Loading...
btc
BTC
-1.67%
Bitcoin
63.789,46 USDT
eth
ETH
-0.81%
Ethereum
3.484,43 USDT
bch
BCH
-1.76%
Bitcoin Cash
382,96 USDT
xrp
XRP
-0.34%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-2.34%
Litecoin
72,95 USDT
bnb
BNB
-0.88%
Binance Coin
582,47 USDT
sol
SOL
-2.12%
Solana
130,73 USDT
avax
AVAX
-1.07%
Avalanche
27,29 USDT
ada
ADA
-1.29%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.03%
Poladot
5,64 USDT
doge
DOGE
-1.59%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-1.91%
Shiba Inu
0,00 USDT

Teknolojinin Kalbi Haliç’de Atıyor: BlockchainX İstanbul

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Web3’ün geleceğine yön veren sektör öncülerini Haliç’in eşsiz manzarasında konuk edeceğimiz BlockchainX İstanbul’a sayılı günler kaldı. 21-22 Ekim tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlik 2023 yılına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

 

Peki Etkinlikte Kimler Var?

 

BlockchainX İstanbul, sektörün en önde gelen isimlerinin ve en inovatif projelerin yer alacağı harika bir platform sunarak, katılımcılaruna blockchain teknolojisinin geleceğine dair ilham dolu bir bakış açısı sunacak.

 

Etkinlik boyunca Microsoft, Gate.io, Avalanche, TON, IslamicCoin, LBank, bitgrit, Horizon Protocol, Venüs Protocol, HAQQ gibi pek çok saygın kuruluş, ürünlerini ve gelecek planlarını paylaşmak üzere standlarda yerlerini alıyor olacak.

 

Ayrıca Microsoft Türkiye Genel Müdürü Levent Özbilgin, Ava Labs Türkiye İş Geliştirme Müdürü Selim Kender, İslamicCoin kurucu ortağı Mohammed AlKaff AlHashmi, FD CAPITAL’in Kurucusu ve CEO’su Dariia Vasylieva gibi global ve yerel ekosistemden daha pek çok önemli isim konuşmacı olarak mikrofonun başına geçecek ve vizyonlarını bizimle paylaşıyor olacaklar.

 

Kısacası bu iki günlük etkinlik boyunca, internetin geçmişi, geleceği ve bugünü tartışılacak, son teknolojik uygulamalar ve yenilikler uzmanları tarafından masaya yatırılacak.

 

Neden BlockchainX İstanbul’a Katılmalısınız?

 

Blockchain Teknolojisinin Derinlemesine İncelenmesi: BlockchainX İstanbul, teknoloji dünyasındaki son trendleri yakalamak ve blockchain teknolojisinin inceliklerini bizzat alanın uzmanlarından öğrenmek için harika bir fırsat sunuyor olacak.

 

İş Bağlantıları Kurma Fırsatları: Sektördeki diğer profesyonellerle tanışmak, işbirliği fırsatları yakalamak ve gelecekteki projeleriniz için potansiyel ortaklar bulmak için BlockchainX’e katılmayı düşünebilirsiniz.

 

İnovasyon ve Gelecek: BlockchainX İstanbul etkinliği, blockchain teknolojisinin gelecekteki uygulamaları hakkında bilgi edinerek iş dünyasının yapay zeka gibi gelişmelerle nasıl evrimleşeceğini, alanının en önde isimlerinden bizzat öğrenebilmenizin önünü açacak.

 

Deneyimlerinizi Paylaşın: Sektörün her kademesinden pek çok insanın katılacağı bu etkinlik tecrübelerinizi paylaşmak ve yeni başlayanlara rehberlik ederek blockchain topluluğunun büyümesine katkı sağlamak için de çok iyi bir platform olacak.

 

Eğlenceli ve İlham Verici Bir Ortam: Siz de İstanbul’un büyüleyici atmosferinde ve Haliç’in enfes manzarası eşliğinde blockchain meraklılarıyla bir araya gelmek, onlardan ilham almak ve doyasıya eğlenmek istiyorsanız BlockchainX İstanbul 21-22 Ekim tarihlerinde sizleri bekliyor olacak.

 

BlockchainX İstanbul 2023’te Sizi Neler Bekliyor?

Açılış Konuşmaları:

Etkinlikte, iki gün boyunca ufkunuzu açacak derinlemesine tartışmalara şahit olacak  ve sektörün öncü isimlerinden onların gelecek vizyonlarını ve projelerini dinleyebileceğiniz açılış konuşmalarıyla karşılaşacaksınız.

Fuaye Alanında Blockchain Proje Standları:

BlockchainX İstanbul’da en yenilikçi blockchain ve web3 projelerinin canlı vitrinini keşfedebilecek ve fuaye alanında gün boyunca bu projelerin arkasındaki parlak beyinlerle ile etkileşime geçebileceksiniz.

Ana Oditoryumda Blockchain Üzerine Konuşmalar:

Blockchain teknolojisinin derinliklerine inip, uygulamalarının ve kullanım alanlarının sırlarını bizzat sektör liderlerinden dinleyebileceğiniz konuşmalar da etkinliğin bir parçası olarak karşınıza çıkıyor olacak.

Popüler Web3 Projelerinin Panel Tartışmaları:

En popüler web3 projelerinden öne çıkan isimlerin yer aldığı, farklı bakış açıları ve değişik fikirlerin çarpıştırılarak inovasyonun sınırlarının zorlandığı dinamik panel tartışmalarıyla etkilikten alabileceğiniz verimi en üst seviyelere çıkarabileceksiniz.

 

BlockchainX İstanbul 2023, sadece bir etkinlik olarak değil, aynı zamanda geleceğe bir adım atma fırsatı olarak değerlendiriyoruz. Bizimle bu heyecan verici yolculuğa katılarak blockchain teknolojisinin dünyayı nasıl değiştirebileceğini keşfedin. Unutulmaz bir deneyim için 21-22 Ekim’i takvimlerinizde işaretlemeyi ve bizimle İstanbul’da buluşmayı sakın unutmayın!

 

Etkinlik detayları:

 

Tarih: 21-22 Ekim, 2023

Yer: Haliç Kongre Merkezi, İstanbul

Web sitesi: https://blockchainxistanbul.com/

 

Sorularınız için lütfen iletişime geçin: [email protected]

 

Medya Bağlantılarımız:

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.