Promodex Fonlama Sürecine Başlıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası tarafından uzun zamandır ilgiyle takip edilen Promodex, Promo Token Fonlama Sürecine başlıyor.

Promodex Nedir?

Promodex, kampanya düzenlemek isteyen her sektörden birey yada kurumla, her düzeyde fenomeni ve dijital medyayı buluşturan dünyanın ilk blockchain tabanlı programatik influencer pazaryeridir. 

Promodex’in Amacı Nedir?

Promodex aracılığıyla reklam verenler, her düzeyde fenomenle programatik bir şekilde çalışma olanağına kavuşarak reklam bütçelerini daha etkili kullanır. Aynı zamanda orta ve küçük fenomenler de potansiyellerini kazanca çevirebilir.

Promodex Hangi Sorunu Çözüyor?

İstatistiklere göre, takipçi sayısı arttıkça etkileşim oranı düşüyor. Toplam 1 milyon takipçili 10 medium influencerin etkileşimi, 1 milyon takipçili tek bir mega influencerden hem daha yüksek, hem de daha ekonomik. 

Peki şirketler neden daha etkili ve ekonomik olmasına rağmen orta-küçük ölçekli  influencerları tercih etmeyip mega influencerlar ile çalışmayı tercih ediyorlar? 

Tabiki, tüm süreç manuel olduğu için.

İşte Promodex bu süreci programatize ediyor. Bir tıkla istediğiniz dilde, lokasyonda ve sosyal medyada programatik olarak kampanya yapabiliyorsunuz.

Promodex Nasıl Çalışıyor?

Kampanya sahipleri, Promodex platformunu kullanarak projelerinin yada ürünlerinin tanıtımını yapabilir. Sadece firmalar değil, bireyler de her düzeyde fenomenle herhangi bir ürün ve hizmetin tanıtımını yaptırabilir.


Kampanyalar farklı dillerde, farklı coğrafi konumlarda, farklı sosyal medya platformlarında ve farklı ihtiyaçlarla oluşturulabilir. Kampanya sahipleri, influencerları, takipçi sayısı, profili ve etkileşim düzeyine göre algoritmik olarak puanlanan Etki Gücü Derecesine (IPG) göre filtreleyebilmektedir.

Token tabanlı olsun ya da olmasın, yeni veya halihazırda faaliyet gösteren bir kripto para projesi de Promodex’te bir kampanya başlatabilir. Kampanya sahipleri, kampanya bütçesini token olarak akıllı kontratta kilitlemek zorundadır. Böylece ödüller, blockchainin merkezsiz yapısı sayesinde katılımcılar için garanti edilir. Kilit edilen tokenlar Promodex’in PROMO tokenı olabileceği gibi projenin kendi tokeni de olabilir. 

Kripto girişimleri de Promodex’in tokeni PROMO’yu kullanarak fenomenlere özel satış düzenleyebilir. PROMO tokenı kampanyada kullanmaktan dolayı da ekstra avantajlara sahip olurlar.

Promodex ile yapılabilecek kampanyalar;

  • Promodex ile kitle hedefli sosyal medya kampanyası yapılabilir ( şimdi izle )
  • Promodex ile kitle hedefli airdrop yapılabilir ( şimdi izle )
  • Promodex ile kitle hedefli token satış kampanyası yapılabilir (şimdi izle

Promodex Presale ve Strategic Round’a başlıyor

Promodex tohum yatırım ( Seed Fund ) satışını tamamladı. Presale ve Strategic Round satışına başladı. Bazı fonlarla yatırım anlaşmaları tamamlandı, bazıları ile de görüşmeler devam ediyor. Promodex sektördeki hareketliliğe paralel olarak önümüzdeki günlerde bu anlaşmalarla ilgili duyuruları ilan edecek.

Promodex bazı merkezi borsalar(CEX) ile listeleme ve token satışı (IEO) konusunda sözleşme imzaladı bazılarıyla da görüşmelere devam ediyor.

Promodex’in platform içinde kampanya düzenlemek için kullanılabilen (utility token) tokeni PROMO Private Sale ve Public Sale ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

Promodex Web sayfası için Tıklayınız.

Promodex X hesabı için Tıklayınız.

Promodex Telegram kanalı için Tıklayınız.

Promodex Youtube sayfası için Tıklayınız.

İletişim: [email protected]

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Promodex Fonlama Sürecine Başlıyor
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.