Loading...
btc
BTC
-0.93%
Bitcoin
66.900,13 USDT
eth
ETH
2.3%
Ethereum
3.518,65 USDT
bch
BCH
-0.89%
Bitcoin Cash
382,40 USDT
xrp
XRP
-1.02%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0.43%
Litecoin
71,56 USDT
bnb
BNB
-0.29%
Binance Coin
585,56 USDT
sol
SOL
-0.85%
Solana
177,38 USDT
avax
AVAX
-3.83%
Avalanche
30,65 USDT
ada
ADA
-0.31%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
0.33%
Poladot
6,12 USDT
doge
DOGE
-1.19%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin
  3. Promodex, Public & Private Sale Whitelist kampanyasını ilan etti!

Promodex, Public & Private Sale Whitelist kampanyasını ilan etti!

Promodex, public and private whitelist
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Promodex $PROMO token, Public & Private Satış tarihleri açıklandı ve kampanyaya katılım için whitelist (katılım listesi) süreci başladı. PROMO token satışları 21-27 Şubat tarihleri arasında Promdex.io’nun kendi platformunda yer alan Launchpad’de gerçekleşecek.

Promodex, işletme, marka ve projelerle sosyal medya fenomenleri, ödül avcısı takipçiler ve her büyüklükteki dijital yayıncıyı birbirine bağlayan blockchain tabanlı, programatik bir “Influencer Marketing” pazar yeridir. PROMO token, Promodex platformunda aktif olarak işlem yapmayı ve etkileşimde bulunmayı sağlayan bir “Utiliy token”dır.

İstatistiklere göre, sosyal medyada takipçi sayısı arttıkça, etkileşim oranı azalıyor. Bu, 1 milyon toplam takipçisi olan 20 orta düzey fenomenin (influencer) yine 1 milyon takipçisi olan 1 mega influencerdan çok daha etkili olduğu anlamına gelir.

O halde kampanya düzenleyen marka, proje sahipleri neden mega influencerlarla çalışıyor hem de astronomik fiyatlarla? Çünkü fenomenlerle çıkalan bir kampanya için gereken tüm süreç manuel yapılıyor. Aynı anda 20 influencer ile kampanya yapmak çok zor, zahmetli.

İşte Promodex tam da bu sorunu çözmek üzere yola çıkmış bir proje. Promodex, programatik yapısı ile karmaşık kampanya sürecini çok basit hale getiriyor. Adeta oyunun-kurallarını yeniden yazan Promodex, “Tohum Yatırım” sürecini tamamladı ve Public (Açık satış) ve Private Sale (Fenomenlere özel satış) aşamasına geçtiğini duyurdu.

Public Sale (Açık Satış)

21-26 Şubat’ta 4 aşamada gerçekleşecek “Public Sale” satış sürecinde toplam PROMO arzının 2%’sine denk gelen 18 Milyon PROMO, token başına 0,021 USD değerden toplam 378.000 USD karşılığı satılacak. 

Tokensatışı ve serbest kalma süreci ile ilgili ayrıntılı bilgi Promodex Tokenomics sayfasında görülebilir.

Public Sale satışına katılmak için katılım talep listesine (Whitelist) başvuruda bulunmak gerekiyor. 5 Ocak’da başlayan başvuru süreci 19 Şubat tarihinde sona erecek.

Public Sale’e katılmak isteyenler, Public Sale Whitelisting kampanyasına katılarak whiteliste dahil olabilirler. Whitelist kampanyasında aldığını puana göre en az 5 USD en fazla 1000 USD karşılığında PROMO token alım hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Public Sale aşamaları ve katılım detayları aşağıdaki tablodan görülebilir.

promodex Promodex, Public & Private Sale Whitelist kampanyasını ilan etti!

Private Sale

27 Şubatta gerçekleşecek olan ve sadece influencerların (Sosyal medya fenomeni, kanal sahibi, yayıncı) katılımına açık olan “Private Sale” ‘de PROMO arzının 1%’ine denk gelen 9 Milyon PROMO, token başına 0,018 USD değerden toplam 162.000 USD karşılığı satılacak.

Token satışı ve serbest kalma süreci ile ilgili ayrıntılı bilgi Promodex Tokenomics sayfasında görülebilir.

Promodex “Private Sale” ‘e katılmak isteyen influencerların 5 Ocak’da başlayan ve 26 Şubat’ta sona erecek olan “Private Sale Whitelist Formu” doldurması gerekiyor.

Eğer siz de aşağıdaki şartların en az birini taşıyan bir “influencer” iseniz, “Promodex Private Sale Whitelist Campaign”e katılabilirsiniz.

  •         Twitter:…………….…(5.000’den fazla takipçi)
  •         Youtube:……………..( 5.000’den fazla takipçi)
  •         Instagram:………..…(5.000’den fazla takipçi)
  •         Telegram: …………..(5.000’den fazla takipçi)
  •         Website:…………….(aylık 20.000’den fazla tekil ziyaretçi)
  •         Medium/Blogger …..(5000’den fazla takipçi ya da ziyaretçi)

 “Associate Influencer Programına” katılanlara yüksek token alım hakkı

Promodex platformun merkezinde yer alan işbirliği yapacağı influencer altyapısını bugünden oluşturmaya başladı bile. Promodex, bu amaçlar başlattığı “Associate Influencer Programı”na katılan influencerlara “Private Sale”de daha fazla token alma hakkı sunuyor. Promodex, #Associateinfluencer programına BURADAN katılabilirsiniz.

AIRDROP kampanyası devam ediyor

Promodex, 09 Kasım 2021’de ‘AIRDROP & REWARD Kampanyası’nı başlatmıştı. Promodex tarafından uzatılan airdrop kampanyası, 15 Mart 2022’de sona eriyor. AIRDROP kampanyası ile Promodex toplam 500.000 dolar değerinde PROMO token dağıtacak. Airdrop PROMO tokenleri, 21 Mart 2022 tarihindeki piyasa fiyatı üzerinden hesaplanarak dağıtılacak.

AIRDROP kampanyasına buradan katılabilirsiniz. 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.