okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
68.541,69 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.838,82 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
469,84 USDT
xrp
XRP
-0.7%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.26%
Litecoin
83,22 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
602,18 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
168,00 USDT
avax
AVAX
-0.62%
Avalanche
36,79 USDT
ada
ADA
0.05%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.65%
Poladot
7,32 USDT
doge
DOGE
1%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
3.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Sizce yeni olan bu platform, sizi daha mutlu ve kârlı bir kazanç elde edebilecek duruma getirebilir mi? Yapacağımız ayrıntılı inceleme ile ProfitFarmers’ın kripto piyasasındaki çekişmeli rekâbet karşısında nasıl dik durduğunu görelim.

Bir anlığına realist olalım, düzenli olarak kâr edebilecek bir ticarete sahip olmak gerçekten çok zor.

Eğer bu alanda 10 seneden fazla bir deneyimimiz olsaydı kolay olabilirdi. Ama yok. Eminim hiç birimiz sabaha kadar fiyat tablolalarına bakıp, neyin ne olduğunu anlamaya çalışarak zaman kaybetmek istemez. 

Hayal edin, yılların deneyimi olmadan profesyonel seviyede ticaret yapıp, kâr elde edebilseydik güzel olmaz mıydı? – Aslında bu imkansız değil!

Peki, umudumuzu henüz yitirmeden şunlara bir göz atalım:

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Gözüken yüzde kârlar göze hitap ediyor değil mi? Bu kârların her birini sadece 9.100 Türk Lirası(!) ile yaptığınızı düşünün.

Yukarıda gördüğünüz işlemler ‘ ticaret sinyalleri’ denilen bir platformda üretiliyor. (yani özel koin(kripto para) çiftleri için oluşturulan ticaret önerilieri).

Görünüşe göre, bu ticaretlerin tıpatıp aynısınısadece bir kaç tık ” ile biz de  yapabilirdik.

Sistemleri, Binance aracılığıyla “ticaretlerinizi baştan sona otomatikleştirir. ” 

Kulağa nasıl geliyor? Sizce bu sistemin, ticaret sinyallerini bu şekilde kullanıp, sadece bir kaç tık ile takip etmesi ve bir sonraki günde, kârınızı kontrol etmesi mümkün müdür?

Merak etmenize gerek yok! Şimdi, ProfitFarmers hakkındaki kritik incelememi gözden geçirip, bunun gerçekten kolay yoldan bize kâr getirip getiremeyeceğini görelim.

ProfitFarmers Kimdir?

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

ProfitFarmers herkes için sorunsuz, deneyimsiz ve kârlı bir ticaret olanağı oluşturan bir takım olduğunu iddaa ediyor…

Oldukça hırslı değil mi!

ProfitFarmers AVRUPA BİRLİĞİNDE patent sahibi olan bir platform– Bu ProfitFarmers’ın ne kadar gerçek olduğunu göstermeye yeter de artar bile. ProfitFarmers patentini diğer kripto ticareti yapan platformlar gibi vergi-cenneti ile bahsedilen bir ülkeden alabilirdi. Ama onlar bunu seçmedi! 

ProfitFarmers’ın kurucusu ile tanışın, Matthew Tansley. Web sitelerindeki ‘Hakkımızda’ kısmında değinilen bir açıklama da, kripto alanında olan bir çok saçmalıktan bahsediyor. Açıkçası, dünya üzerinde online ticareti kolaylaştırabilecek bir tane bile platformun olmaması gibi…

Dürüst olmak gerekirse, Matthew’in kendini ProfitFarmers’ın anayüzünde sergilemesi beni baya etkiledi. Bunu yapmak beraberinde birçok risk getirebilirdi! Kısacası dolandırıcılık gibi bir adım atmaları halinde Matthew için işler sarpa sarabilir. Sanırım Matthew’in saklayacak pek bir şeyi yok ;-)

Kasım 2018 de, sizlerin ve benim gibilerin online ticaret ile para kazanmasını kolaylaştırması üzerinde, adeta bir AR-GE havasında bu alanda çalışmaya başladılar. Bugüne gelirsek, sistemleri sorunsuz bir şekilde çalışan ve ‘problemleri çözebilen’ bir platform elde ettiler:

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

ProfitFarmers + Binance = Şeffaflık & Güvence

Yapılan bütün ticaretler Binance borsasında sergileniyor, ProfitFarmers’tan ayrı olarak. Dolayısıyla bu, kontrolü tamamen sizin elinizin altına verip, Binance cüzdanınızı yönetmenize olanak sağlıyor.

