BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin kabul eden alışveriş siteleri hangileri?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bitcoin kabul eden alışveriş siteleri hangileri?

Bitcoin kabul eden alışveriş siteleri hangileri?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin kabul eden alışveriş siteleri her geçen gün artıyor. Kripto paraların popülerliği artıkça, kabul eden alış veriş siteleri ve işletmelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte, sayının yeterli olduğunu söylemek mümkün değil.


 

Bitcoin Kabul Eden Alışveriş Siteleri (Türk ve Yabancı)

bitcoin-kabul-eden-alis-veris-siteleriFinans dünyasında, Bitcoin‘in bir param mı? yoksa bir emtia mı? olduğu yönünde iki farklı görüş var. Aslında, bir üçüncü görüş ise Bitcoin’in hiç bir şey ifade etmediği, yani yukarıdaki iki görüşü yok sayan bir yaklaşım da var.  Kimin ne dediği aslında çok da önemli değil, çünkü kripto paraların halkın teveccühünü kazanmaya başladığı bir döneme girdik.

Paranın temel özelliği satın alma aracı olmasıdır. Yani satın alma gücü olmayan bir varlığa ”para” demek mümkün değil. Aşağıda ki listede Bitcoini kabul eden dev şirketler de göreceksiniz. Bu kripto paraların para olduğununu gösteren önemli referanslardan biri olarak kabul edilebilir. Bitcoin, işletmeler ve alış veriş sitelerinden ziyade, oyun sitelerinde daha sık kullanılıyor. Aşağıdaki listede hem dünyada, hemde Bitcoin kabul eden Türk alışveriş siteleri göreceksiniz.

Bitcoin Kabul Eden Alışveriş siteleri (Yabancı)

Bitcoin Kabul Eden Alışveriş Siteleri-TÜRK

Bitcoin kabul eden alışveriş siteleri her geçen gün artıyor. Buna klasik ticaret yerleri de katılıyor. Bitcoini kabul eden yerlerin sayısı artıkça, kullanıcı sayısı da artıyor. Dünyada kripto para kullanan insanların sayısının 5.2 milyona ulaştığı tahmin ediliyor.

ilginizi çekebilir: Bitcoin Rehberi: Bitcoin Nedir? BTC nasıl üretilir? BTC nereden ve nasıl satın alınır? Bedava Bitcoin nasıl kazanılır?

 

1e1consulting 1e1consulting.com Türk
3Dörtgen 3dortgen.com Türk
Adjans Dijital Agency adjans.com.tr Türk
Adres Bilgisayar adresbilgisayar.com Türk
AK İnşaat facebook / akinsaat Türk
Akademas/Eğitim akademas.com.tr Türk
Alan Adları alanadlari.com Türk
Ata Fırça atafirca.com Türk
Asker Mekanı askermekani.com Türk
Avionejet avionejet.com Türk
Biem Bilgisayar sedaelektronik.com Türk
Bilgi Sigorta bilgisigorta.com.tr Türk
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri bilisimciniz.com Türk
Binbirçeşit binbircesit.com Türk
Bisuarıtma bisuaritma.com Türk
Boğaziçi Yağ Market yagburada.com Türk
Büron Mimarlık buronmimarlik.com.tr Türk
Cd Davetiye cddavetiye.com Türk
Coin Deposu coindeposu.com Türk
Dartes Kentsel Dönüşüm darteskentseldonusum.com Türk
db.company instagram / db.company Türk
Defter Sepeti Kırtasiye deftersepeti.com Türk
Demir Yapı İnşaat demiryapinsaat.com Türk
Doğan Perde doganperde.com Türk
Dr. Ali ÖZGÜR homeopatinedir.com Türk
desteğini açmalısınız Ekovizyon ekovizyon.com.tr Türk
Eksper Hukuk Danışmanlık eksperhukuk.com Türk
Elit Dalış Merkezi elitedivingcentre.com Türk
Enfes Butik instagram.com/enfes.butik.k Türk
Ertesi gün kapında ertesigunkapinda.com Türk
Hızlı Tech fasttech.com Türk
Halal Dünya Marketleri Market /Yerel Türk
Han Bilgisayar & Danışmanlık ikincielegel.com Türk
Hasret Kırtasiye facebook.com/hasretkitapevi Türk
İnci Kitap incikitap.com Türk
Internetq internetq.com Türk
İstasyon Eczanesi facebook/istasyoneczanesi Türk
Ivmech Mekatronik ivmech.com Türk
Karaburun Apart Houses adormo.com Türk
Karofis karofis.com.tr Türk
Kozanoğlu Gayrımenkul İnşaat facebook/kozanoglu.ali Türk
Kripto Para Haber kriptoparahaber.com Türk
Pomeranya köpeği loulou.com.tr Türk
m2o Mirarlık ve Tasarım m2o.com.tr Türk
Mercury Design Dijital Web S. merkurdesign.com Türk
Miavita Gayrımenkul miavita.com.tr Türk
My Grup Sigorta mygrupsigorta.com Türk
Online Oyun Alemi onlineoyunalemi.com Türk
bit pediko.com Türk
Platin Market platinmarket.com Türk
Propaganda Yayınları propagandayayinleri.net Türk
put.io pu.io Türk
Reset OTB Reklam Ajansı kivancilisulu.com Türk
Sanat galery sanatgallery.com Türk
Sandalye Keyfi sandalyekeyfi.com Türk
Sandviç Panel sandvicpanel.co Türk
Saydam Bilişim saydambilisim.net Türk
Sunucu Alt serversub.com Türk
Taft Kahve taftcoffee.com Türk
Çeviri Genie translationgenie.com Türk
Türkeli Medya turkelimedya.com.tr Türk
Verim Reklam Dijital Baskı Merkezi verimreklam.com Türk
Sanal Dijital Medya virtualdigitalmedia.com Türk
Yigit Demirel Freelance WebMaster Belirtilmemiş Türk
Zihni Müzik zihni.com Türk

Bitcoin kabul eden bahis siteleri

Aşağıda ise Bitcoin kabul eden bahis sitelerine yer verdik.

sporbets.io
cloudbet.com
1xbet.com
trbet

Listeye eklenmek istiyorsanız. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0