj fırsatlarını değerlendirebilir. Ve fiyat farkı düzelmeye başladığında bile, kullanıcılar yine de platformda bulunan sahip olduğu tokenlardan kazanç elde edebilir.

İşte GNBU’nun kullanıcılara sunduğu harika fırsatlara bir göz atalım:

Yükselen DeFi piyasasının geçmiş verileri, yönetim tokenlarının oldukça büyük bir çıkış yaşadığını gösteriyor. Birçoğu birkaç ay içinde yüzde binlerce değer kazandı – örneğin, fiyatı BTC’ninkine rakip olan YFI.
Sahiplerine aynı anda 10’dan fazla kazanç akışı sağlayan GNBU’nun oldukça ödüllendirici doğası nedeniyle, potansiyel olarak uzun vadede türünün en başarılı tokenlarından biri olma potansiyeli var.

İşte GNBU’nun sunduğu heyecan verici beklentilerden bazıları:
  • 10’dan fazla Gelir Kanalından ve daha fazlasından sürekli kazanç:

Nimbus Platformu, Nimbus’ın dört Nimbus Merkeziyetsiz Akıllı Sözleşme-IPO Katılımı Merkeziyetsiz Uygulaması , Kişiden Kişiye Borç Verme & Alma Merkeziyetsiz Uygulaması, Kitle Fonlaması Merkeziyetsiz Uygulaması veve Kripto Arbitraj Merkeziyetsiz Uygulaması gibi uygulamalardan oluşan çok ürünlü bir mağaza olarak çıkışına hevesli 50.000’den fazla kullanıcıya sahip devasa bir topluluğa sahiptir.

Bir araya gelen bu dört uygulama, kullanıcılara birkaç gelir kanalı sunarak GNBU sahiplerinin platformda bulunan her havuzdan pay almasına olanak tanır.

Dahası, Nimbus geliştikçe ve platforma daha fazla işlevsellik eklendikçe, GNBU sahipleri de bu mekanizmalardan yararlanacaktır. GNBU tokenlarının fırsatları böylesine geniş bir alana yayıldığından, topluluğun yararına optimum olarak riski azaltacak şekilde fayda sağlar.

  • Nimbus Platformunun sofistike Yönetişim Modeline katılın:

GNBU tokenı doğrudan kullanıcıların ve topluluğun kendilerine dağıtarak, platformu yükseltmek ve mükemmel bir yönetişimle toplu olarak ilerletmek için giderek daha büyük bir ekosistem teşvik edilecektir. GNBU sahipleri, Nimbus Platformunun ekonomik, teknik ve yönetişimle ilgili konularda teklifler oluşturabilecek ve oy verebilecektir. Dahası, toplam GNBU tokenlarının yalnızca% 10’u Nimbus organizasyonuna dağıtılır ve kullanıcılar için daha da mükemmel fırsatlar sunar.

  • Borsada GNBU Ödülleri ve Avantajları Değerlendirin:

Kısa bir süre önce Nimbus, 2021’in sonuna kadar en iyi Kuzey Amerika Borsası’nda listelenme olasılığını duyurdu. Bu, Nimbus topluluğunu sermaye ve kripto piyasaları arasındaki entegrasyonun kalbine götürüyor ve burada daha önce hiç olmadığı kadar avantajlar elde edecekler.

Her şeyi bir araya getiren GNBU tokeni, DeFi pazarında olağanüstü derecede fırsat sunan ödüllendirici bir varlıktır. Uniswap’te listelenmesi sayesinde tüm token sahipleri ve tüccarlar için avantajlar daha da artacaktır.

Kullanıcılar artık Uniswap üzerindeki GNBU’yu iki parite şeklinde değerlendirebilir.

ETH / GNBU ve NBU / GNBU;

Tıklayın ve hemen işlem yapın…

https://app.uniswap.org/#/swap?inputCurrency=ETH&outputCurrency=0x639ae8f3eed18690bf451229d14953a5a5627b72

Nimbus hakkında:

Nimbus, yenilikçi kripto arbitraj ticaret botları aracılığıyla 50.000 kullanıcılık devasa bir kullanıcı tabanı biriktirdiği 2019’dan beri kripto endüstrisinde yer alıyor. 2020’de Nimbus, IPO Yayınlama dApp, Kitle Fonlaması dApp, P2P Borç Verme dApp ve Kripto Arbitraj dApp dahil olmak üzere zamana bağlı araçlara dayalı dört Merkeziyetsiz uygulamadan oluşan bir DeFi ekosistemine dönüşmeye başladı bile.

Hizmet tokenı NBU’nun piyasaya sürüldükten sadece iki gün sonra ulaşılan 35 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile önemli bir başarıydı. GNBU lansmanı, 2021’de beklenen ikinci dönüm noktası olacak.
Yol haritasına göre, daha uzun vadede Nimbus, kullanıcıları için daha fazla gelir kanalından oluşan tek noktadan bir çok ürünün hizmetini veren bir mağazaya dönüşecek.

Nimbus Platformu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Aşağıdaki bağlantıları izleyin:
Web sitesi: https://nimbusplatform.io/
Heyecan: https://twitter.com/nmbplatform
Telegram: https://t.me/Nimbus_Platform_ENG