Yani, bu ProfitFarmers’ın sizden komisyon veya ek ücret almasını imkansız hale getiriyor. Yatırımı yaptığınız Binance cüzdanınızda herhangi bir kontrol sahibi olmadıkları için bu yapılan ticareti daha şeffaf ve güvenilir kılıyor.

Kullandıkları API entegrasyonu ile* ticaret sinyallerini kontrol edebiliyorlar fakat bu KESİNLİKLE sizin yerinize para çekme veya transfer hakkını onlara vermiyor.

Param API entegrasyonu yolu ile Binance de risk altında mı ?

Açık ve Net : Hayır. 

API, açılımı: ‘uygulama programlama arayüzü’ olan, iki programın (örneğin Binance ve ProfitFarmers gibi) birbiriyle iletişim kurmasını sağlayan bir yazılım örneğidir.

ProfitFarmers, veri takibi yapmak, koin fiyatlarını takip etmek ve cüzdanınızdaki bakiyeyi gelecekteki ticaretler için gözlemlemekle meşguldür . Bu ProfitFarmers’a sizin cüzdanınızdaki bakiye ile para çekme ve transferi yapma hakkı vermiyor.

ProfitFarmers, ticaretlerinizi, dünyanın en güvenilir ve en geniş kripto para platformu olan Binance ile aynı güvenilirlik seviyesinde yapmanızı sağlıyor.

Bunun bana yarar sağlayacağını nasıl anlarım?

Bir şeylerin size yarar sağlayıp sağlamayacağını sormak her zaman iyidir. Özellikle işin içinde para var ise. Dolayısıyla, ProfitFarmers’ın nasıl çalıştığını tamamen anlamadan paranızı riske atmak pek mantıklı olmayabilir.

Neden mi?

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Çünkü ProfitFarmers’ın Youtube da herkesin bu platformu kullanmadan önce yararlanabileceği, adeta A dan Z ye herşeyi açıklayan videoları mevcut. Böylelikle üye olmadan neyi nasıl kullanacağınızı anlamış olacaksınız. Kişisel olarak bir adım atmadan onun nasıl yürüyeceğini her zaman öğrenmek istemişimdir, sizce de öyle değil mi?

YENİ! ProfitFarmers aynı zamanda Ticaret Akademisi denilen ve tamamen ücretsiz olan kursunu piyasaya sürdü ! Bu kurs size, ticaret sinyallerini en doğru şekilde kullanıp nasıl kâr elde edebileceğinizin yolunu gösteriyor.

Bu platform, ProfitFarmers’a ilgi duyan herkes için açık ve  ÜYE OLMANIZA GEREK YOK!

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

ProfitFarmers ne yapar?

Pekala, dürüst olalım:

ProfitFarmers ticaret önerisini, planını ve uygulamasını otomatik olarak yapıyor, yani yılların deneyimi olmadan sizin kâr elde etmenizi sağlıyor. Stres yok. Gece yarısı alarmları yok. İnsan hatası yok.”

Bu tam olarak ne anlama geliyor?

Kopya-ticareti ile baya benzerlik sağlıyor. İnsanların ticaretlerini kopyalamak yerine , uzman seviyede ve %76 tarihi kazanç oranına sahip olan ticaret sinyallerini kopyalıyor. (Gelin statüleri aşağıda tartışalım.)

