1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple XRP hala gelecek vadeden bir yatırım mı?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ripple XRP hala gelecek vadeden bir yatırım mı?

Ripple XRP hala gelecek vadeden bir yatırım mı?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple XRP hala gelecek vadeden bir kripto para mı? Bu soruyu yanıtlamak için henüz erken gibi görünüyor zira kripto borsası anlık değişkenlikler gösterebiliyor. Özellikle Bitcoin ve Ethereum gibi zirvedeki koinler son dönemde önemli yükselişe geçtiler.

Ripple XRP hala gelecek vadeden bir kripto mu?

Son gelişmelere bakarsak kripto dünyasında işler sonunda iyiye gitmeye başladı diyebiliriz. Ancak nedense XRP, listede 3 numaralı kripto olmasına rağmen diğerleri gibi ivme kazanıyor gibi görünmüyor. Bu kördüğüm çoğu XRP fanlarını, kriptonun geleceği hakkında hala olumlu beklentilere sahip olmalarına rağmen biraz kızdırmıyor değil.

bkz:Cardano ve Bitcoin kripto para piyasasında yükselişin başını çekiyor

Aynı zamanda sıkı bir XRP fanı olan bir Twitter kullanıcısına göre XRP’den şikayetlenmek için henüz erken. Kripto henüz daha ilk safhalarında ve endüstri hala en kullanışlı durum için hesaplar yapıyor. Kullanıcı şu anki XRP’nin durumunu, petrolün ilk keşfedilişi ve ne amaçla kullanılacağının bilinmediği döneme benzetiyor.

https://twitter.com/LfmVanillaWoW/status/1119248373813370883

Kullanmak mı yoksa satmak amacıyla mı ortaya çıktı?

Çok çeşitli kripto oyuncuları ve blockchain’e dayalı şirketler kripto borsalar için farklı kullanım durumları oluşturma çabasında. Diğer taraftan bazı kripto fanları da bu koinlerin para birimi olarak kullanılma amacıyla ortaya çıkmadığı konusunda sabit fikirdeler.

Ripple XRP hala gelecek vadeden bir yatırım mı sorusuna yorum yapan bir Twitter kullanıcısına göre, kriptolar, para birimi olmak yerine ticaretini yapmak veya satmak amacıyla ortaya çıktı. Kriptolar hakkındaki görüşünü detaylandırırken Bitcoin’in kripto pazarda 10 yıllık sürecine bakmamızı söylüyor. Bitcoin’in başarısını ölçmede kriterin yıllar öncesiyle kıyaslarsak ne kadara sattığımız olduğunu da ekliyor.

Ripple 1 yıllık simetrik üçgeni sonunda kırabilecek mi?

Her şeye rağmen Twitter’daki XRP takipçilerinde bir azalma söz konusu değil. İçlerinden bir kısmı da XRP’den kaçınmaya devam edenlerin kripto Pazar dinamikleri hakkında fazla bilgisi olmayan şüpheciler olduğunu iddia ediyor. Bir tweet hakkında yorum yapan bir kullanıcıya göre, çoğu XRP şüphecileri, XRP’nin yön çizme özellikleri ve hatta XRP hesap kayıtları hakkında hiçbir fikirlerinin olmadığını söylüyor.

XRP arkadan gelir ve en sert darbeyi indirir!

Başka bir tweette, bir diğer Twitter kullanıcısı ise oldukça radikal fikirlere sahip. Kullanıcıya göre XRP, market basıncına en son reaksiyon gösteren kriptolardan bir tanesi. Bu fikir muhtemelen şu anki kripto pazardaki boğa atmosferinden ortaya çıktı. Zirvedeki kriptoların çoğu kazanırken XRP boğa hareketinde üstüne koyuyor gibi görünmüyor.

Kullanıcının şu sözleri ise oldukça dikkate değer: “ XRP sonradan açılır ve en sert darbeyi indirir!”.

kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.