1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Santiment bu altcoinlerin boğa sinyali verdiğini duyurdu

Santiment bu altcoinlerin boğa sinyali verdiğini duyurdu

Santiment bu altcoinlerin boğa sinyali verdiğini duyurdu
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analiz firması Santiment’e göre en büyük Ethereum (ETH) rakiplerinden olan Solana (SOL) şimdi boğa sinyali veriyor. Ayrıntılan haberimizde…

Popüler altcoin Solana için boğa sinyali

Kripto analitik platformu Santiment, Solana (SOL) etrafında çöreklenmiş olan düşüş eğiliminin, bir aşamadan sonra Ethereum (ETH) rakibinin fiyatını yukarı çekebileceğini söylüyor. Kripto analiz firması, Solana’yı çevreleyen korku, belirsizlik ve şüphenin (FUD), akıllı sözleşme platformununun, belirli bir noktadan itibaren toparlanmasını sağlayabileceğini söylüyor. Sntiment’ten yapılan açıklamada şu ifadeler dikkat çekiyor: “Fiyatı son 15 saat içinde 11.02 $’a düşüp 12.70 $’a yükselmiş olsa bile Solana’ya inanan çok fazla kişi yok. Bu FUD, traderlar SOL’un fiyatına karşı neredeyse oybirliğiyle yatırımlarını yavaşlattıktan sonra toparlanmaya neden olabilir.”

solana

Solana bu yazıyı yazılırken 13,33 dolardan işlem görüyor. Daha geniş kripto endüstrisindeki düşüş eğilimi hakkında Santiment, geçmişteki kapitülasyon olaylarının genellikle fiyatlarda bir toparlanmaya yol açtığını söylüyor. Santiment’in açıklaması şöyle: “Ölü kelimesi, Kasım ayında kripto platformlarında hızla dolaşıyor. Çok fazla düşüş hissi veren kelimelerden biri olarak, bu, kripto traderların piyasaların toparlanmasından vazgeçtiklerinin bir işaretidir. İronik bir şekilde, bu kapitülasyon tarihsel olarak piyasaların toparlandığı zamandır.”

Santiment ayrıca BTC alternatifi popüler altcoin Litecoin‘in (LTC) geçen haftaki %30’luk fiyat artışının katalizörünün, 1.000 ila 100.000 arasında LTC tutan adresler tarafından yapılan bir birikim çılgınlığı olduğunu belirtiyor. Açıklama şu şekilde: “Litecoin’in fiyat artışı bazılarınızı şok etmiş olabilir, ancak büyük adreslerin birikimi bu hareketin oldu. Geçtiğimiz iki hafta içinde, 1.000 ila 100.000 LTC tutan adresler, Mayıs ayından bu yana 80 doların üzerindeki ilk fiyat artışına giden yolda 43.4 milyon dolar biriktirdi.” LTC, son 24 saatte yaklaşık %24 ve son yedi günde yaklaşık %36 artışla bu yazı yazılırken 78,71 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: