1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple 1 Dolar Olur mu?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ripple 1 Dolar Olur mu?

Ripple 1 Dolar Olur mu?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple CEO’su Nigel Green, yılsonuna kadar Ripple 1 Dolar olmasını bekliyor. DeVere Grubu CEO’su, Ripple hakkında pozitif görüşlerin oluştuğuna ve XRP’nin 1 $ seviyelerine gelecek değeri ile kripto para dünyasında ikinci sıraya yükseleceğine inandığını söyledi.


Ripple 1 Dolar  olur mu bekentiler ?

BusinessCloud’a göre, Green, Ripple’ın kripto para dünyasında sağlam bir şekilde yerini aldığına inandığını söyledi. deVere CEO’su, blok zincir teknolojisini benimseyen iş dünyasında Ripple’ın önemli bir araç olacağını açıkladı.

Bu konu hakkında yorum yapan Green şunları söyledi:

“Kripto para birimleri paranın geleceğidir ve açıkça XRP, işletmeler, kuruluşlar ve kişiler için en kullanışlı kripto para birimi olacağını kanıtlıyor. XRP’nin kullanımı artacak ve doğal olarak bu durum fiyatını olumlu yönde etkileyecektir. Bence yılsonundan önce 1.00 $ seviyesine ulaştığını göreceğiz. XRP’nin benimsenmesi ve kullanımı yükseldikçe bu 12 aylık sürede bile iki katına çıkabilirdi.”

Ripple’in Agresif Yükselmesi

Ripple son birkaç yılını transfer ve ödeme teknolojisini büyük ölçüde geliştirmek için geçirdi. Şirket geçtiğimiz günlerde, Ripple’ın bankacılık sektöründeki kullanımını artırmayı amaçlayan xRapid ürününün yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

ripple 1 dolar olur mu Ripple 1 Dolar Olur mu?
Ripple 1 Dolar olur mu

Şu anda Ripple’ın xCurrent ürününü kullanan 100’den fazla banka var. Ancak, xCurrent, işlemler için kripto para birimini değil sadece Ripple defteri kullanıyor.

Son zamanlarda XRP, Ethereum’u geride bırakarak piyasada ikinci sıraya yükseldi. rimine dönüştü. XRapid açıklamasının ardından, token fiyatı 24 saat içinde %40 arttı.  Ancak, Ripple, Ethereum’un ikinci sıradaki yerini tekrar geri kazanmasıyla önemli bir geri çekilme gösterdi.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.