Loading...
btc
BTC
-1.51%
Bitcoin
65.766,38 USDT
eth
ETH
-1.55%
Ethereum
3.415,35 USDT
bch
BCH
-3.77%
Bitcoin Cash
415,40 USDT
xrp
XRP
-2.19%
Ripple
0,47 USDT
ltc
LTC
-2.32%
Litecoin
77,31 USDT
bnb
BNB
-0.5%
Binance Coin
596,77 USDT
sol
SOL
-3.65%
Solana
141,91 USDT
avax
AVAX
-3.45%
Avalanche
29,92 USDT
ada
ADA
-3.99%
Cardano
0,40 USDT
dot
DOT
-4.24%
Poladot
6,09 USDT
doge
DOGE
-4.15%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-4.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Londra Güncellemesi Ethereum’a güç kattı

london hardfork
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Londra Güncellemesi (London Hardfork), Ethereum’a güç kattı ve fiyatlar son 2 haftanın en yüksek değerine yükseldi.


Londra Güncellemesi Ethereum’a güç kattı

İkinci büyük kripto para olan Ethereum fiyatları Lonra Güncellemesinin ardından 2,350 doları aştı. Böylece son iki haftanın en yüksek değerine yükseldi. Piyasada hakim olan düzeltmenin etkisi ile Ethereum fiyatları bir ara 1,700 doların altına kadar gerilemişti.

Aşağıdaki grafikte Ethereum fiyatlarındaki günlük değişimi görüyoruz.

Londra güncellemesi Londra Güncellemesi Ethereum’a güç kattı

Geçtiğimiz Cuma günü sona eren 230 milyon dolarlık opsiyon sözleşmesinin ardından fiyatlarda ciddi bir düşüşün yaşanmaması, Ethereum yatırımcıların fiyatlar konusunda pozitif beklenti içerisinde olduklarını gösteriyor.

Benzer şekilde DeFi piyasasında da değer artışlarının yaşanması da dikkatlerden kaçmıyor. Bilindiği üzere DeFi platformalarının büyük çoğunluğu Ethereum ağında işlem görmektedir. Haftanın son gününde DeFi token’larının toplam piyasa değeri ise 67 milyar doları geçti.

Haziran ayında kripto para piyasaları genel anlamda ciddi kayıplar yaşadı. Umarız Temmuz ayı kripto piyasalarının toparlandığı ay olur.

Lütfen Bkz: FED Başkanı ile gizlice görüşen CEO: “Dijital Yuan ABD için tehdit!”

Aylardır beklenen EIP 1559’u içeren Ethereum Londra Güncellemesi (London Hardfork), 24 Haziran’da Ropsten test ağında başlatıldı. Ana ağa uyarlanması ise Temmuz ayının ilerleyen günlerinde gerçekleşecek. Güncellemelerin Ethereum fiyatları üzerinde olumlu sonuçlar doğurması bekleniyor ve Ethereum arzında ciddi kısıtların oluşmasına neden oluyor.

Ethereum’un staking programı oldukça talep görüyor ve aktif Ethereum adres sayıları rekor kırıyor. Hatta aktif Ethereum adres sayısı, aktif Bitcoin adres sayısını geride bıraktı. Konuyla ilgili olarak Santiment araştırma şirketinin paylaşımını aşağıda görüyoruz.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.