Loading...
btc
BTC
-0.12%
Bitcoin
63.346,37 USDT
eth
ETH
-0.58%
Ethereum
3.083,94 USDT
bch
BCH
-4.38%
Bitcoin Cash
486,04 USDT
xrp
XRP
-0.64%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.91%
Litecoin
78,80 USDT
bnb
BNB
-0.98%
Binance Coin
547,29 USDT
sol
SOL
-1.47%
Solana
136,48 USDT
avax
AVAX
0.27%
Avalanche
35,25 USDT
ada
ADA
1.6%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.38%
Poladot
6,73 USDT
doge
DOGE
-3.41%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.43%
Shiba Inu
0,00 USDT

Mark Cuban’ın yeni hedefi Cardano mu?

mark cuban
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü milyarder Mark Cuban ile Cardano CEO’su Charles Hoskinson Twitter’da Cardanoyu tartıştı. Detaylar haberimizde.

Mark Cuban’ın yeni hedefi Cardano mu?

Kripto para piyasasında Cardano (ADA) haftası yaşanıyor. Birçok kripto para Elon Musk rüzgarının etkisinde kaldı. AncakADA bu süreçte değer kazandı. 2,46 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan ADA ünlü kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı.

Dogecoin’e verdiği destekle bilinen ve NBA takımı Dallas Mavericks’in sahibi ünlü milyarder Mark Cuban, ADA’nın yükselişinin ardından, Twitter’da kendisine yöneltilen ADA sorusuna cevap verdi.

Bkz: Cardano, Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bir kullanıcı tarafından kendisine sorulan ADA’yı incelemekten kendisini neyin alıkoyduğuna dair soruya Cuban şu şekilde cevap verdi:

“ADA’yı şahsen herhangi bir şey için kullanabilir misin? Eğer kullanabiliyorsan ne için kullanıyorsun? Bu soruyu tüm kripto paralar için soruyorum.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Mark Cuban’a Twitter üzerinden cevap verdi ve Cardanoyu konuşmak için davette bulundu. Ayrıca Hoskinson Cuban’a Cardano’nun ne olduğunu Twitter’dan anlatamayacağını ADA’nın büyük bir ekosistem olduğunu ifade etti.

“Bu büyük bir ekosistem ve karmaşık bir konu. Dogecoin değil bu nedenle buradan anlatmak kolay değil. Cardano bir ekosistem ve bir milyondan fazla kişi kullanıyor.”     

Hoskinson, Cuban’ın ADA ile ne yapabilirsiniz sorusuna da cevap verdi:

“Bugün ADA’nız ile ne yapabilirsiniz? Varlık ihraç edebilir, şarap satın alabilir, otellerde (50.000’den fazla lokasyonda) kalabilirsiniz. Milyarlarca dolar değerinde ADA günlük olarak hareket ediyor. Ethereum’un aksine, onunla oy verebilirsiniz.” 

Mark Cuban, Cardano’nun yararlanabileceği projeleri olduğuna inandığında onları denemekten memnuniyet duyacağını ancak henüz bu seviyede olmadığını ifade etti.

Ünlü milyarder bir twitter kullanıcısının ADA’nın Mavericks biletleri için kullanılabileceğini belirttiği iletisine ise Bitpay eklerse ADA ile satış yapmaktan mutlu olacağını belirtti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.