1. Anasayfa
 2. İnceleme
 3. Fuzex (FXT) Coin Nedir? Geleceği Var mı?

Fuzex (FXT) Coin Nedir? Geleceği Var mı?

Fuzex (FXT) Coin Nedir? Geleceği Var mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Fuzex (FXT) coin nedir ne değildir bu yazımızın konusu. Bitcoin ve Ethereum gibi merkezi olmayan kripto para birimleri son zamanlarda farklı sektörlere yenilikçi bir bakış kazandırmış olsalar da, var olan potansiyeli günlük kullanıma dahil etme süreci hala oldukça hantal ilerlemektedir. FuzeX (FXT), tüm kripto para birimlerini günlük ihtiyaçlar için kullanmaya çalışan yepyeni bir blockchain hizmetidir. Şirketin ortaya koyduğu çözüm, temelde kripto özellikli yenilikçi bir e-karttır.


Fuzex (FXT) Coin Nedir- Yakın Bakış!

Fuzex (FXT) coin nedir makalemize FuzeX kartı tanıtarak başlayacağız. FuzeX kart standart bir kredi veya banka kartıyla aynı ölçütlerde olup, bu temel bileşenlerden oluşur:

 • Bir EMV çip
 • Dinamik manyetik şerit
 • E-Kağıt Ekranı (EPD)
 • Üç giriş / seçenek düğmeleri
 • Şarj edilebilir pil ve şarj terminali

FuzeX kartı, kullanıcılarına tek bir platform üzerinde, en fazla 30 banka ve kripto para birimi hesabını saklamasına, yönetmesine ve kullanmasına izin verir. Tüm finansal muhasebeyi sorunsuz şekilde işlemesine yardımcı olur. Kullanıcıların günlük harcama alışkanlıklarında doğru kripto paraları kullanmalarını kolaylaştırır.

 • FuzeX kartı, açma / kapama, pin kodu girme ve ödemeleri gerçekleştirme için tuşlarla önceden oluşturulmuştur.
 • Yerel bir E-Kağıt Ekranı (EPD) modülünün kullanımı sayesinde müşteriler çeşitli hesaplar arasında bakiyelerini görüntüleyebilir
 • Platform, kripto cüzdanları arasında sorunsuz P2P aktarımlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
 • FuzeX kartını ve cüzdanını birbirine bağlayan Bluetooth bağlantı modülü sayesinde platform, yüksek düzeyde güvenlik ve bütünlük sağlayabilir.
 • Müşteriler ayrıca, FuzeX kartlarını kablosuz bağlantılarının herhangi bir sebeple kesintiye uğraması durumunda güvenli bir şekilde kilitleme seçeneği sunmakta ve böylece ek bir güvenlik katmanı sağlamaktadır.

Fuzex (FXT) Coin Nedir ve Temel Özellikleri Nelerdir?

Daha önce bahsettiğimiz gibi, FuzeX ekosistemi, kullanıcıların hesaplarını (kredi, borç, ödül ve kripto para birimi)  FuzeX cüzdan uygulaması aracılığıyla bağlamasına olanak tanır. Ön senkronizasyonların tümü tamamlandıktan sonra, müşteriler akıllı telefonlarını veya cüzdanlarında herhangi bir zorluk yaşamadan FuzeX kartlarını kullanarak ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Fuzex (FXT) coin nedir  Fuzex (FXT) Coin Nedir? Geleceği Var mı?
Fuzex (FXT) Coin Nedir FuzeX e-kartının katmanlı temsili

FuzeX kartı,  cüzdan ile eşleştirildiğinde, bir kişinin özel anahtarları için bağımsız bir sabit cüzdan işlevi görür. Bu dağıtılmış özel anahtarlar, ekosistem içinde şifrelenir ve saklanır. Böylelikle sadece FuzeX kartlarının kilidini açtıktan ve gizli bir pin kodu ve bir hesap şifresiyle cüzdana giriş yaptıktan sonra kullanıcılar tarafından erişilebilir.

Fuzex (FXT) coin nedir  Fuzex (FXT) Coin Nedir? Geleceği Var mı?
işleyişinin görsel tasviri
NASIL ÇALIŞIYOR

Kullanıcı ilk olarak FuzeX cüzdan uygulamasını indirmeli ve FuzeX borsasında bir hesap oluşturmalıdır. Ardından, istenen miktarda kriptoyu FuzeX cüzdanına aktarmaları gerekir.

Fuzex (FXT) coin nedir  Fuzex (FXT) Coin Nedir? Geleceği Var mı?
İşlemlerin FuzeX ekosisteminde nasıl çalıştığına genel bakış

Gündelik hayatta alış-verişi gerçeklestirmek için, müşterilerin öncelikle yapması gereken FuzeX kartından kripto-para birimini seçmeleri gerekmektedir ve kullanıcıya gerçek zamanlı döviz kurları sunulur. Böylelikle kripto para birimi fiat’a çevrilir. Artık kartınızla alış-verisş yapabilirsiniz.

Fuzex (FXT) coin nedir  Fuzex (FXT) Coin Nedir? Geleceği Var mı?
FuzeX borsası işlem akışı
PROJENİN EKİBİ

Andrew Bae bu projenin CEO’sudur. LinkedIn profiline göre, Andrew ürün yönetimi ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmıştır. Daha önce aşağıdaki şirketlerde çalışmıştır.

 • BrilliantTS (Başkan ve CEO)
 • CrucialTec (Başkan Yardımcısı ve Yardımcı Kurucu)

Michael Park, FuzeX’in Teknik Gelişim Müdürüdür.  Michael, daha önce yaklaşık yirmi yıldır Samsung’da IoT / B2B çözüm ekibinin Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Son olarak, Daniel Kim bu girişimin CBO’sudur. Macquarie Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri alanında lisans derecesine sahiptir ve daha şu kurumlarda çalışmıştır:

 • Kona Co. Ltd (Global Satış Direktörü)
 • CrucialTec (Satış Direktörü)

Görüldüğü üzere projenin arkasındaki ekip hem kariyer olarak hemde tecrübe olarak göz kamaştırmaktadır. Sektörde kriptoların fiat’a çevrilmesi, çözülmeyi bekleyen ivedi bir sorundur. Eger doğru çalışan bir çözüm getirirse sektörde adından bahsettirebilir.

Eğer FXT tokenlarını satın almak isterseniz, HitBTC, COSS, IDEX, Coinbe, LiveCoin ve CobinHood’ da listelenmiştir.

Unutmayın bu yazı bir yatıriım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kendi araştırmalarınız sonucunda karar verin.

Fuzex (FXT) Coin Nedir sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.