1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. İşte Binance’nin listelediği son koin!

İşte Binance’nin listelediği son koin!

İşte Binance’nin listelediği son koin!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, Keep Network’ü (KEEP) 4 parite şeklinde listeleyeceği duyurdu! Peki KEEP nedir? Ne zaman listelenecek? İşte ayrıntılar!

Binance’den yeni listeleme!

 

2017’de kurulmasına yani henüz 4 yıllık bir maziye sahip olmasına rağmen kripto para sektörünün en yüksek hacimli borsası haline gelen Binance, büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta bir kaç yeni koin listeleyerek portföyünü genişleten Binance’nin, bu haftaki ilk listeleme duyurusu ise Keep Network (KEEP) oldu.

”Binance olarak Keep Network’ü (KEEP), 17 Haziran 2021 günü Türkiye saatiyle 09:00’da KEEP/BTC, KEEP/BNB, KEEP/BUSD ve KEEP/USDT olmak üzere 4 pariteyle listeleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyarız.”

İlgili haber: Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

Keep Network (KEEP) nedir?

Keep Network; public blockchain’ler, DApp’ler ve DAO’lar üzerindeki özerk gizli veriler için gizlilik katmanı sağlayarak altyapı oluşturan bir blockchain projesidir. Bir başka deyişle KEEP, genel blok zincirleri ve özel veriler arasında köprü kurmayı amaçlayan bir platformdur.

Toplam arzı 1 milyar adet olan KEEP’in an itibariyle dolaşımdaki arzı 529 milyon adettir. Binance listelenme haberiyle bir miktar değer kazanan Keep Network, yazım esnasında 0,68 dolardan el değiştirmektedir.

Canlı Keep Network grafiği – KEEP, Dolar ve Türk Lirası