Analistler Bitcoin korelasyonunu işaret ediyor, Shiba Inu’da hava değişiyor

Shiba Inu'da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu’nun [SHIB] olası yolunu tahmin eden uzmanlar farklı görüşler sunmaya devam ediyor. Shiba Inu, uzun vadeli anlatıyı değiştiremediği için 200 EMA’sından bir U dönüşü yaptı. Meme kriptosunun 30 günlük MVRV’si, karşılık gelen fiyat düşüşüyle ​​uyumlu.

Shiba Inu, Bitcoin korelasyonu önemli

Shiba Inu [SHIB] satıcıları, günlük grafikte yakın zamanda bulunan alım rallisini geçersiz kılma isteklerini dile getirdiler. Meme tokeni, yüksek likidite aralığının yakınında 0,0129 dolarlık direnç sınırlarının ötesine geçemedi. Son düşüş eğilimi, satış momentumundaki artışı doğrulamak için 20 EMA’nın ve 50 EMA’nın altına bir düşüşe neden oldu. 0.0103 dolarlık destek, tokenin geri tepme şansını izlemede büyük olasılıkla önemli bir rol oynayabilir.

Yazım zamanında, SHIB son 24 saatte %8.56 düşüşle 0.01091 dolardan işlem gördü. Satıcılar lehine bir eğilim tersine mi dönüyor? SHIB, 0,00984 dolarlık temel destekten geri döndükten sonra %34’ün üzerinde yatırım getirisine tanık olduğu için Dogecoin‘in rallisiyle güçlü bir korelasyon sergiledi.

shiba inu

Bu canlanma, günlük zaman diliminde yükseliş bayrağı yapısını ortaya çıkardı. 0.0129$ civarındaki yüksek fiyatların kesin olarak reddedilmesinin ardından SHIB, 0.0118$’lık hayati direncinin (önceki destek) altına düştü. Sonuç olarak, ayılar bayrağın yükseliş eğilimlerini geçersiz kıldı. 20 EMA tekrar güneye bakarken, alıcılar 50 EMA ile olası bir düşüş eğilimine dikkat etmelidir.

Herhangi bir ani veya nihai satın alma reddi, 0.0118 dolarlık direncin yakınında bir engelle karşılaşabilir. Bu tavanın tersine çevrilmesi, kısa vadeli açığa satış fırsatları sunabilir. Bu seviyenin üzerinde bir kapanış, 0.0129 dolarlık direncin yeniden test edilmesini sağlayabilir. SHIB yeni bulunan satış baskısını sürdürürse, ilk büyük destek bölgesi 0.0103$-0.00984$ aralığında olmaya devam edebilir.

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI), basın zamanında güneye doğru hareketinde orta çizginin altına düştü. 50 işaretinin altında devam eden bir dalgalanma, satın alma çabalarını baskılamaya devam edecektir. Bununla birlikte, alıcılar, On-Balance-Volume (OBV) desteğinden potansiyel bir toparlanma beklemelidir. İkna edici bir toparlanma, yukarı yönlü bir ayrışmaya yer açabilir.

shiba Inu


Santiment’in verilerine göre, SHIB’nin son düşüşü, 30 günlük MVRV okumalarında olumsuz bir pozisyona neden oldu. Bu okuma, günlük tekniklerindeki zayıf okumaları desteklerken, ayılar için hafif bir kenarı ima etti. Üstüne üstlük, tokenin Açık İlgisi son 24 saatte %16,5’in üzerinde bir düşüşe işaret etti. Bu düşüş, fiyat hareketinin düşüşünü taklit etti, ancak daha yüksek bir büyüklükle.

Alıcılar, bir geri dönüş şansını ölçmek için 24 saatlik Açık İlgi değişikliklerindeki herhangi bir gelişmeyi takip edebilir. Ayrıca altcoin, Bitcoin ile %88 30 günlük bir korelasyon paylaştı. Bu nedenle, genel piyasa hissiyatıyla Bitcoin’in hareketine göz kulak olmak, herhangi bir yükseliş geçersizliğini belirlemek için gerekli olabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analistler Bitcoin korelasyonunu işaret ediyor, Shiba Inu’da hava değişiyor
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.