Loading...
btc
BTC
0.34%
Bitcoin
64.310,44 USDT
eth
ETH
1.89%
Ethereum
3.451,50 USDT
bch
BCH
0.91%
Bitcoin Cash
378,61 USDT
xrp
XRP
-8.37%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
1.31%
Litecoin
72,31 USDT
bnb
BNB
0.62%
Binance Coin
572,41 USDT
sol
SOL
2.77%
Solana
159,81 USDT
avax
AVAX
0.92%
Avalanche
27,49 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.84%
Poladot
6,20 USDT
doge
DOGE
-0.46%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-5.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. İşte En Etkili 13 Bitcoin uzmanı

İşte En Etkili 13 Bitcoin uzmanı

Bitcoin-etkli-isimleri-koinmedya.com
Bitcoin-etkli-isimleri-koinmedya.com
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2009’daki ilk Bitcoin işleminden bu güne, kripto para ve teknolojisi devasa bir boyut kazandı.  Kripto para piyasası katlanarak  büyüyor. Bitcoin değeri ve bilinirliliği  artmaya  devam ediyor. Artık, yüzlerce aktif kripto para birimi var. Tarihteki en büyük servet katlamasının yaratılmasını sağlayan bu dijital dev hakkında bilinçli olmak önemlidirBu sektöre yatırım yapmayı düşünüyorsanız, Bitcoin uzmanı listemize göz atmanızda fayda var.


 Bitcoin uzmanı  güvenilir midir?

bitcoin uzmanı

1. Olaf Carlson-Wee

Coinbase’de  ilk işlem yapan  girişimcidir. Carlson-Wee, önde gelen hedge fon şirketi olan Polychain Capital’in kurucusudur.Wee, kripto para birimini “ölü” ilan eden profesörlerin itirazlarına rağmen 2011’de Bitcoin üzerine lisans tezi yazdı. Polychain Capital’de 15 milyon dolarlık fonu yönetiyor.

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=qQUurGjekks

2. Andreas Antonopoulos

Andreas Antonopoulos kripto paranın öncülerindendir. Bitcoin‘i anlamada rehber olan Bitching’i Mastering’in yanı sıra The Internet of Money‘in yazarıdır.

Kitaplarla  ve sürekli insanlarla  konuşan  Antonopoulos, bitcon’le  ilgili karmaşık konuları basit bir şekilde anlatma konusunda  uzmanlaşmıştır. Let’s Talk Bitcoin’in sunucusudur, bir çok gelişmenin haber kaynağıdır.

3. Vinny Lingham

Global bir dijital kimlik devrimine liderlik eden CİVİC’in kurucu ortağı ve CEO’ SU olan tanınmış bir İnternet girişimcisidir.

Vinny öncelikli olarak, Silikon Vadisi’nde  özellikle Bitcoin ve Blockchain projelerine odaklanan aktif bir teknoloji yatırımcısıdır.

4. Laura Shin

Bir yazar ve Forbes’ un üst düzey editör’lerindendir, Shin, kripto para  ve blockchain teknoloji alanını  yönetir. zaman zaman kripto para ve blok zincir konularında podcast yayınlar yapıyor. Sektörün güvenilir seslerinden biridir.

5 ve 6. Tai Zen ve Leon Fu

Bu ikilisi, kendilerini tekrarlamaktan bıktıktan sonra, ailelerine, arkadaşlarına ve akranlarına kripto para yatırımını öğretmek için youtube üzerinden yatırım kanalı kurdular. Kripto para ile ilgili önsezileri sayesinde ciddi kazançlar elde ettiler. “Oracles of Crypto” olarak bilinirler.

Yatırımcılara, piyasaları izlemek ve doğru yatırım kararları vermeleri için TaiFuIndexes gibi ticaret araçlara vakit ayırıyorlar. Cryptocurrency Market’in kurucularıdır ve aynı zamanda yatırım eğitimi veriyorlar.

7. Ameer Rosiç

Ameer Rosiç, seri girişimci, pazarlama uzmanı, melek yatırımcısı ve Blockchain uzmanıdır. Blockgeeks Inc’in CEO’su ve Blockchain alanında saygın yorumcudur. Mars and Western Üniversitesinde Blockchain hakkında eğitim veriyor. VentureBeat, NexWeb ve Engadget gibi sitelere makale yazıyor.

8. Chris Dunn

Aktif bir yatırımcı ve, Skill Incubator kurucususudur. Üst düzey kripto para yatırımcılarına danışmanlık hizmeti veriyor. Chris Dunn, eğitim ve finansal girişimlere odaklanmaktadır.

9. Charlie Lee

Charlie Lee, Coinbase borsasının  yöneticilerindendir. Litecoin‘ in (LTC) kurucusudur. Lee, bütün vaktini Litecoin’ e ayırıyor.

10. Ian Balina

Ian Balina, seri girişimci, yazar ve kripto para yatırımcısıdır. Balina, ICO uzamanı  ve yatırımcısıdır. Aynı zamanda danışmanlık  hizmeti vermektedir.

11. Peter Sin

Peter, Singapur’un önde gelen finansal danışmanlık firmalarından birinde yıllarca çalışmış  profesyonel. Peter, Singapur’un en büyük kripto para ticaret topluluğu olan Bitcoin Club’un kurucusu. Peter, çeşitli seminerlerde konuşarak portföy çeşitlendirmesi ve kripto parayı bir finansal varlık olarak kullanma konusundaki kişisel görüşlerini paylaşıyor.

12 ve 13. Ashton ve Jay Addison

Ashton Eventchain.io’nun CEO’su  ve Jay ise Başkanı’dır, dinamik bir baba/oğul ikilisileri var. Jay, Bilgisyarların piyasaya sunulmasından bu yana teknoloji sektöründe yayın yapan, çığır açan video üreten ve depolayan  bir teknoloji uzamanıdır. 5000’in üzerinde televizyon ve radyo proğramı yapmıştır.

Hedge nedir?

Hedge, ileri tarihte oluşabilecek finansal risklere karşı korunma amacıyla herhangi bir döviz veya emtia ya da finansal üründe sahip olunan pozisyonun tam tersi yönünde işlem açmak olarak tanımlanabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.