1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Mark Cuban’ın yeni hedefi Cardano mu?

Mark Cuban’ın yeni hedefi Cardano mu?

Mark Cuban’ın yeni hedefi Cardano mu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü milyarder Mark Cuban ile Cardano CEO’su Charles Hoskinson Twitter’da Cardanoyu tartıştı. Detaylar haberimizde.

Mark Cuban’ın yeni hedefi Cardano mu?

Kripto para piyasasında Cardano (ADA) haftası yaşanıyor. Birçok kripto para Elon Musk rüzgarının etkisinde kaldı. AncakADA bu süreçte değer kazandı. 2,46 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan ADA ünlü kripto yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı.

Dogecoin’e verdiği destekle bilinen ve NBA takımı Dallas Mavericks’in sahibi ünlü milyarder Mark Cuban, ADA’nın yükselişinin ardından, Twitter’da kendisine yöneltilen ADA sorusuna cevap verdi.

Bkz: Cardano, Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bir kullanıcı tarafından kendisine sorulan ADA’yı incelemekten kendisini neyin alıkoyduğuna dair soruya Cuban şu şekilde cevap verdi:

“ADA’yı şahsen herhangi bir şey için kullanabilir misin? Eğer kullanabiliyorsan ne için kullanıyorsun? Bu soruyu tüm kripto paralar için soruyorum.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Mark Cuban’a Twitter üzerinden cevap verdi ve Cardanoyu konuşmak için davette bulundu. Ayrıca Hoskinson Cuban’a Cardano’nun ne olduğunu Twitter’dan anlatamayacağını ADA’nın büyük bir ekosistem olduğunu ifade etti.

“Bu büyük bir ekosistem ve karmaşık bir konu. Dogecoin değil bu nedenle buradan anlatmak kolay değil. Cardano bir ekosistem ve bir milyondan fazla kişi kullanıyor.”     

Hoskinson, Cuban’ın ADA ile ne yapabilirsiniz sorusuna da cevap verdi:

“Bugün ADA’nız ile ne yapabilirsiniz? Varlık ihraç edebilir, şarap satın alabilir, otellerde (50.000’den fazla lokasyonda) kalabilirsiniz. Milyarlarca dolar değerinde ADA günlük olarak hareket ediyor. Ethereum’un aksine, onunla oy verebilirsiniz.” 

Mark Cuban, Cardano’nun yararlanabileceği projeleri olduğuna inandığında onları denemekten memnuniyet duyacağını ancak henüz bu seviyede olmadığını ifade etti.

Ünlü milyarder bir twitter kullanıcısının ADA’nın Mavericks biletleri için kullanılabileceğini belirttiği iletisine ise Bitpay eklerse ADA ile satış yapmaktan mutlu olacağını belirtti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.