1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. NFT ve DeFi, VTuber ve Oyuncu Eşleştirme Hizmeti ile TimeCoin(TMCN)

NFT ve DeFi, VTuber ve Oyuncu Eşleştirme Hizmeti ile TimeCoin(TMCN)

NFT ve DeFi, VTuber ve Oyuncu Eşleştirme Hizmeti ile TimeCoin(TMCN)
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

TimeCoinProtocol, dünya kaynak kullanımını optimize etmeyi hedefleyen merkeziyetsiz bir paylaşım ekonomisi protokolüdür. Üçüncü taraf uygulamalar da dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar TimeCoinProtocol üzerinde oluşturulabilir ve çalıştırılabilir. Proje, güçlü bir şekilde Sahne Ekonomisi ve Tasarım Ekonomisine odaklanıyor. Proje, Binance, Huobi, BitFinex, Coinbase ve OKEX gibi büyük borsalarda listelenmek üzere görüşmeleri devam eden ve başlangıçta 4 milyon USD civarında yatırım yapan kurumsal birkaç yatırımcı tarafından finanse edilen TimeCoin(TMCN) adlı orijinal bir kripto para birimini yayına aldı. Şu ana kadar piyasaya çok sınırlı sayıda token sürüldü.


Proje şu anda TimeTicket adlı bir Sahne Economi uygulaması, GameTomodachi, eSportStars ve VTuber Production, NeoRad adlı Tasarımcı Economisi uygulamasına odaklanmış durumda.

TimeTicket’in Japonya’da 500.000’den fazla kullanıcısı var ve birkaç milyon ABD doları satış hacmine ulaşmış durumda. TimeTicket’in geliri 3 yılda 40 kattan fazla arttı ve proje uluslararası alanda genişlemeyi planlıyor.

GameTomodachi ise, uluslararası pazarı hedefleyen bir oyuncu eşleştirme uygulamasıdır. Uygulama Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Proje 30’dan fazla dili ve 1.000’den fazla oyunu desteklemeyi planlıyor. Projenin ana odak noktası Hindistan pazarı olmak üzere diğer bölgelere de genişleme planları var. Oyun endüstrisindeki fenomenler ve oyuncular, bir alıcının satıcılarla veya satıcılara karşı oyun oynamak için kullanabileceği biletleri satabilir. eSportStars ise, sürekli olarak güncellenen bir espor turnuvası yönetimi uygulamasıdır. Esports oyuncuları, hayranlarla veya hayranlara karşı iletişim kurabilir ve oynayabilir.

NeoRad Production ise, küresel pazarı hedefleyen bir VTuber yönetim hizmetidir. NeoRad, oyun, anime ve şarkıyla ilgili akış videoları gerçekleştiren birkaç VTuber’ı şimdiden destekledi. Shirahari Uni de projenin ilk VTuber’ı idi.

Proje, bu uygulamalar ve VTuber üretimi için TimeCoinProtocol üzerinde DeFi ve NFT işlevlerinin uygulanması ve ayrıca geliştirme ve pazarlama maliyetlerini desteklemek için yeni fonlar dahil olmak üzere daha fazla geliştirmeye ihtiyaç duyuyor. Proje, VTuber’ların ve dünyadaki diğer yaratıcıların NFT ürünlerini takas edebileceği bir NFT pazarı da oluşturmayı amaçlıyor.

Proje, NFT pazar yeriyle beraber Creator Sponsor Stake (CSS) adı verilen yenilikçi bir DeFi sistemi de sunuyor. Takipçiler, 6 aylık stake sonrasında %12 ve 12 aylık stake sonrasında %24 TimeCoin stake kazancı ile kazançlarını artırabilirler. Kalan kısım ise, takipçiler ve içerik oluşturucular arasında 50/50 dağıtılacak. Sponsorluk karşılığında içerik oluşturucular, üyeliklere özel hizmetler, NFT dijital ürünleri, hizmetler ve indirim kuponları temin edecek.

NFT ve DeFi, VTuber ve Oyuncu Eşleştirme Hizmeti ile TimeCoin(TMCN)

NFT ve DeFi, VTuber ve Oyuncu Eşleştirme Hizmeti ile TimeCoin(TMCN)

 

TimeTicket GmbH CEO’su Masato Kakamu, yakın tarihli bir AMA’da şunları söyledi: “Profesyonel oyuncuların, creatorların ve onların takipçilerinin kolayca para kazanabilecekleri ve ayrıca takipçileri ile daha iyi etkileşim kurmalarına yardımcı olan bir platform oluşturmak istiyoruz. GameTomodachi ve eSportStars hizmetini genişletmek için espor bahis platformunu da sunmak hedefliyoruz. Ayrıca katılımcılara TimeCoin kazanmaları için eSports madenciliği de sunuyoruz. TimeCoin katılımcıları ne kadar çok sahip coine olurlarsa, o kadar iyi hizmet alabilirler.”

Bu nedenle, hayranların e-spor oyuncuları, yayıncılar, VTuberlar vb. gibi içerik oluşturucuları destekleyebilmesi için dApp’ler ve NFT pazar yerimizde DeFi ve NFT işlevlerinin uygulanmasını sağlamak için piyasa harici token satışlarını başlatma kararı alındı. Bu, hem içerik oluşturucuların hem de hayranların ek tokenları almalarının yanı sıra NFT’ler kullanılarak takas edilen oyun içi öğeler, sanat ve anime karakterleri almalarına olanak tanıyacak. TMCN yatırımcıları, içerik oluşturucuları da destekleyerek ek gelir elde edebilecekler.

Toplam 100.000.000 mevcut TMCN tokenından 10.000.000 token, özel token satışları sırasında mevcut piyasa değerinden %90’dan fazla indirimle satışa çıkacak. Birkaç milyon dolar değerindeki TimeCoin(TMCN) şimdiden satılmış durumda ve satışa sınırlı sayıda token sunulacak.

TimeCoin’i BTC, USDT veya ETH cinsinden TimeCoinProtocol.com/sale sayfası üzerinden satın almak mümkün. Burada token yayın dönemleri tablosuna da bakabilirsiniz.

TMCN satın almak için bir yatırımcının MetaMask gibi özel bir cüzdana sahip olmasını ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİZ. (Bir yatırımcının bir kripto değişim hesabı kullanarak TMCN satın alması tavsiye EDİLMEZ.)

TMCN Ücretsiz Ödülleri kazanmak ve TMCN satın almak için TimeCoinProtocol Telegram’a abone olun.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: