Loading...
btc
BTC
-0.1%
Bitcoin
63.728,95 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.080,89 USDT
bch
BCH
-0.77%
Bitcoin Cash
483,07 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.27%
Litecoin
79,73 USDT
bnb
BNB
0.34%
Binance Coin
539,45 USDT
sol
SOL
-0.37%
Solana
135,72 USDT
avax
AVAX
-0.79%
Avalanche
34,49 USDT
ada
ADA
-0.65%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.47%
Poladot
6,67 USDT
doge
DOGE
-0.46%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.17%
Shiba Inu
0,00 USDT

MultiversX EGLD, ESDT’ler, NFT’ler ve dApp’ler çoklu platform Opera tarayıcılarına entegre oluyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MultiversX, dünya çapında yüz milyonlarca kişi tarafından kullanılan önde gelen web tarayıcılarından biri olan Opera’nın mobil ve masaüstü tarayıcılarına entegre edildiğini duyurdu. Bu etkileyici kilometre taşı, mevcut MultiversX kullanıcılarına genişleyen ekosistemiyle etkileşim kurmaları için yeni ve heyecan verici bir yol sunarken, aynı zamanda katılım sürecini basitleştirmeyi ve küresel benimsemeyi hızlandırmayı vaat ediyor.


Blockchain’in güçlü yetenekleri artık tarayıcı kullanımının kolay sezgiselliği ile uyumlu hale getirilerek kullanıcıların geniş MultiversX ekosistemini keşfederken ve  Web’de gezinirken de aynı kesintisiz deneyimin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.

Entegrasyon, ağın tüm özelliklerini sorunsuz bir şekilde birleştirir ve MultiversX blok zincirine ve bununla ilişkili Web3 ürünlerine zaten adapte olan Opera tarayıcılarına bir ağ geçidi ekler. Buna, yerel MultiversX tokeni olan EGLD’nin yanı sıra ağdaki tüm ESDT tokenleri ve NFT’ler için destek dahildir ve kullanıcıların işlem geçmişlerini kolayca aktarmalarına, işlem yapmalarına ve izlemelerine olanak tanır. Entegrasyon, kullanıcılara doğrudan tarayıcılarından ekosistem dApp’leriyle etkileşim kurma olanağı da sunacak. Son olarak, aynı kurtarma ifadesiyle ek MultiversX adreslerinin sorunsuz oluşturulması, birden çok cüzdanı işlemek için kullanıcı seçeneklerini genişletir.

MultiversX kullanıcıları ayrıca, gelecekteki sürümler için Opera tarafından yapılan çalışmalarda bulunan diğer platformlarla birlikte özel bir Android yapılandırmasına sahiptir. Bu, şu anda özel duvar kağıtlarını, önemli MultiversX sitelerine hızlı erişim için özel hızlı aramaları ve pürüzsüz ve sürükleyici bir tarama deneyimi sağlayan gelişmiş Web3 özelliklerini içerir.

Yeni kullanıcıların, özel indirme bağlantısını kullanarak yapılandırmayı indirmesi gerekirken, mevcut kullanıcılar, MultiversX tarama deneyimlerini artırmak için aynı bağlantıyı kullanabilirler. (İndirme Linki)

MultiversX CEO’su Beniamin Mincu:  ” Mükemmel bir Web2 portalı tarayıcısı içinde Web3 dünyasına net ve kolay bir yol oluşturmanın yadsınamaz bir avantajı var. Opera ile birlikte bu önemli değişimin ön saflarında yer almaktan heyecan duyuyoruz.” dedi 

MultiversX ve Opera arasındaki güçlü sinerji, dijital dünyada bir dalgalanma etkisi yaratarak inovasyonu yönlendirmeye devam edecek. Bu entegrasyon ile blockchain destekli yenilik ve teknoloji daha erişilebilir hale getiriyor ve bu durum Web3’ün küresel olarak benimsenmesini sağlayabilir.

MultiversX Hakkında 

MultiversX, yaygın, küresel adaptasyon için kritik olan iki temel sorunu çözmek için temel prensiplerden, yüksek oranda ölçeklenebilir, güvenli ve merkeziyetsiz bir blockchain ağıdır: çevirmeli ağdan geniş banda geçiş ve önemli bir UX paradigması değişimi sağlar.

Opera Hakkında

Opera, Opera web tarayıcısı ile başlayan 25 yılı aşkın bir süredir devam eden inovasyon üzerine inşa edilmiş bir web yenilikçisidir. Opera, daha iyi bir internet deneyimi arayan kişiler için büyümek ve yeni ürün ve hizmetler geliştirmek üzere markasını ve katılımcı kullanıcı tabanını kullanırken, Opera’nın PC ve mobil web tarayıcıları, içerik keşif platformu Opera News ve oyun oynamaya özel uygulamaları, Web3 ve e-ticaret, halihazırda yüz milyonlarca aktif ve meşgul kullanıcının güvenilir tercihidir. Opera’nın merkezi Oslo, Norveç’tedir ve NASDAQ Menkul Kıymetler Borsası’nda OPRA sembolü altında işlem görmektedir.

Opera’nın ürün ve hizmetlerini www.opera.com adresinden indirebilir ve bunlara erişebilirsiniz.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.