Algoritmaları 7/24 çalışan ticaret sinyalleri üretiyor. Saatlerce hangi borsaya yatırım yapmamız gerektiğini düşünmeden. Aynı zamanda herhangi bir sanal tüccarın doğru ticaret sinyalini size göstermenizi beklemeden!

Sinyali seçtikten sonra, ProfitFarmers hangi işlemi yapacağınızı Binance aracılığıyla baştan sona  takip ediyor. Sadece ayarlayıp unutmanız yeterli! Gecenin 2 sinde gelen saçma sapan sinyallerin tribine girmenize gerek yok…

Aynı zamanda bu yerleşik durdurma kaybı denilen sistemi devreye sokup, zarar etme olasığınızı en düşüğe indiriyor. Risk kontrolünü herhangi bir baş ağrısı olmadan kontrol altına alıyor!

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Otomatik Sinyal Kopya Ticareti Dışında Herhangi Bir Şey Var Mı?

Evet, şaşırmaya hazır olun! Eğer daha fazla ticaret imkanına sahip olmak isterseniz, ProfitFarmers, sistemleri üzerine kurulmuş Fiyat Eylem Tarayıcısı, RSI Tarayıcısı  ve tamamen kendilerinin sahip olduğu ticaret terminaline sahiptir.

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

ProfitFarmers’ın Sonuçları

İlk başta yaptığımız incelemelerimizden beri, sonuçları bloglarıyla birlikle takip ediyoruz. Kripto marketleri son zamanlarda biraz garip hareket ediyor, ama ProfitFarmers’ın sonuçları çizgiyi pek bozmuyor:

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Aşağıda gördüğünüz istatistikleri size daha önce göstermiştik:

ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Hayal edin, yaptığınız 4 işlemden tamı tamına 3 tanesi başarı sergiledi.
Kişisel olarak hiç bir zaman bu kadar başarılı bir ticarete sahip olmamıştım!

Sonuçları gerçek mi?

Kripto ticaretinde insanları yanlış yönlendiren tonla sahte kâr istatistiği mevcut (%90 oranında kâr sözü veren ticaret botları gibi…) Peki, ProfitFarmers istatistiklerinin doğru olduğunu nasıl anlarız?

ProfitFarmers’ın doğruluğuna inanmak için 5 sebep:

 1. ProfitFarmers ticaret sinyallerini direkt olarak Binance uygulamasından kopyalıyor yani bu Binance Cüzdanınızda herhangi bir sahte bakiye göstermesini tamamen imkansız hale getiriyor.
 1. ProfitFarmers sonuçlarında tamamen dürüst. Bir sürü ticaret formu online tüccarları gaza getirmek için sahte sayılarla kafa karıştırmaya devam ediyor. Fakat ProfitFarmers, işlemlerini ve sonuçlarını gösteren videolara sahip. Saçmalık yok. Tamamen şeffaf.
 1. ProfitFarmers aracılığıyla kâr yapıldığını gösteren birden çok video referansları da aynı zamanda mevcut. Genellikle kripto şirketleri insanlara para ödeyip onların sahte referans vermelerine yelteniyorlar.  ProfitFarmers’ın, üyelerine gerçekten değer sağladıkları için yorumlarında sahtecilik yapmasına gerek yok sanırım.
 1. Bu alanda sonuçlarının arkasında duran gerçek kişiler mevcut. Genellikle kripto ticareti firması sahipleri kendilerini gizlerler… Fakat ProfitFarmers’ın kurucusu Matthew her hafta elde edilen kâr ve kazançlarla ilgili videolar paylaşıyor. Eğer sonuçlar doğru olmasaydı, Matthew kendini neden riske atmak istesin ki?
 1. ProfitFarmers aktif olarak insanlara bu sistemin nasıl çalıştığına dair eğitim veriyor. Bütün içerikleri burada mevcut, üyelik sahibi olmadan bile bunlara ulaşabilirsiniz. Yani, kim başarı sağlamayacak bir şey için ücretsiz eğitim versin ki!?

Benim en çok ilgimi çeken, bu ticaretleri bizim bile yapabilme imkanımız olması. Bir sinyal takibi sadece bir kaç tık ile mümkün! (Şimdi size bunun nasıl gözüktüğünü gösterme zamanı geldi!)

Zarar durdurma sistemi olduğu için bu sinyalleri kullanarak zarar etmek biraz zor. Özellikle sinyallerinin ne sıklıkla kâr elde ettiği apaçık ortada.

Artık ne üzerine ticaret yapmanız gerektiğini düşünmeye gerek yok. Alım ve satım için kafa yormanıza gerek yok. Anlık fiyat değişikleri ile fazla zarar kaybı yok!

ProfitFarmers Nasıl Çalışır? Adım Adım:

ProfitFarmers’ın şeffaflığını ve kolaylığını kanıtlamak için size Kayıt Olmaktan – İlk Kâr’ı Elde Etmeye kadar olan yolları göstereceğim.

 1. Kayıt olmak (Yaklaşık 5 ila 10 dakikanızı alır)
ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Öncelikle ProfitFarmers’a(kâr avcısı)  dönüşmelisiniz! 3 tane üyelik seçeneği mevcut. Ben 3 aylığı seçtim, çünkü bu bana bir ay ücretsiz üyelik sağladı!

 1. Binance hesabınızı bağlamak  (Yaklaşık 5 dakikanızı alır)
ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Oto ticaret özelliğini kullanmak için, API şifrelemesini kullanarak ProfitFarmers hesabınızla Binance hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Aslında API ‘n ne olduğunu bilmiyordum fakat referans videolarından yola çıkarak kolay bir şekilde halletim 😄.

 1. Binance hesabınızda BTC ve USDT olduğuna emin olun.
ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Bütün koin eşleri ya BTC ya da USDT ile bağdaşık. Yani ticarete başlamadan önce bunlara sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu dövizler yerine başka dövizlere sahipseniz, sistemden kolay bir şekilde paranızı çevirebilirsiniz.

 1. İlk ticaret sinyalinizi kontrol etmek.
ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Bu şaşırtıcı bir şekilde kolay. Sadece istediğiniz fiyatı girip onaylaya tıklayın! Giriş ve çıkış ücreti, kayıp durdurma vs, bunları kendiniz ayarlayabilirsiniz fakat ben bunları siteninde önerdiği gibi otomatik seçeneğinde bıraktım.

 1. İşlem İlerlemesini Kontrol Edin
ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

İzlenecekler listesine tıklayarak takip ettiğiniz bütün sinyalleri görebilirsiniz. İlerleme bildirimleriyle eşleştiği için, size bunun takibini çok kolay hale getiriyor.

 1. Kapanan Ticaretleri Kontrol Etme
ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

Kapanan Ticaretlere tıklamak biten ticaretleri kontrol etmenizi sağlar. Bir kaç sebepten dolayı bu sekme sizin yapmadığınız bir kaç işlemi içerebilir.

YENİ! ProfitFarmers telefon uygulaması şimdi Android telefonlarda mevcut:ProfitFarmers: Uyurken Kazananlar Kulübü

“ProfitFarmers üyeliği, yanınızda uzman bir kripto tüccarı bulundurmaktan farksızdır ve yüksek olasılıklı alım satımları günün her saatinde gerçekleştirir. Üyelerin geri bildirimlerine binaen tekliflerimizi geliştirirken aynı zamanda bu  uygulama, Profitfarmers devriminin sadece başka bir adımıdır. Bu yeni platform, online ticareti daha kullanışlı hale getirir. Adeta üyelerimiz adına bir rehber gibi. ” – Matthew Tansley, Kurucu.

Android cihazlardan ulaşılabilir bu yeni uygulama, ticareti çok kolay bir hale getiriyor. Bu, yeni sinyalleri görmek, ticaret yapmak, sonuçları incelemek ve kâr elde ederken her adımda güncel kalmanızı kolaylaştırmak açısından, sizler için harika bir fırsat.

Yani köpeğinizle yürüyüş yaparken, alışveriş merkezinde vakit geçirirken veya seyahat ederken ticaret yapmanızı olağan hale getiriyor!

Gördüğünüz üzere ProfitFarmers’ı kullanmak oldukça basit. Aslında, o kadar kolay ki, ticaret deneyimi olmayan birinin bu platformu kullanabilmesi oldukça mümkün! Nasıl kullanılacağını gösteren video refereansları ile ProfitFarmers’ı kullanmak çok daha kolay hale geliyor . (Ne yaptığımı gördünüz mü? 😉)

Artık ProfitFarmers’ın ne yaptığını ve nasıl çalıştığını gözden geçirdiğimize göre, neden bazı benzer seçeneklere karşı nasıl tepki verdiğini incelemiyoruz?

Ticaret Sinyali Grupları:

Bir saniye, Ticaret Sinyali Grupları derken? Gerçek bir alternatif bulmakta bol şans! Bütün online tüccarlar bu grupların %99’unun sahte olduğunu biliyor. Diyelimki gerçek bir grup buldunuz… Harika! Şimdi tek yapmanız gereken saatlerce uğraşıp hangi ticaretin size uygun olduğunu bulmak.

ProfitFarmers:

Bu platform kanıtlanmış bir kâr geçmişiyle size ticaret sinyallerini verir. Kurucu, Matthew Tansley bütün yüzüyle bu platformu nasıl kullanacağınızı size gösteriyor. Yani belirsiz saçmalıkların hepsini kapsayarak. Bu platform hakkındaki en güzel şey, size Binance aracılığıyla ticaretlerinizde  baştan sona  rehber olması !

Ticaret Botları: 

Hazırlanmış botların hepsi bunları satın alanlar için tamamen israf. Yani demeye çalıştığım madem bu botlar bu kadar iyi çalışıyor neden bütün online tüccarlar bunu kullanmıyor ? Açık olarak, sürekli manuel kontrole ihtiyaçları var. Deneyimli bir kod yazılımcısı veya usta bir sanal tüccarı mısınız? Ben kesinlikle değilim…

10 kilometrede bir bozulan ve servise ihtiyacı olan bir Ferrariniz olduğunu düşünün. Aynen, kulağa pek hoş gelmiyor…

ProfitFarmers:

ProfitFarmers’ı diğer botlardan ayrı kılan özelliğin, bu platformun tamamen manuel olmaması. Bunun neden bize yarar sağlayacağını konuşalım:

 1. Fazla vakit harcamadan yapılandırılabilirliği otomatik kılması. Seçilen ticaret sinyallerini hızlı bir şekilde ayarlaması. Baştan Sona Binance aracılığıyla ticarete başlamak için onaylaya tıklamanıza yetmesi. İki ayrı dünya için olabilecek en iyi dengeyi kurması.
 2. Ticaretler özelleştirilebilir. Botlar değil SİZ ticaretin hakimi oluyorsunuz. Zararı en aza indirmek için ticaretinizdeki başlangıç ve bitiş noktalarının kontrolü  tamamen sizin elinizde oluyor.
 3. Yani bu bir Porsche, 10 dakika sonra bozulmayacak. Ticaret botları satın aldığınız anda devreye girer. ProfitFarmers, yatırım yaptıktan sonraki her adımı size kâr kazandırabilmek için göreve hazır olan bir takıma sahip olduğunu iddaa ediyor.

eToro üzerinden kopya-ticareti:

Halk arasında bilindiği üzere ‘sosyal ticaret’. Bu yöntem işe yarayabilir iken, kâr elde etmeyi oldukça zorlaştırabilecek her türlü alım satım ücreti ve komisyon kesintileri ile  boğuşuyorsunuz. Ayrıca, insanların% 74’ünün CFD ticareti ile para kaybettiğini söyleyen haberleri ve gelişmeleri hiç fark ettiniz mi? Biraz sinir bozucu değil mi… 

ProfitFarmers üzerinden kopya-ticareti:

ProfitFarmers rastgele bir online tüccarı kopyalamak yerine, ProfitFarmers’ın algoritması anında takip edebilmenize olanak sağlayan en uygun ticaret planlarını üretir. Bütün paranız Binance cüzdanında kalır, yani ekstra ücret vs ile uğraşmanıza gerek yok. Ayrıca yukarıdaki istatistiklere de dikkat ettiniz mi? Sinyallerinin %76’sı son 3 ayda para kazandırdı!

Son Düşünceler

ProfitFarmers Hakkındaki En İyi Şeyler:

 1. Kâr kaydı olan ticaret sinyallerine erişilebilirlik (~%75 kazanma oranı!)
 2. Binance ile ortaklık, baştan sona her şeyi otomatikleştirme.
  1. Bu aynı zamanda bütün yatırımı sizin elinizde tutmanızı sağlıyor ProfitFarmers da değil .
 3. ProfitFarmers kesinlikle ek ücret ve komisyon almıyor. Sadece TEK ve KOLAY abonelik planı istiyor!
 4. Platformu anlatan bir sürü videolar mevcut… Bu özellik ProfitFarmers ile ticarete başlamayı çok kolay bir hale getiriyor.

ProfitFarmers’ın En Büyük Dezavantajı:

Sizin kazançlarınızı ve kayıplarınızı doğrudan kontrol edemiyorlar. Bu adım sadece sinyaller için geçerli. Bu nasıl bir tehdit oluşturabilir? Sizin tercih ettiğiniz başlangıç ve bitiş fiyatları ve zarar durdurma ayarları sinyallerimizden biraz % farklılığı gösterebilir

Bu biraz can sıkıcı olsa da, bunu çevrimiçi olarak bulunan birçok Kâr ve Zarar hesaplama aracından biriyle kolayca takip edebilirsiniz. .

Bir diğer dezavantaj ise bu platformun herkes için olmamasıdır. ProfitFarmers’ın web sitesi sınırsız sayıda üyeliğin mevcut olmadığını söylüyor.

Bu, alım satım sinyallerinin onları kullanan kişiler için olabildiğince iyi çalıştığından emin olmak için yapılan bir kısıtlamadır. Bu ProfitFarmers ile ticaret yapan çok fazla online tüccarın olmasını engelleyecektir..

ProfitFarmers Kimler İçin?

İşlem yapabileceğiniz en az 27.300 Türk Liranız var ise, aynı zamanda bu platformun sizi bir gecede milyoner yapmayacağını ve işlemlerinizi ciddiye almaya hazır olduğunuzu anlamanızda fayda var, o zaman hemen devam edin ve ProfitFarmers’a katılın derim!

Bir saniye, neden 27.300 Türk Lirasına (3,000 EURO) ihtiyacım var? Çünkü ne kadar ekmek o kadar köfte ve Türkiyedeki döviz borsasından dolayı kulağa biraz fazla gelebilir. Bu ProfitFarmers’ın kontrol edebileceği bir şey değil. Üyelik ücretlerini düşündüğünüzde, ticarete atılırken 27.300 Türk Lirasından (3.000 €) daha düşük herhangi bir miktar, kârlılığınızı sınırlandırabilir, bu da işe yaramayabilir..

————

Bu adım bizi ProfitFarmers incelemesinin sonuna doğru getiriyor, bu platformun ticaret hayatınızı değiştiriceğine inanıyorum. Çünkü:

 • Alım Satım Sinyalleri, neyin ticaretinin yapılacağını sürekli olarak arama ihtiyacını sizin için ortadan kaldırır.
 • Otomatik ticaret özellikleri, manuel ticaretten kaynaklanan stresten ve FOMO’dan kurtulmanıza olanak sağlar. SİNYALİ KUR KAFANI DİNLE! Bu slogan çok hoşuma gitti.
 • Binance cüzdanınız tamamen sizin kontrolünüz altında. Bu aynı zamanda Binance dolayısıyla komisyon ve ekstra ücret ödemeyeceğiniz anlamına geliyor!

 

 • Şimdi senin için gerekli tüm bilgilere sahip olduğuna göre,

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.