1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistin Ethereum tahminine dikkat! Hareket başlıyor

Ünlü analistin Ethereum tahminine dikkat! Hareket başlıyor

Ünlü analistin Ethereum tahminine dikkat! Hareket başlıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist Lark Davis, Ethereum tahminini gerekçeleri ile ortaya koydu. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum kaç dolar olacak? Detaylar haberimizde.

Ünlü analistin Ethereum tahminine dikkat

Piyasa değerine göre en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum , kripto piyasasına uzun süredir hakim durumda. Birincisi zenginliğin koruyucusu olarak algılanırken, ikincisi bir fayda devi olarak kabul ediliyor.

Yazının kaleme alındığı anlarda hem BTC hem de ETH’de bir konsolidasyon döneminden sonra fiyatlarda artış oldu. Bitcoin 35,500, Ethereum ise 2,332 dolardan işlem görüyor.

Bu iki rakip kripto para birimi arasındaki tabloyu değiştiren nedir? ETH, BTC üzerindeki ivme kazancını sürdürebilir mi? Olası bir ters çevirmeye mi bakıyoruz? Aşağıdaki grafik, ETH/BTC piyasa değeri oranını göstermektedir.

Lütfen bkz: Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Analist Lark Davis , yukarıda bahsedilen sorulara daha yakından baktı ve “Ethereum, Kriptoya Büyük Para Yığınları Olarak Patlamaya Hazır!” başlıklı en son Youtube videosunda daha iyimser bir tablo olduğunu dile getirdi. Davis, ETH’nin yakın zamanda BTC’yi geçtiği önemli bir metriğe de değindi. Bilindiği geçtiğimiz günlerde aktif adres sayısında Ethereum Bitcoin’i geride bırakmıştı.

“ETH, 27 Haziran Pazar günü BTC’den yaklaşık 200 bin daha fazla günlük aktif adrese sahipti. Bu, 1 Ocak 2017’den bu yana ETH’nin BTC’den daha aktif adreslere sahip olduğu üçüncü gündü.”

Ethereum uzun süredir merakla beklenen güncellemesi ile trend oluyor. ETH için son zamanlardaki bir diğer kilometre taşı da Twitter NFT çekilişiydi. Bunun bir parçası olarak, sosyal medya devi Ethereum ağında uzun vadede değeri koruyacak 140 ücretsiz NFT verdi.

“İşte Ethereum kullandıkları gerçek ve bence bu gerçekten büyük bir anlaşma. Twitter dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri artık Ethereum kullanan reddit’imiz ve Ethereum kullanan Twitter’ımız var. Bu çok heyecan verici bir şey.”

Ünlü analist Ethereum ile ilgili birçok nedeni sıraladığı analizlerinde, ETH’nin değerinin 19,000 doları bulacağını ifade ediyor. Ethereum’un geleceğinden çok umutlu olduğunu dile getiren Davis, gerçekleştirdikleri ve vadettikleri ile Ethereum’un çok önemli bir proje olduğunu söylüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: