1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Vee.. Promodex Public Satışı başlıyor

Vee.. Promodex Public Satışı başlıyor

Vee.. Promodex Public Satışı başlıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası tarafından uzun zamandır ilgiyle takip edilen Promodex, PROMO tokeni bugün satışa sunuyor. Promodex’in Public Sale satışı 4 aşamada gerçekleşecek. 21-26 Şubat tarihlerinde yapılacak satışların başlama saati 23:00 olarak belirlendi.

Promodex Public Sale (Açık Satış)

Promodex Public Sale, 21-26 Şubat tarihlerinde 4 aşamada gerçekleşecek. Public Sale, açık satış sürecinde toplam PROMO arzının 2%’sine denk gelen, 18 Milyon PROMO token satılacak. Public Sale’de her biri 0,021 USD’den toplam, 378.000 USD değerinde PROMO token satışı yapılacak. Public Sale 1-2-3’te whitelisting şartı aranmayacak. Satış min-max $25-$100 arasında olacak. FCFS, whiteliste gerek kalmadan ilk gelen alacak. Farklı bir ifadeyle hızlı davranan Promo tokenlerı almaya hak kazanacak.

promodex

Public Sale 4’te whitelist olanlara öncelik tanınacak. 30 dakika içerisinde satın alma işlemini gerçekleştirmeyen kullanıcının hakkı, diğer whitelist olanların alımına sunulacak. 1 saat sonra hala alım yapılacak token varsa, bu durumda havuz genele açılacak ve FCFS (ilk gelen alacak) uygulanacak.

Public Sale vesting süreci oldukça kısa. Bu aşamada satın alınan tokenların %20’si hemen serbest kalıyor. Sonraki 2 ay da %40 serbest kalarak kısa zaman içerisinde tüm tokenler katılımcıların hesaplarına geçmiş oluyor.

Promodex PROMO token PUPLIC SALE’e katılmak için TIKLAYINIZ.

Influencerlara özel Private Sale

Promodex, Private Sale kampanyasını sadece influencerlara özel olarak düzenliyor. 27 Şubat’ta gerçekleşecek olan satış, sadece, sosyal medya fenomeni, kanal sahibi ve yayıncı gibi influencerların  katılımına açık olacak. Promodex  “Private Sale” ‘de PROMO arzının 1%’ine denk gelen 9 Milyon PROMO token satılacak. Tokenlerin 0,018 USD fiyatından satılacağı satışta, toplam 162.000 USD değerinde PROMO token satılması planlanıyor

Promodex Private Sale başvuru ve ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: